"اخراجی‌ها 2" و فروش استثنايي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"اخراجی‌ها 2" و فروش استثنايي

پست توسط Leila »

تصویر
فروش فيلم سينمايي «اخراجي‌ها2» دومين قسمت از تريلوژي «اخراجي‌ها» به كارگرداني «مسعود ده‌نمكي» از مرز يك ميليارد و پانصد ميليون تومان گذشت. فيلم سينمايي «اخراجي‌ها2» كه در اكران نوروزي و از تاريخ اول فروردين به روي پرده سينماها رفت، توانست طي 8 روز در تهران و شهرستا‌ن‌ها به فروشي معادل يك ميليارد و 571 ميليون تومان دست يابد تا ركوردي بي‌سابقه را در سينماي ايران به جاي بگذارد.
براساس اين گزارش، «اخراجي‌ها2» تاكنون توانسته در اين مدت 700 ميليون تومان در شهرستان‌‌ها و 871 ميليون تومان در تهران فروش داشته باشد تا به عنوان پرفروش‌ترين فيلم تاريخ سينماي ايران شناخته شود.
اين در حالي است كه در برخي از شهرستان‌ها نظير مشهد مقدس نيز استقبال مردم به حدي بوده است كه براي نظم‌دهي به جمعيت نيروي انتظامي مجبور به دخالت شده است به‌طوري كه فروش روز گذشته اين فيلم در مشهد بيش از 17 ميليون تومان بوده است.
به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، «اخراجي‌ها2» در حالي توانسته است به فروشي بالغ بر 1 ميليارد و 571 ميليون تومان دست يابد كه روز گذشته تنها در تهران توانست 122 ميليون تومان فروش داشته باشد تا از اين نظر نيز ركوردي جديد برجاي گذاشته باشد.
همچنين در خصوص وضعيت نمايش اين فيلم «مرتضي شايسته» يكي از مديران دفتر سينمايي هدايت فيلم- پخش كننده «اخراجي‌ها2» به خبرنگار سينمايي فارس گفت: برخلاف جوسازي‌هاي برخي از رسانه‌ها در مورد سالن‌هاي نمايش اين فيلم، بايد بگويم كه «اخراجي‌ها2» در 27 سالن سينمايي به روي پرده است كه از اين ميان 7 سالن به عنوان سالن هاي حمايتي از سوي وزارت ارشاد فيلم را موظف به نمايش در آنها نموده است.
شايسته ادامه داد:به عنوان يك سينماگر تاكنون چنين استقبالي را از هيچ فيلمي نديده بودم به طوري كه سينماهاي استقلال، آزادي، اريكه ايرانيان و صحرا تا ساعت 3 صبح مجبور شدند سئانس فوق‌العاده براي «اخراجي‌ها2» در نظر بگيرند و در سينما آزادي استقبال به حدي بود كه مسولان اين سينما مجبور شدند تا سئانس 3-5 صبح را نيز به نمايش فيلم اختصاص دهند.
اكبر عبدي، امين حيايي، حسام نواب‌صفوي، محمدرضا شريفي‌نيا، ارژنگ اميرفضلي، عبدالرضا اكبري، بيوك ميرزايي، محمود مقامي، سيدجواد هاشمي، قاسم زارع، جواد رضويان، شيلا خداداد، نگار فروزنده، نيوشا ضيغمي، منوچهر آذر، ميناجعفرزاده، ابوالفضل همراه، شاهرخ نورمحمدي، ليلا بلوكات از جمله بازيگران شناخته شده‌اي هستند كه در «اخراجي‌ها2» بازي كرده‌اند.
«اخراجي‌ها2» دومين قسمت از تريلوژي «اخراجي‌ها» خواهد بود و به روايت حال و هواي دوستان مجيد سوزوكي در اسارت مي‌پردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجيد و خانواده‌هاي آنان پس از شهادت وي را به تصوير مي‌كشد.


 وقتی همه خوابیم 
دهمين فيلم بلند سينمايي «بهرام بيضايي» توانسته است در 8 روز نخست اكران عيد نوروز حدود 70 ميليون تومان فروش كند.

