هنرپيشه آدم ربا خود را تسليم پليس کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

هنرپيشه آدم ربا خود را تسليم پليس کرد

پست توسط Leila »

جام جم : يک هنرپيشه سينما که به اتهام آدم ربايي تحت تعقيب پليس آگاهي تهران و ساوجبلاغ قرار داشت ، روز گذشته وقتي تمام راههاي فرار را روي خود بسته ديد، با مراجعه به پليس آگاهي تهران ، خود را تسليم کرد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت 15روز 16دي ماه امسال ، مردي با مرکز فوريت هاي پليسي 110تماس گرفت و از حضور 4مرد ناشناس در ويلاي شخصي اش در روستاي برغان خبر داد.
به دنبال اين تماس ، ماموران اداره آگاهي ساوجبلاغ به محل حادثه اعزام و متوجه شدند مردان ناشناس دقايقي پيش از حضور آنها با يک دستگاه پژو 206نقره اي رنگ متواري شده اند.
ماموران در بررسي محوطه ويلا، متوجه يک دستگاه پژو پرشياي نقره اي رنگ شدند که در گوشه اي پارک شده بود و صداي ناله از داخل آن شنيده مي شد.
بلافاصله با شکستن قفل صندوق عقب متوجه مردي با دست و پاي بسته شدند و با گشودن دست و پاي وي ، او را براي تحقيقات به مرکز پليس ساوجبلاغ انتقال دادند.
مرد جوان خود را جعفر معرفي کرد و گفت: چند ساعت پيش 4مرد ناشناس مرا ربودند و به اين مکان منتقل کردند.
وي ادامه داد: با خودروي پرشياي خود از منزلم در کرج خارج شدم تا به محل کارم در تهران بروم ، در حوالي سعادت آباد يک دستگاه پژو 206نقره اي رنگ محکم به خودرويم کوبيد. وقتي از خودرو پياده شدم تا ببينيم چه اتفاقي افتاده ، مشاهده کردم زوج جواني به نام مريم و سعيد که چندين بار ميهمان يکي از اقواممان بودند، داخل يک دستگاه خودروي پژو 206نشسته اند. يک لحظه راننده خودروي ديگر کاپشنش را روي سرم انداخت و با تهديد اسلحه با اسپري بيهوشم کرد و ديگري چيزي نفهميدم.
ربايندگان در ميانه راه با گرفتن شماره تلفن منزلم ، با خانواده ام تماس گرفتند و در قبال آزادي ام ، تقاضاي 30ميليون تومان پول نقد کردند.به اين ترتيب ، چهره نگاري رايانه اي از آدم ربايان صورت گرفت و جستجو براي يافتن آنها آغاز شد و پرونده با توجه به وقوع جرم در تهران به اداره يکم پليس آگاهي تهران انتقال يافت.
جستجوهاي پليسي ادامه داشت تا اين که مخفيگاه زن جوان اول بهمن در محله ديباجي تهران شناسايي و وي دستگيرشد.

ردپاي هنرپيشه مرد در آدم ربايي


مريم (زن آدم ربا) در بازجويي هاي پليسي به جرم خود اعتراف کرد و گفت: با شوهرم که يک هنرپيشه سينماست و چند نفر از دوستان وي ، نقشه اين آدم ربايي را کشيديم و آن را عملي کرديم تا از خانواده وي اخاذي کنيم.
به دنبال اظهارات متهم ، جستجوهاي ويژه اي براي شناسايي مخفيگاه ديگر ربايندگان آغاز شد تا اين که روز گذشته شوهر مريم (زن آدم ربا) وقتي تمامي راههاي فرار را روي خود بسته ديد، با پاي خود به اداره يکم پليس آگاهي تهران مراجعه و خود را تسليم کرد.
هنرپيشه آدم ربا در بازجويي هاي پليسي به همدستي با همسرش و ديگر اعضاي باند اعتراف و انگيزه اش را از آدم ربايي ، اخاذي از شاکي بيان کرد.
بنابر اين گزارش ، هنرپيشه آدم ربا با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه پليس شد تا تحقيقات تکميلي از وي صورت گيرد. تحقيقات براي دستگيري همدستان اين زوج آدم ربا ادامه دارد. (نام اين هنرپيشه سينما در دفتر روزنامه محفوظ است)
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”