«مت دمون» بهترين و «راسل كرو» بدترين‌هاي گيشه هاليوود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

«مت دمون» بهترين و «راسل كرو» بدترين‌هاي گيشه هاليوود

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: براساس تحقيقات جديد هاليوود، «مت دمون» به عنوان پرمنفعت‌ترين و «راسل كرو» به عنوان ناموفق‌ترين بازيگر گيشه شناخته شده‌اند.


به گزارش خبرگزاري فارس، مجله فوربس با استناد به اين تحقيق كه اخيرا در سطح گيشه هاليوود انجام شده است، فهرستي از موفق‌ترين‌ و ناموفق‌ترين‌هاي اين گيشه را بروي سايت خود منتشر كرد.

«مت دمون» بازيگر فيلم «برون» در حاليكه دو برابر بيش از بازيگران مشهوري چون «تام هنكس» و «تام كروز»_ كه جزء پردآمدرترين‌هاي هاليوودند_ درآمدزاست، در صدر اين فهرست قرار گرفته است.

براساس محاسبه مجله فوربس «دمون» به ازاي هر دلاري كه بعنوان دستمزد دريافت مي‌نمايد، در گيشه 34 دلار فروش دارد، آنچنانكه آخرين فيلم اكران شده او با نام «برتري برون»، طي تعطيلات هفته گذشته، تنها در آمريكا، بيش از 70 ميليون و 200 هزار دلار فروش كرده است.

مجله فوربس منتشر كرد: و اما كرو بازيگري كه دو بار پشت سر هم برنده اسكار شده و يكي از بازيگران جنجال‌برانگيز است در انتهاي اين فهرست قرار گرفته و به نظر مي‌رسد كه سرمايه گذاري بروي اين بازيگر از لحاظ تجاري چندان به صرفه نيست.

اين مجله در ادامه مي‌افزايد: كرو به ازاي هر دلار دستمزدي كه مي‌گيرد تنها 6 دلار درآمدزايي دارد.
اين مجله آمريكايي كه نام 22 بازيگر هاليوودي را در فهرست خود ذكر كرده است، «نيكول كيدمن» را از جمله بازيگران موفق گيشه ناميده و اعلام كرد كه اين بازيگر استراليايي‌تبار هاليوود به ازاي هر دلار دستمزد، 9 دلار درآمدزايي دارد.

در اين فهرست همچنين «برد پيت» با 28 دلار درآمد در برابر يك دلار دستمزد در مقام دوم، «وينس واگن»، بازيگر دزدان درياي كارائيب با 24 دلار درآمدزايي در برابر 1 دلار دستمزد در مقام سوم ، «جنيفر انيستون» با 20 دلار درآمد در ازاي يك دلار دستمزد، در رده پنجم، «آنجلينا جولي» با 17 دلار درآمد در ازاي يك دلار دستمزد در رده ششم و بازيگراني چون «تام هنكس» با 14 دلار درآمد، «تام كروز» با 13 دلار درآمد، «ويل اسميت»، با 12 دلار درآمد، «آدام سندلر» با 10 دلا درآمد، «ويل فرل» و «جيم كري»، هركدام با 9 دلار درآمد به ترتيب در رده‌هاي پايين‌تر اين جدول قرار گرفته‌اند.

ميزان درآمد و دستمزد هر بازيگر، براساس ميانگين سه فيلم آخر اين بازيگران محاسبه شده است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”