معرفي نامزدهای عنوان بدترین های سال هالیوود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

معرفي نامزدهای عنوان بدترین های سال هالیوود

پست توسط Leila »

جام جم آنلاين: شارون استون برای بازی در فیلم «غریزه اصلی2» از سوی برخی از روزنامه نگاران سینمایی مسوول جوایز تمشک طلایی برای دریافت عنوان بدترین بازیگر زن سال نامزد شده است.


به گزارش شبكه BBC ، جایزه تمشک طلایی، تنها جایزه سینمایی است که هیچ هنرمندي برای گرفتن آن اشتیاقی از خود نشان نمی دهد، این جوایز سالیانه بدترین ها را در صحنه سینمای هالیوود معرفي می کند.
جوایز تمشک طلایی، در سال 1980 توسط جان ویلسون ابداع شد و در رشته های: بازیگری، فیلمنامه نویسی، ترانه سازی، کارگردانی و فیلم ، بدترین ها را به انتخاب اعضای بنیاد جوایز تمشک طلایی برمی گزیند.


اخیرا نیز جایزه بدترین بازسازی یا دنباله سازی نیز به این فهرست افزوده شده است که شارون استون نامزد دریافت این جایزه شده است.
فیلم غریزه اصلی 2 نامزد دریافت هفت جایزه شامل بدترین کارگردانی، بدترین فیلم، بدترین بازیگر زن، برای شارون استون، و بدترین بازیگر مکمل، برای دیوید تولیس، است.


فیلم کمدی مرد کوچک نیز در هفت رشته نامزد جوایز بدترین های سال شده است.
جایزه تازه ای که سال جاري به این جوایز افزوده شده است، بدترین فیلم مختل كننده سرگرمی خانوادگی است که فيلم های گارفیلد، بابا نوئل3، سگ پشمالو و به دنبال دو بچه گربه از جمله فيلم هايی هستند که برای آن نامزد شده اند.


سایر نامزدهای سرشناس سال جاري برای کسب عنوان بدترین بازیگر مرد عبارتند از: نیکلاس کیج ، تیم الن، بن کینگزلی، مارتین شورت و دنی دوویتو.
دو جایزه بدترین بازیگر جدید و بدترین ترانه نیز اخیرا به فهرست جوایز تمشک طلایی افزوده شده اند. نامزدهای این جوایز به طور سنتی یک روز پیش از اعلام رسمی نامزدهای اسکار معرفی می شوند.
سال گذشته تام کروز، پاریس هیلتون، نیکول کیدمن، اپرا وینفری و کیت هلمز شایسته دریافت این جوایز شناخته شدند.
جرج دبليو بوش، رئيس جمهور آمريکا برای حضور در فيلم فارنهايت 11/9 دو تمشک طلايی را در سال 2005 به خود اختصاص داد. در اين فيلم مستند، مايکل مور، از تصاوير اولين واکنش بوش به خبر واقعه يازدهم سپتامبر استفاده كرده بود.
مراسم اعلام برگزیدگان تمشک طلایی روز24 فوریه یک روز قبل از مراسم اسکار برگزار خواهد شد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”