پایان فیلمبرداری مجموعه حضرت یوسف (ع)

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پایان فیلمبرداری مجموعه حضرت یوسف (ع)

پست توسط Leila »

عوامل و بازیگران فیلم ـ مجموعه "حضرت یوسف (ع)" این روزها در شهرک سینمایی دفاع مقدس مشغول کارند و اواخر فروردین ماه فیلمبرداری تمام می‌شود.

فرج‌اله سلحشور در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت تولید پروژه "حضرت یوسف (ع)" گفت: "هم اکنون سکانس‌های باقی‌مانده از این فیلم مجموعه چون قحطی مصر، تحویل گندم و .. را ضبط می‌کنیم و تا آخر فروردین ماه فیلمبرداری به پایان می‌رسد. بعد از پایان فیلمبرداری مراحل فنی فیلم - مجموعه "حضرت یوسف(ع) شروع می‌شود که فکر می‌کنم پنج تا شش ماه‌‌ طول بکشد."

مجموعه تلویزیونی "حضرت یوسف (ع)" داستان زندگی این پیامبر را از زمان تولد تا میانسالی روایت می کند. فیلمبرداری این سریال در 40 قسمت از اوایل خرداد سال 83 شروع شده است. حسادت برادران یوسف به او، فروخته شدن به عنوان برده، توجه زلیخا به او، زندانی شدن حضرت یوسف، به عزیزی مصر رسیدن آن حضرت و ... از جمله ماجراهایی است که در این فیلم ـ مجموعه روایت خواهد شد.

در این پروژه حدود 180 بازیگر ایفای نقش می کنند که محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، فرشته سرابندی، فرامرز مهرجو، زهرا سعیدی، مریم بخشی، سودابه علیپور، کورش زارعی و ... از آن جمله اند. مجید میرفخرایی مدیر هنری و طراح لباس، رسول احدی مدیر فیلمبرداری، فرهاد علیزاده آهی طراح صحنه، سعید ملکان طراح چهره پردازی، احمد امیری مدیر صدابرداری و روزبهانی مدیر جلوه های ویژه با این پروژه همکاری می کنند.

ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”