جواد رضويان و قاسم‌جعفري براي شبكه‌ي اول سريال مي‌سازند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

جواد رضويان و قاسم‌جعفري براي شبكه‌ي اول سريال مي‌سازند

پست توسط Leila »

جواد رضويان براي شبكه اول سيما سريال مي‌سازد
«قرارگاه مسكوني» عنوان مجموعه‌اي طنز تلويزيوني است كه جواد رضويان آن را براي گروه فيلم وسريال شبكه اول سيما كارگرداني مي‌كند.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، اين مجموعه، داستان تعدادي سرباز در يك قرارگاه را دنبال مي‌كند كه براي تعطيلات نوروز تصميم دارند به مرخصي بروند ولي با مشكلاتي روبه‌رو مي‌شوند كه اتفاقات جالب اين مجموعه را پديد مي‌آورند.
در اين مجموعه علاوه بر جواد رضويان، يوسف تيموري، مهران رجبي و يوسف صيادي به ايفاي نقش خواهند پرداخت.
در حال حاضر تحقيق و نگارش اين مجموعه به همت عليرضا محمودي به پايان رسيده است و پيش توليد آن آغاز شده است. اين مجموعه توسط محمدرضا تخت‌كشيان در 14 قسمت 45 دقيقه‌اي تهيه مي‌شود.
**‌قاسم جعفري با «از نفس افتاده» به شبكه اول سيما مي‌آيد
«از نفس افتاده» عنوان مجموعه‌اي يازده قسمتي است كه به همت قاسم جعفري در گروه فيلم و سريال شبكه اول سيما كارگرداني مي‌شود.
به گزارش گروه دريافت خبر سرويس تلويزيون ايسنا، اين مجموعه كه حوادث آن در سالهاي 1350 به بعد رخ مي‌دهدف بخشي از مفاسد اقتصادي و جنايات رژيم شاهنشاهي را به نمايش خواهد گذاشت. در اين مجموعه كه صديقه صحت آن را تهيه خواهد كرد، بازيگراني چون: خاطره حاتمي، شيرين بينا، زهره فكورصبور، محسن زهتابي، علي رام نورايي وفرهاد تجويدي به ايفاي نقش مي‌پردازند.
گفتني است در حال حاضر گروه سازنده در حال انتخاب عوامل و ديگر بازيگران اين مجموعه هستند و پس از انتخاب دو بازيگر نقش‌هاي اصلي اين مجموعه، به زودي كار تصويربرداري آن آغاز خواهد شد.اين مجموعه را محمدرضا كاظمي‌پور نوشته است وداستان آن در شمال ايران مي‌گذرد.
«از نفس افتاده» نخستين مجموعه‌ايي است كه قاسم جعفري آن را براي گروه فيلم وسريال شبكه اول سيما تهيه مي‌كند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”