جراحي زيبايي بازيگر جوان را كُشت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

جراحي زيبايي بازيگر جوان را كُشت

پست توسط Leila »

پرونده مرگ يك هنرپيشه در جراحي زيبايي با صدور قرار مجرميت وارد مرحله تازه‌اي شد.

اعضاي تيم جراحي قرار است به زودي در دادگاه عمومي و جزايي تهران پشت تريبون دفاع قرار گيرند.

به گزارش تهران امروز، ساعت 14 و 30 دقيقه روز 13 تير ماه سال 85 ماموران كلانتري 134 شهرك غرب در جريان مرگ جوان 26 ساله‌اي به نام «سعيد اميدي‌صحنه» در بيمارستان قرار گرفتند.

ماموران پليس در بيمارستان با مادر اين هنرپيشه رو به رو شدند كه به شدت گريه مي‌كرد. اين زن با گريه و بغض به تيم پليس گفت: پسر جوانم را كه بعد از يك عمل جراحي زيبايي دچار تشنج‌هاي شديدي شده بود به اين بيمارستان آوردم، اما او جان خود را از دست داد.

وي در ادامه تحقيقات مقدماتي ماموران به آنان گفت: سه ماه پيش پسرم پس از بازي در فيلم «به اندازه يك سيگار» خود را براي بازي در يك فيلم سينمايي ديگر آماده مي‌كرد، براي انجام كاري به يكي از درمانگاه‌هاي مركز شهر تهران رفت.

وي در آنجا با دكتري متخصص جراحي زيبايي آشنا شد. بعد از اين آشنايي با او ارتباط صميمانه‌اي برقرار كرد و مدتي بعد از اينكه متوجه شد «سعيد» قرار است تا سه ماه ديگر ازدواج كند به او پيشنهاد داد كه براي جراحي زيبايي گوش‌هايش پيش او برود.گوش‌هاي سعيد مشكلي نداشت اما اين پزشك متخصص مدعي شده بود گوش‌هاي پسرم 5 ميليمتر با هم اختلاف دارند و اگر جراحي زيبايي روي آنها انجام شود. حتما چهره زيباتري پيدا مي‌كند.

مادر قرباني حادثه ادامه داد: مدتي بعد پسرم براي جراحي پيش او رفت و با چند بخيه به ظاهر گوش‌هاي پسرم را جراحي كرد اما بعد از اين عمل نشانه‌هايي از تورم و سرخي در گوش‌ها، سر و صورت سعيد آشكار شد.يك روز من و سعيد پيش پزشك معالجش رفته و وقتي موضوع را با وي در ميان گذاشتيم و او مدعي شد كه خوب مي‌شود و بايد دوباره بخيه‌ها را ترميم كند. با ادعاي وي من نيز كه باور كرده بودم او مي‌خواهد تنها چند بخيه ديگر به گوش‌هاي پسرم بزند، وقتي پسرم را به اتاق عمل جراحي همان كلينيك برد اعتراضي نكردم.

ساعتي از آغاز اين عمل نگذشته بود كه متوجه رفت و آمدهاي مشكوك پرستاران و دكتر بيهوشي‌اش شدم. دقايقي بعد وقتي موضوع را پيگيري كردم، متوجه شدم «سعيد» زير تيغ جراحي اين پزشك دچار افت فشار و كاهش تنفس عادي شده است. با اصرارهاي من او را بلافاصله به بيمارستان ديگري انتقال داديم. البته چند روز نيز تحت مراقبت‌هاي ويژه اين بيمارستان قرار گرفت، اما شب گذشته در حالي كه 20 روز از آن حادثه مي‌گذشت دچار تشنج‌هاي شديد شد و ما او را به بيمارستان خصوصي انتقال داديم اما متاسفانه ساعتي بعد پسرم جان باخت.

با مرگ هنرپيشه جوان و طرح شكايتي از سوي پدر و مادر وي، پرونده به شعبه اول دادياري دادسراي جرايم پزشكي و دارويي ارجاع داده شد.بدين ترتيب پزشك و دكتر بيهوشي در اين شعبه دادسرا حاضر شده و تحت تحقيق قرار گرفتند. همچنين كميسيون تخصصي پزشكي ميزان قصور هر دو پزشك را هنگام عمل جراحي 80 درصد تعيين كرد و مسوول فني كلينيك نيز 20 درصد مقصر شناخته شد.

بنا به گزارش خبرنگار ما، داديار عسگري پس از تكميل تحقيقات قضايي قرار مجرميت اين دو متهم را صادر و پرونده براي انجام دادرسي به دادگاه جزايي و عمومي تهران سپرده شد تا تيم جراحي در برابر قاضي ايستاده و از اتهامات خود، دفاع كنند.


عصر ايران
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”