«گل يا پوچ» ملودرامي سياسي است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

«گل يا پوچ» ملودرامي سياسي است

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس:كارگردان مجموعه تلويزيوني «گل يا پوچ»‌ گفت: اين مجموعه تلويزيوني ملودرامي اجتماعي است كه نگاهي به مسائل سياسي نيز دارد.


جواد افشار در گفت و گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، گفت: مجموعه تلويزيوني «گل يا پوچ‌»‌ نام مجموعه‌اي 16 قسمتي است كه براي پخش از شبكه تهران ساخته شده و تهيه كنندگي آن بر عهده «سيد امير سيد زاده» است.
وي افزود:اين سريال از تمي سياسي، اجتماعي برخوردار است و روشنگري‌هايي در مورد فعاليت‌هاي سياسي دارد و به مخاطب خود نشان مي‌دهد، هميشه اخبار و مسائل سياسي كه توسط جريان‌هاي خارجي هدايت مي‌شوند درست نبوده و بسياري از آنها با غرض‌ورزي همراه هستند.
وي در ادامه گفت: مجموعه تلويزيوني «گل يا پوچ» بر اساس فيلمنامه‌اي از «سعيد رحماني»‌ نوشته شده و بازيگراني چون اكبر عبدي،فرهاد بشارتي، بهنوش بختياري، برزو ارجمند، انوشيروان ارجمند، مريم بوباني، مهتاج نجومي و خشايار راد در آن بازي كرده‌اند.
وي افزود: اين مجموعه تلويزيوني براي پخش در نوروز ساخته شده بود كه با توجه به تغيير سياست‌هاي شبكه، پخش آن به تعويق افتاد و احتمالا همزمان با نيمه شعبان پخش مي‌شود و به طور هرشبي به مدت 16 شب پخش آن به طول خواهد انجاميد.
وي در پايان گفت: موسيقي مجموعه «گل يا پوچ» را حميد رضا صدري ساخته و معراج محمدي خواننده تيتراژ آن است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”