سرانجام «فريمن»، «نلسون ماندلا» ‌شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

سرانجام «فريمن»، «نلسون ماندلا» ‌شد

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: سرانجام حضور «مورگان فريمن» در نقش «نلسون ماندلا» رنگ حقيقت به خود گرفت اين بازيگر ضمن ايفاي نقش نلسون ماندلا مبارز و رئيس جمهور سابق آفريقاي جنوبي، اين فيلم را نيز تهيه‌ خواهد كرد.


به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، به نقل از ورايتي، پس از اين كه نام‌هايي چون ادي مورفي و تريسي مورگان به عنوان كانديداهاي ايفاي نقش «نلسون ماندلا» مطرح شد، سرانجام مورگان فريمن براي ايفاي اين نقش انتخاب شد تا در فيلمي براساس كتاب جان كارلين به نام «عامل انساني: نلسون ماندلا و بازي‌اي كه جهان را تغيير داد» به ايفاي نقش بپردازد.
داستان فيلم پس از سقوط آپارتايد در زماني كه آفريقاي جنوبي ميزبان جام جهاني راگبي در 1995 بود، اتفاق مي‌افتد. زماني كه ماندلا براي اولين بار، بر كرسي رياست جمهوري تكيه زده بود و سعي مي‌كرد با هدايت درست مردم، چندين دهه عناد و كينه‌ورزي ميان سياه‌پوستان و سفيدپوستان را از بين ببرد.
مورگان فريمن قرار است خودش اين فيلم را تهيه كند و فيلمبرداري اين فيلم، سال آينده ميلادي شروع خواهد شد.
وي دو سال پيش از اين كه نلسون ماندلا از وى دعوت كرده تا در فيلم زندگينامه‌اش به نقش آفرينى بپردازد، مفتخر است.
فريمن در مورد انتخابش براى ايفاى نقش رييس جمهور مبارز آفريقا گفته بود: ماندلا از تهيه‌كننده‌ها نخواست كه از من دعوت به همكارى كند، اما زمانى كه از وى پرسيدند تمايل دارد چه كسى نقشش را در اين فيلم بازى كند، نام مرا آورد.
وي گفته بود: او را در مراسم مختلف ملاقات كرده و به او گفته‌ام از اين كه مى‌خواهم نقشش را بازى كنم چه ميزان هيجان زده هستم

تصویر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”