همکاری کریستینا ریچی با خالقان "ماتریکس"

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

همکاری کریستینا ریچی با خالقان "ماتریکس"

پست توسط Leila »

کریستینا ریچی به گروه بازیگران "مسابقه سرعت"، فیلم جدید لری و اندی واچووسکی، پیوست که اقتباسی از کارتونی به همین نام در دهه 1960 است.
به گزارش خبرنگار مهر، پیش از این حضور امیلی هیرش، سوزان ساراندن و جان گلدمن در این پروژه قطعی شده بود که بر مبنای یک مجموعه انیمیشن ژاپنی ساخته می شود. این مجموعه را تاتسو یوشیدا برای تماشاگران ژاپنی ساخت که بعدها به آمریکا فرستاده شد.

"مسابقه سرعت" داستان یک راننده مسابقه سرعت به نام اسپید (هیرش) و ماجراجویی های او با مارچ فایو، اتومبیل بسیار مجهزش است. ریچی نقش تریکسی، دوست اسپید را بازی می کند که در عین حال متحد سرسخت اوست. خانواده اسپید بخشی دیگر از ماجرا را تشکیل می دهند. گلدمن نقش پاپز را بر عهده دارد، صاحب و سازنده اتومبیل های مسابقه و ساراندن هم نقش همسر او و ستون فقرات خانواده را بازی می کند.‌

برادران واچوفسکی فیلمنامه را می نویسند و آن را کارگردانی می کنند. در صورت امکان فیلمبرداری از تابستان امسال در برلین آغاز می شود تا شاید فیلم برای نمایش در تابستان 2008 آماده شود. بازی در "مسابقه سرعت" در کارنامه ریچی که عموما در فیلم های مستقل "اهریمن"، "پنه لوپه" و اخیرا "ناله مار سیاه" ظاهر می شود، یک تغییر مسیر به حساب می آید. برادران واچووسکی با مجموعه فیلم های پرفروش "ماتریکس" به شهرت زیادی دست یافتند.

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”