70 بازيگر،50 نوع خواستگاري را در تلويزيون به تصوير مي‌كشند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

70 بازيگر،50 نوع خواستگاري را در تلويزيون به تصوير مي‌كشند

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: تهيه كننده مجموعه تلويزيوني «خواستگاران» گفت كه اين سريال 50 نوع مختلف خواستگاري را به تصوير مي‌كشد و حدود 70 نفر از بازيگران سينما و تلويزيون در اين سريال بازي مي‌كنند.


علي خودسياني در گفت و گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس با بيان اينكه اين مجموعه به معضلات ازدواج در جامعه مي‌پردازد و هشداري به مسولان و خانواده‌هاست، گفت: اين مجموعه كه در 50 قسمت ساخته خواهد شد در هر قسمت، داستاني با موضوع خواستگاري را به تصوير مي‌كشد و در آن نكات قابل توجه در زمان خواستگاري به تصوير كشيده خواهد شد.
وي كه علاوه بر تهيه كنندگي، سرپرستي گروه نويسندگان را هم بر عهده دارد درباره انتخاب اين موضوع گفت: اين روزها سن ازدواج در ايران بالا رفته و كم كم در حال تبديل شدن به معضل است به همين دليل ترجيح داديم مجموعه‌اي با اين موضوع تهيه كنيم.
خودسياني در ادامه گفت: بسياري از ازدواج‌ها نيز از همان ابتدا و در مرحله خواستگاري كه خشت اول زندگي مشترك است درست پايه ريزي نمي‌شوند و در ادامه به مشكل برمي‌خورند و ما در اين سريال سعي مي كنيم راههاي انتخاب صحيح همسر را به مخاطبان خود نشان دهيم.
تهيه كننده مجموعه تلويزيوني «خواستگاران» با بيان اينكه اين مجموعه براي گروه خانواده شبكه يك ساخته مي‌شود، گفت: در اين مجموعه بازيگراني چون برزو ارجمند، مهدي تارخ، شيرين بينا، رضا توكلي، فقيه سلطاني، فخرالدين صديق شريف، نورا هاشمي، عمار تفتي و معصومه آقاجاني بازي مي‌كنند.
وي در پايان گفت:گروه نويسندگان«خواستگاران» را كريم خودسياني، فريبا فتاحي، محمد نداف، پرستو شامحمدي، ندا روشنايي، سپيده شاه حسيني و مرجان قريشي تشكيل مي‌دهند
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”