دیمن و گرینگرس هرج و مرج عراق را به تصویر می‌کشند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

دیمن و گرینگرس هرج و مرج عراق را به تصویر می‌کشند

پست توسط Leila »

مت دیمن و پل گرینگرس در اقتباسی سینمایی از کتاب "زندگی شاهانه در شهر زمرد" راجیو چاندراسکاران با موضوع هرج و مرج در عراق، برای سومین‌بار با هم همکاری می‌کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، دیمن که در قسمت دوم و سوم مجموعه موفق "بورن" با گرینگرس کار کرده، در این فیلم نقش شخصیتی را بازی می کند که ترکیبی از چند شخصیت مختلف در داستان چاندراسکاران است. ورایتی گزارش داد مذاکرات نهایی انجام شده و استودیو یونیورسال در حال برنامه ریزی برای شروع تولید پروژه است. تیم بیون و اریک فلنر این پروژه را تهیه می کنند.

کتاب 336 صفحه ای خبرنگار واشینگتن پست به نام "زندگی شاهانه در شهر زمرد: درون منطقه سبز عراق" سال گذشته منتشر شد و نگاهی انتقادی به پروژه های بازسازی عراق به رهبری آمریکا دارد. تمرکز اصلی کتاب بیشتر بر اقدامات ائتلاف یکپارچه عراق است و چاندراسکاران به تفصیل بی معنایی، بی کفایتی و کوتاهی های ناشی از تشریفات اداری را توضیح می دهد که اجازه نداد قدرت در زمان مناسب به عراقی ها منتقل شود و عملا باعث ایجاد ناآرامی در این کشور شد.

"سیزده یار اوشن"، جدیدترین فیلم دیمن از امروز جمعه در ایالات متحده و چند کشور اروپایی به نمایش عمومی درمی آید. "اولتیماتوم بورن" دیگر فیلم اوست که اوت امسال اکران می شود. جز این دو فیلم، دیمن 37 ساله در "جوانی بدون جوانی" فرانسیس فورد کوپولا نیز نقشی کوچک دارد. فیلم عاشقانه کوپولا که داستان آن در دوران جنگ جهانی دوم روی می دهد، دسامبر نمایش داده می شود.

گرینگرس که اوت 1955 در بریتانیا به دنیا آمده، سازنده فیلم های "یکشنبه لعنتی" (2002) و "برتری بورن" (2004) است. او سال گذشته فیلم بسیار موفق "یونایتد 93" را برای یونیورسال ساخت و جوایز زیادی از آن خود کرد. گرینگرس به خاطر این فیلم نامزد اسکار بهترین کارگردانی شد.


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”