کلاهی برای باراني ها در حنابندان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

کلاهی برای باراني ها در حنابندان

پست توسط Leila »

تهیه‌کننده فیلم سینمایی "کلاهی برای باران" فروش این فیلم را پائین‌تر از حد انتظار توصیف کرد.


سیدمحسن وزیری درباره استقبال مردم از فیلم "کلاهی برای باران" به مهر گفت: "استقبال مردم از این فیلم خوب بوده و اکثر تماشاگران با رضایت از سالن خارج می شوند. اما میزان استقبال به آن اندازه ای که ما توقع داشتیم نبود، شاید دلیل این امر هم همزمانی اکران چند فیلم کمدی با یکدیگر باشد. به هر حال ما برای "کلاهی برای باران" تبلیغات زیادی انجام داده بودیم."

وی درباره دلایل تولید این فیلم و انتخاب مسعود نوابی برای کارگردانی آن گفت: "وقتی آقای فرهودی داستان فیلم را برایم تعریف کرد، از موضوع آن خیلی خوشم آمد. بنابراین با او وارد مذاکره شدیم و قرار شد وی فیلمنامه را برای تولید بازنویسی کند. چند ماهی روی فیلمنامه کار شد تا به شکل کنونی رسیدیم، پس از آن با صحبتی که با مجتبی رحیمی انجام دادیم، ایشان آقای نوابی را برای ساخت فیلم به ما پیشنهاد داد که از همکاری با او بسیار رضایت دارم و امیدوارم شرایطی مهیا شود که بار دیگر با او کار کنم."

وزیری در ادامه با اشاره به ترکیب بازیگران اعلام کرد آنها با نظر مستقیم او برای این فیلم انتخاب شده اند و خاطرنشان ساخت: "در پروژه های گذشته من این کار را به کارگردان واگذار می کردم، اما انتخاب ها به گونه ای انجام می شد که در پایان لطمه بسیار شدیدی از بابت آن متحمل می شدم. بنابراین در دو سه پروژه اخیر همه عوامل با نظر مستقیم خودم انتخاب می شوند. در این فیلم هم سعی کردم بازیگرانی را انتخاب کنم که تجربه موفقی در عرصه طنز داشته باشند و چهره آنها نیز برای مردم نوستالژیک باشد."

تهیه کننده "کلاهی برای باران" در پایان اعلام کرد فیلم جدیدش "حنابندان" را نیز با حضور عوامل و بازیگران "کلاهی برای باران" تولید خواهد کرد و تاکنون با رضا عطاران، جواد رضویان و حدیث فولادوند به توافق رسیده است.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”