تهيه كننده ايراني به دنبال حضور « يانگوم» در سريالي تلويزيوني

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

تهيه كننده ايراني به دنبال حضور « يانگوم» در سريالي تلويزيوني

پست توسط Leila »

يكي از تهيه كنندگان سينما و تلويزيون ايران اين روزها به شدت پي‌گير حضور « لی يونگ آئی» بازيگر نقش يانگوم در سريال جواهري در قصر براي حضور در سريالي تلويزيوني است.

اين تهيه كننده كه اين روزها يك سريال تلويزيوني او به كارگرداني يكي از كارگردان‌هاي مطرح در حال توليد است، مدتي است تلاش‌هاي دامنه‌داري را آغاز كرده تا از حضور اين بازيگر كره‌اي در سريال جديد خود استفاده كند. نكته جالب توجه اينكه وي در پاسخ به اين پرسش كه با توجه به مساله محدوديت حجاب چگونه از اين بازيگر خارجي استفاده خواهد كرد؟ به توليد بخش‌هايي از اين سريال در خارج از كشور اشاره كرده و گفته در صورت به توافق رسيدن با يانگوم، از اين بازيگر در بخش‌هاي خارج از كشور استفاده خواهد كرد تا مشكل حجاب نيز وجود نداشته باشد.

گفتني است كارگرداني كه اين سريال اين روزها توسط او ساخته مي‌شود از چهره‌هاي جنجالي سينما است و ساخته‌هاي او همواره بحث‌هاي فراواني را به دنبال داشته است. شنيده‌ها حاكي است تهيه كننده مذكور پس از قول و قرارهاي تلفني با مدير برنامه‌هاي يانگوم احتمالا براي مذاكره شفاهي ـ البته به شكلي كاملا محرمانه ـ عازم كره خواهد شد.ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”