«باغ مظفر» آخر هفته به پايان مي‌رسد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

«باغ مظفر» آخر هفته به پايان مي‌رسد

پست توسط Leila »

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، اين مجموعه تلويزيوني از اوايل آذر ماه به روي آنتن رفت و در قسمت چهلم پايان مي‌يابد.

طنز «باغ مظفر» كه از همان ابتدا قرار بود در قالب 45 قسمت به روي آنتن رود به گفته‌ي سازندگان آن انتظار مي‌رود پخش آن طي روزهاي پنج‌شنبه يا جمعه به اتمام برسد.

آخرين مجموعه مهران مديري كه هر از گاهي با وقفه‌هايي در پخش همراه بود با آماده شدن 9 قسمت برروي آنتن رفت و تا همين اواخر گروه سازنده چند قسمت از پخش جلوتر بودند. اما مدتي است كه فاصله پخش و توليد به حداقل رسيده و قسمت‌هايي كه ضبط شده‌اند بلافاصله روز بعد به روي آنتن مي‌روند.

به گزارش ايسنا، توليد مجدد سريال «باغ مظفر» پس از ماه محرم قطعي نشده است و سازندگان اين مجموعه در پاسخ به اين پرسش به جمله «هنوز هيچ چيز مشخص نيست» بسنده كرده‌اند.

گفتني است، طنز شبانه «باغ مظفر» كاري از گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما است كه با حضور بازيگراني چون مهران مديري، رضا شفيعي جم،نصرالله رادش، سحر جعفري جوزاني، شقايق دهقان، نادر سليماني، محمدرضا هدايتي وغيره به روي آنتن رفت.

جواد رضويان، ديگر بازيگري بود كه از ابتدا نام وي به عنوان يكي از بازيگران سريال «باغ مظفر» برده شد و حتي در تيتراژ نيز تا اواسط سريال شاهد درج اسم وي بوديم اما هيچ گاه فرصت ايفاي نقش در اين سريال را به دست نياورد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”