"قاب‌های خالی" روی آنتن شبکه دو می‌رود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"قاب‌های خالی" روی آنتن شبکه دو می‌رود

پست توسط Leila »

مجموعه تلویزیونی "قاب‌های خالی‌" به کارگردانی مرتضی احمدی هرندی از 25 بهمن ساعت 21 روزهای جمعه از شبکه دو پخش می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، این مجموعه به تهیه‌کنندگی ایوب دانشور و هرندی در 20 قسمت 30 دقیقه‌ای تلاش دارد علاوه بر روایت زندگی سه نسل از زنان یک خانواده ایرانی، بخش‌هایی از تاریخ و وضعیت اجتماعی دو کشور ایران و آذربایجان را به تصویر بکشد.

داستان "قاب‌های خالی" درباره زوجی جوان به نام مارال و فریدون است. مارال در تئاتر بازی می‌کند، اما ورود نازنین سرآغاز تنش در روابط این زوج است و مارال بیشتر وقت خود را صرف مادربزرگ بیمارش سولماز ‌می کند. در فرصتی که مارال از فریدون می‌خواهد خودش را بیابد، سیر در خاطرات مادربزرگ، دریچه‌های تازه‌ زندگی را برای مارال باز می‌کند.

داریوش ارجمند، ناصر هاشمی، نیکو خردمند، سمیرا سیاح، مهدی امینی‌خواه، تارا سلیمانی، مسعود عسگری، حوریه امیری، محمود مقامی، اکبر مولایی، ساناز کمالوند، فرشته مصطفایی، طرلان پروانه، شمسی فضل‌اللهی، آتش تقی‌پور، رضا میرمعنوی، ساقی زینتی، صادق توکلی بازیگران این مجموعه هستند و لوکیشن‌های آن در لنگرود، تهران، جنگل خجیر و شهرک غزالی بود.

عوامل "قاب‌های خالی" عبارتند از سیدجواد خاتمی مدیر تصویربرداری، سیدسعید شاهچراغ نورپرداز، احمد اردلان صدابردار، بابک شعاعی طراح گریم، غفار رضایی طراح صحنه و لباس، مسعود عسگری دستیار کارگردان و عظیم محمدی جلوه‌های ویژه.

این مجموعه قرار بود از هشتم آذرماه به جای مجموعه تلویزیونی "مرگ تدریجی یک رویا" از شبکه دو پخش شود که زمان آن به تعویق افتاد.
خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”