کوله پشتي چهار ساله مي شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

کوله پشتي چهار ساله مي شود

پست توسط Leila »

برنامه كوله پشتي با اجراي فرزاد حسني و تهيه كنندگي علي زاهدي از سه سال پيش فعاليت خود را آغاز كرد و توانست توجه مخاطبان زيادي را به خود جلب كند. از اين رو در چهارمين سال پياپي اين برنامه از شنبه 16 تير ماه به روي آنتن مي رود.

علي زاهدي تاش تهيه‌كننده‌ي اين برنامه در گفتگو با ايسنا با اعلام اين خبر ادامه داد: سري جديد اين برنامه از شنبه ـ 16 تير ماه ـ ساعت 21 روي آنتن مي‌رود و در ساير روزهاي هفته ساعت 21 و 30 دقيقه پخش مي‌شود.
وي طولاني‌تر بودن زمان سريال «سالهاي برف و بنفشه» را علت پخش «كوله پشتي»‌ در ساعت 21 در روزهاي شنبه‌ دانست.
زاهدي تاش درباره‌ي بخشهاي اين برنامه گفت: ممكن است «آيتم‌»‌هاي «كوله‌پشتي» ‌ربطي به‌موضوع اصلي برنامه نداشته باشد، به‌عنوان نمونه در برنامه‌ي درباره‌ي اعتياد صحبت شود، ولي بخش ديگري به موضوعي چون زنبورداري بپردازد، همين‌طور كه يك آيتمي از برنامه درباره‌ي ايران است.
وي علت اين اقدام را بهبود ضرباهنگ «كوله پشتي» دانست.
زاهدي‌تاش در ادامه با اشاره به دكور «كوله پشتي»‌گفت: دكور اين برنامه در سال جاري به‌گونه‌اي طراحي شده است كه در برخي از روزهاي خاص امكان حضور چهار مهمان خاص به‌عنوان بيننده در استوديو فراهم شود.
وي درباره‌ي مهمانان سري جديد «كوله پشتي»‌اظهار كرد: در برنامه‌ي سال جاري علاوه بر نخبگان علمي افراد برجسته در عرصه‌هاي گوناگون مهمان «كوله پشتي» مي‌شوند.
اين تهيه‌كننده از اجراي فرزاد حسني، همانند سال گذشته در سري جديد كوله‌پشتي خبر داد و گفت: او شناسنامه‌ي كوله‌پشتي است.
وي درباره‌ي عوامل سازنده‌ي اين برنامه اظهار كرد:‌ همان افرادي كه سالهاي قبل «كوله پشتي» را ساختند، در اين سري نيز با ما همكاري مي‌كنند. البته در برنامه‌ي سال جاري احسان عليخاني تهيه‌ي برخي از بخشها را بر عهده دارد.
زاهدي در پايان در زمينه‌ي علت ساخت سري جديد «كوله پشتي»‌زير نظر گروه معارف شبكه سه به ايسنا گفت: سالهاي قبل اين برنامه درگروه اجتماعي ساخته مي‌شد، ولي رويكرد معارفي داشت ولي در سال جاري «كوله پشتي»‌ به سفارش گروه معارف توليد مي‌شود، اما به معارف با رويكرد اجتماعي قرار است بپردازد.
گفتني است؛ "كوله‌پشتي" هر روز هفته به غير از جمعه‌ها روي آنتن مي‌رود.

تصویر


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

یک کوله پشتی پر از هندوانه
بدین وسیله به اطلاع عموم دوستان، دشمنان، آشنایان، غریبه ها، عَموم، داییم، عمه ام... ببخشید عُموم، خُصوص، ریز، درشت و غیره می رسانیم که کوله پشتی برای چهارمین سال متمادی کلید خورد.
البته در خبر است که عوامل پشت صحنه بعد از شروع کلید خوردن، به مدد اجرای فرزاد حسنی یک دل سیر هم هندوانه ابتیاع کردند! نوش جانشان، ما که حسود نیستیم... آقای حسنی هم برای آنکه تخم چشم معاندان را له کند، برنامه اش را با قرائت " و ان یکاد" آغاز کرد." حضور خلوت انس است و دوستان جمعند و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید"

از آنجا که فرزاد خان خودش اعتراف کرد " تا دیروز خبر نداشتم که قرار است کوله پشتی دوباره پخش شود" ، برای برنامه نخست ترجیح داد خاطرات سه ساله اش را از توی کوله پشتی بیرون بکشد و در ملاء انظار عمومی بگذارد.
شب گذشته، او توانایی اش را در خط خطی کردن اوقات فراغت مردمی که خسته و کوفته از کار روزانه، پای تلویزیون نشسته اند و دلشان می خواهد چند لحظه ای را در کنار این جعبه جادویی بیاسایند، به رخمان کشید و ثابت کرد که بدون برنامه ریزی مدون هم می توان بصورت کاملا زنده، live، جاندار و تر و تازه، ساعتی را جلوی دوربین شبکه سوم سیما نشست.... وقت را گذراند و ثابت کرد حالا که در زمانه ما مُشک آن نیست که خود ببوید پس چه بهتر که خود فرزاد بگوید!
او نشان داد که چطور می شود با استفاده از یک آرشیو سه ساله، لحظاتی دور هم باشیم و اگر برنامه خاصی برای اجرا نداریم به صورت رندوم و فله ای "شبی" که "خوش است" را "بدین قصه اش دراز" کنیم.
ولی با تمام این اوصاف، جانب حق را نباید فرو گذاشت و باید اقرار کرد که اولین برنامه کوله پشتی، وظیفه خطیر اطلاع رسانی رسانه ای اش را تمام و کمال به جا آورد. بعد از اتمام برنامه، با استناد به مکالمات و مراودات مجری با مهمان ها، مهمان ها به مجری، در با تخته و... کلی به اطلاعات عمومی مان اضافه شد و فهمیدیم که :
1- موهای فرزاد حسنی تا دیروز، کمی بلند تر بوده.
2- دکور برنامه جدید کوله پشتی خیلی قشنگ است و فرزاد حسنی هم مثلا کلی خوش تیپ شده.
3- تعدادی از دست های پشت پرده قسم خورده اند که از همان پشت مشت ها، چوب لای چرخ برنامه های فرزاد کنند و او را چشم بزنند.
4- فرزاد حسنی و احسان علیخانی، آقایان ضرغامی و پورمحمدی را " به خدا" و " از صمیم قلب" دوست دارند و ... ای جون من ن ن!
5- آدم اگر کار خیلی خاصی نکند، حرف خیلی مهمی نزند و اصولا تا آدم خیلی مهم نباشد امکان ندارد که مورد توجه منتقدان قرار بگیرد.
در آخر نیز احسان علیخانی قول داد که سلام گرم فرزاد را به مامانش برساند و کوله پشتی تمام شد و ما را یکه و تنها در برهوت یک جور خلسه فلسفی به امان خدا رها کرد.
حالا ما مانده ایم و یک مشت کلمات بی نظم به همراه هوارتا علامت سوال، مقادیر متنابهی علامت تعجب و چندتایی هم ویرگول و نقطه که " آیا تلویزیون ما ؟ ، ! جای تصفیه حساب و رجز خوانی ! . ؟ و عجب شباهتی ! ، تلویزیون های ایرانی آن طرف آبی آیا با ؟ چرا ! . ؟ ، "
خلاص.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”