صفحه 1 از 1

آئین سپاس از کیانیان در فرهنگسرای هنر برگزار می‌شود

ارسال شده: یک‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۶, ۱:۰۱ ق.ظ
توسط Leila
آئین سپاس از رضا کیانیان به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسه توسعه تصویر شهر ساعت 18 چهارشنبه 29 فروردین در فرهنگسرای هنر برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، در ابتدای این مراسم پس از نمایس فیلم "بعد از خانم شماره 11" که بر اساس شخصیت رضا کیانیان به کارگردانی طه شجاع نوری ساخته شده، جلسه نقد و بررسی با حضور این بازیگر سینما و شجاع نوری برگزار خواهد شد.

در این مستند شجاع نوری از قضیه روزمرگی فاصله گرفته و فیلم او یک مقطع مشخص از دلمشغولی های این هنرمند را روایت می کند. فیلمساز در ساخت این فیلم از پرداختن به جنبه شهرت بازیگری کیانیان دوری کرده و او را در وهله اول بدون سینما نگاه کرده است.

از عوامل تولید فیلم "بعد از خانم شماره 11" می توان به نویسنده و کارگردان: طه شجاع نوری، تصویربرداران: نریمان حامد، آبتین مظفری، طه شجاع نوری، مشاور و پژوهشگر: شادمهر راستین، با حضور داود کیانیان و مصطفی دشتی، تهیه کننده: سیدرضا میرکریمی اشاره کرد.

همچنین در ادامه سلسله برنامه های آئین سپاس از هنرمندان سینما، روز 12 اردیبهشت ماه با حضور خسرو سینایی از این کارگردان و مستندساز تقدیر به عمل خواهد آمد.


خبرگزاري مهر