850 ميليون، حاصل 28 روز نمايش «اخراجي‌ها»

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

850 ميليون، حاصل 28 روز نمايش «اخراجي‌ها»

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: فيلم اخراجي‌ها نخستين فيلم بلند سينمايي مسعود ده‌نمكي با 28 روز اكران 850 ميليون تومان فروش داشته است.


علي سرتيپي مدير پخش فيلم اخراجي‌ها در گفت و گو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: در اكران 28 روزه فيلم فروش850 ميليون توماني داشته كه اميدواريم به مرز يك ميليارد تومان برسد.
وي به فروش فيلم در شهرستانها اشاره نمود و گفت: استقبال مردم در شهرستان‌ها فوق‌العاده است و در شهرهايي چون اصفهان، شيراز، مشهد، اهواز و رشت فروش فيلم نسبت به پايه فروش شهرستانها بالاتر بوده است. ما كپي‌هاي فراواني از فيلم گرفتيم تا فيلم به صورت گسترده در سينماهايي كه ضعيف‌تر هستند و شهرستانها به نمايش در بيايد.
اين تهيه‌كننده درباره سانس‌هاي فوق‌العاده نمايش فيلم در تهران اظهار داشت: فيلم سانس‌هاي فوق‌العاده در ساعت 2 و 3 بامداد داشت كه در برخي سينماها سانس 5 صبح نيز به صورت فوق‌العاده اكران داشت. اين اتفاق پس از انقلاب بي‌سابقه بوده است.
وي ادامه داد:اميدوارم با فروش اين فيلم موجي بوجود بيايد كه به استقبال مردم از سينما كمك كند.با اركان اخراجي‌ها سال خوبي براي سينماي ايران شروع شد و با اكران اين فيلم هجوم تماشاگر در رونق گيشه و سينما به بازسازي و توليد فيلم‌هاي مردم‌پسند كمك كند.
سرتيپي درباره احتمال پخش غير قانوني فيلم اظهار داشت:با توجه به اكران گسترده فيلم امكان پخش غير قانوني آن به صورت CD امكان ندارد و تا آن زمان فيلم اكران كاملي خواهد داشت.
سرتيپي در انتها به اكران عمومي پارك وي آخرين ساخته فريدون جيراني اشاره نمود و گفت: هنوز زمان اكران آن مشخص نيست و وضعيت گروه سينمايي استقلال معلوم نيست.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”