جیغ‌های غیرقابل تحمل

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1258
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

جیغ‌های غیرقابل تحمل

پست توسط nt »

بنابر نظر سنجی از تعدادی از شهروندان مناطق مختلف تهران، بیشتر مخاطبان «چارخانه» معتقدند بازی بازیگران این سریال تكراری است و صدای جیغ بازیگر زن آن غیرقابل تحمل است.

از تعدادی از شهروندان تهران حاكی از آن است كه سریال در قسمت‌های پخش شده به خاطر بازیگران و موضوعات تكراری خیلی مورد توجه مخاطبان قرار نگرفته و تنها رضا شفیعی جم، تیپ متفاوت و جذب كننده بوده است.

خانمی ۴۵ ساله، خانه‌دار و ساكن منطقه ۴، با بیان این مطلب كه دوست داشتم سریال «چارخونه» را به خاطر خنده دار بودن ببینم می‌گوید: خنده دار نیست. بلكه اعصاب خرد كن شده است. بازیگران بازی‌های تكراری و مصنوعی دارند و موضوعات داستانش اصلا جالب نیست.

مرد ۳۲ ساله، ساكن منطقه آزادی با اشاره به خنده‌دار بودن سریال «چار خونه» توضیح می‌دهد: چنین مجموعه‌هایی را نباید با دید نقادانه نگاه كرد و اتفاقا وقتی خسته از كار به خانه می روی خوب است كه چنین مجموعه‌های از تلویزیون پخش شود.

خانم ۲۸ ساله ساكن منطقه ۶ و لیسانس معتقد است: چه لزومی دارد كه مجموعه‌هایی از تلویزیون پخش شود كه در آن‌ها دائما زن و شوهرها با هم دعوا می‌كنند و اصلا خانم خانه در سریال چار خونه فقط در سریال‌های مختلف جیغ می‌زند.

مرد ۴۷ ساله دیپلم و ساكن منطقه ۱۲ با بیان این مطلب كه در خصوص سریال‌های طنز تلویزیون باید گفت «امسال دریغ از پارسال» می‌گوید: بازی‌ها، سوژه و كارگردانی این سریال دریغ از سال‌های گذشته است و حرف تازه‌یی ندارد و فقط وقت پركن است.

پسر ۲۲ ساله ساكن منطقه ۲ تهران با بیان این مطلب كه سریال «چارخونه»، لوس و بی مزه است می‌گوید: چارخونه بر خلاف اسمی كه برایش انتخاب شده، اصلا چارچوب ندارد و یك داستانی تكراری با بازیگران تكراری است و امید نمی‌رود كه بهتر از این شود.

دختر ۲۳ ساله دانشجوی رشته جغرافیایی ساكن منطقه‌ ۱۴ ، سریال چارخونه را تقلیدی از برنامه‌های نقطه چین، پاورچین، خانه به دوش، می‌داند و می‌گوید: شخصیت مادر خانه خیلی جیغ می‌زند و من و خانواده‌ام تمایلی به دیدن این سریال نداریم.

وی معتقد است نوشته‌های سروش صحت در مجموعه‌هایی كه عطاران و مهران مدیری كارگردانی آن را برعهده داشته موفق‌تر بوده است.

دانشجوی رشته فلسفه ۲۵ ساله، ساكن شهرك غرب با بیان این مطلب كه بازی‌های سریال «چار خونه» هنوز جا نیفتاده است می‌گوید: داستان‌های این مجموعه پیش پا افتاده است و به غیر از شفیعی جم كه تیپ متفاوتی از تیپ‌های گذشته‌اش دارد بقیه تیپ جدیدی ندارد و كارهای قبلی‌ را تكرار می‌كنند.

خانم ۶۳ ساله خانه‌دار و ساكن منطقه ۱۴ با انتقاد از جیغ زدن شخصیت مادر خانواده می‌گوید: به نظر می‌رسد سریال بیشتر مسخره بازی و لوس بازی است و برای بچه‌های زیر ۵ سال ساخته شده است.
دختر ۱۹ ساله و ساكن منطقه ۳، با بیان این مطلب كه سریال «چارخونه»، داستان‌های قشنگی ندارد اظهار می‌كند: بازی‌ها بیشتر در محیط بسته‌ای اتقاق می‌افتد و شخصیت‌ها از چهاردیواری خانه و محل كار بیرون نمی‌رود و در ضمن بازیگرانش هم تكراری شده‌اند.

دختر ۳۲ ساله و ساكن منطقه‌ ۱ تهران، سریال «چارخونه» را بی مزه توصیف می‌كند و می‌گوید: داستان سریال چارخونه بی‌معنی و مفهوم بازی‌ها هم تكراری است و به دل نمی‌چسبد و علاقه‌ای به دنبال كردن آن در شب‌های بعد ندارم. :smile:


تحلیل: خبرگزارى ايسنا
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”