مريلا زارعي :راننده تاكسي نارنجي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

مريلا زارعي :راننده تاكسي نارنجي

پست توسط Leila »

مريلا زارعي فروردين‌ماه قرارداد بازي در فيلم «تاكسي نارنجي» را امضا كرد.

او و ماهايا پطروسيان نقش‌هاي اصلي اين فيلم را بازي مي‌كنند. «تاكسي نارنجي» را ابراهيم وحيدزاده كارگرداني مي‌كند. داستان اين فيلم درباره زني است (مريلا زارعي) كه به دليل مشكلات زندگي مجبور مي‌شود به كيش برود و در آنجا به عنوان راننده فعاليت كند. حضور او باعث دردسرهايي مي‌شود اما اين راننده زن تلاش مي‌كند بر مخالفت‌ها و مشكلات غلبه كند. مريلا زارعي پيش از اين در فيلم‌هاي «معادله» و «عشق فيلم» با وحيدزاده همكاري كرده و «تاكسي نارنجي» سومين پروژه مشترك اين بازيگر با وحيدزاده محسوب مي‌شود. زارعي در «معادله» و «عشق فيلم» جنس‌هاي مختلفي از كمدي را تجربه كرده بود اما «تاكسي نارنجي» بيشتر حال و هوايي شبيه «معادله» و «شام عروسي» دارد، فيلم‌هايي كه در گيشه هم فروش خوبي داشته‌اند. اين‌طور كه به نظر مي‌رسد وحيدزاده با كارگرداني «تاكسي نارنجي» قصد تكرار موفقيت اين تجربه‌ها را دارد.
مريلا زارعي سال گذشته در «اخراجي‌ها» اولين ساخته مسعود ده‌نمكي هم بازي كرد. فيلمي كه اين روزها روي پرده است و فروش خوبي دارد. اما بازي زارعي در اين فيلم، حذف شد و در نسخه نهايي، ‌اثري از نقش كوتاهي كه اين بازيگر بازي كرده نيست. با وجود اعتراض‌هاي تند و آتشين زارعي به جشنواره و حواشي‌اش عجيب است كه او به حذف نقشش در اولين ساخته ده‌نمكي اعتراضي نكرد!
زارعي اواخر فروردين‌ماه همراه گروه سازنده «تاكسي نارنجي» به كيش مي‌رود تا براي سومين‌بار مقابل دوربين وحيدزاده قرار بگيرد.


KSABZ
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4122
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴, ۶:۱۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4507 بار
سپاس‌های دریافتی: 4337 بار
تماس:

پست توسط Reza6662 »

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”