"دزدان دریایی کارائیب" نیامده رکورد زدند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"دزدان دریایی کارائیب" نیامده رکورد زدند

پست توسط Leila »

"دزدان دریایی کارائیب: در انتهای دنیا"، جدیدترین ماجرای کاپیتان جک اسپارو با بازی جانی دپ که از امروز در سینماهای آمریکا به نمایش درمی‌آید، رکورد بیشترین تعداد سالن نمایش فیلم را جابجا کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، سومین فیلم از مجموعه "دزدان دریای کارائیب" از امروز در 4362 سالن نمایش داده می شود که 110 سالن بیشتر از تعداد سینماهای نمایش‌دهنده "اسپایدرمن 3"، رکورددار قبلی است.


اسوشیتدپرس گزارش داد والت دیسنی امیدوار است "در انتهای دنیا" بتواند رکورد این ماه "اسپایدرمن 3" را بشکند که فروش افتتاحیه آن 1/151 میلیون دلار بود. مرد عنکبوتی در حالی به این موفقیت دست یافت که تا پیش از آن رکورد فروش افتتاحیه را "دزدان دریایی کارائیب: سینه مرد مرده" با 6/135 میلیون دلار در اختیار داشت.

در این میان مدت زمان طولانی "در انتهای دنیا" ـ دو ساعت و 47 دقیقه ـ می تواند مشکل ساز باشد و تعداد سانس های نمایش در روز را کاهش دهد که این مسئله روی فروش فیلم تاثیر می گذارد. فیلم جدید حدود 15 دقیقه بیشتر از "سینه مرد مرده" و تقریبا نیمساعت از "اسپایدرمن 3" بیشتر است.

در عین حال، "در انتهای دنیا" در مقایسه با "اسپایدرمن 3" رقبای سرسخت تری دارد. وقتی اسپایدی از چهارم مه به نمایش درآمد، هیچ فیلم دیگری که رقیبی قدرتمند باشد روی پرده نبود. اما فیلم جدید "دزدان دریایی کارائیب" جز مرد عنکبوتی، انیمیشن پرفروش "شرک سوم" را هم در مقابل دارد.

از سوی دیگر همزمان شدن اکران "در انتهای دنیا" با هفته موسوم به "هفته قربانیان جنگ" می تواند به کمک این فیلم بیاید.‌ تعطیلی روز دوشنبه هفته آینده در آمریکا می تواند فروش روز یکشنبه سومین "دزدان دریایی" را بیشتر کند، چرا که سینماروها فردای آن روز تعطیل هستند. به این ترتیب فیلم جدید جانی دپ برای شکستن رکورد فروش جمعه تا یکشنبه "اسپایدرمن 3" ـ که در یک هفته غیرتعطیل حاصل شد ـ بخت بیشتری دارد.


تصویر

خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”