در روزهاي نخست سال 88، تماشاگران استقبال خوبي را از «وقتي همه خوابيم» دهمين ساخته بلند سينمايي «بهرام بيضايي» انجام داده‌اند تا اين فيلم در رقابت اكران با فروشي معادل 70 ميليون تومان همچنان اميدوارانه به اكران نوروزي چشم دوخته باشد.
براساس اين گزارش، «وقتي همه خوابيم» در گروه سينمايي قدس اكران شده است و در 8 روز نخست اكران نوروزي توانسته به اين ميزان فروش دست يابد. اين رقم تنها در تهران به‌دست آمده است و هنوز آمار دقيقي از فروش فيلم در شهرستان‌ها منتشر نشده است كه با اين وجود و با احتساب قيمت بليط 2هزار توماني سينماها مي‌توان نتيجه گرفت تاكنون حدود سيصد هزار نفر در تهران به تماشاي آخرين ساخته «بهرام بيضايي» نشسته‌اند.
به گزارش خبرنگار سينمايي فارس،پس از گذشت 8 سال كه بهرام بيضايي جايزه بهترين فيلمنامه را به خاطر «سك‌گشي» دريافت كرد، حتي با گرفتن پروانه ساخت نيز به دلايل اجرايي امكان توليد هيچ يك از فيلمنامه‌هايش (از جمله لبه پرتگاه) به‌وجود نيامد. او سرانجام با كسب پروانه ساخت فيلم «وقتي همه خوابيم» در ارديبهشت ماه امسال، موفق به توليد فيلم جديدش شد و در جريان جشنواره فيلم فجر استقبال از «وقتي همه خوابيم» به حدي بود كه در چندين سينما براي ديدن فيلم بين تماشاگران درگيري فيزيكي به‌وجود آمد و در نهايت جايزه بهترين فيلم بخش بين‌الملل جشنواره بيست و هفتم به اين فيلم تعلق گرفت.
در «وقتي همه خوابيم»، بيضايي ماجراي ساخته شدن يك فيلم سينمايي و روابط پيدا و پنهان اين ماجرا را دستمايه ساخت دهمين فيلم بلند سينمايي خود قرار داده است.
مژده شمسايي، عليرضا جلالي‌تبار،حسام نواب‌صفوي، شقايق فراهاني، مجيد مظفري، هدايت هاشمي، سيدمهرداد ضيايي، انوش فاطمي و سحر دولتشاهي بازيگران فيلم جديد بيضايي هستند.

 سوپر استار 
فيلم سينمايي «سوپراستار» به كارگرداني «تهمينه ميلاني» با فروشي معادل 126 ميليون تومان به عنوان دومين فيلم پرفروش اكران نوروز 88 شناخته شده است.
«سوپراستار» در حالي توانسته است طي 8 روز به چنين مبلغي دست يابد كه سينما آزادي با فروشي معادل 35 ميليون تومان و سينما فرهنگ با فروشي بالغ بر 24 ميليون تومان بيشترين حجم استقبال از تازه‌ترين ساخته سينمايي «تهمينه ميلاني» را به خود اختصاص داده‌اند.
براساس اين گزارش،«سوپراستار» از تاريخ اول فروردين ماه روانه پرده سينماها شده است كه علاوه بر 24 سينما و فرهنگسرا در تهران به صورت همزمان در 15 شهرستان نيز اكران شده است كه براساس گفته مسولان هدايت فيلم استقبال از اين فيلم روز به روز در حال افزايش است و اين فيلم مي‌تواند در ادامه اكران، خود را به باشگاه ميلياردي‌ها برساند كه در اين صورت، اين دومين موفقيت چشمگير فيلمي از «تهمينه ميلاني» پس از «آتش بس» خواهد بود.
فيلم‌هاي ديگه چه خبر (71) و زن زيادي (84) نيز جزو فيلم‌هاي پرمخاطب «تهمينه ميلاني» بوده‌اند.
شهاب حسيني، فتانه ملك‌محمدي، محمدرضا شريفي‌نيا، سارا خوئيني‌ها، ليلا زارع، نسرين مقانلو و افسانه بايگان از جمله بازيگران
«سوپراستار» هستند كه در جشنواره فجر نيز توانست در بين ده فيلم منتب تماشاگران قرار گيرد.

 بیست
 

در حالي كه اكران نوروزي سينماها تحت‌تأثير فروش نجومي «اخراجي‌ها2» قرار گرفته است، فيلم سينمايي «بيست» به كارگرداني «عبدالرضا كاهاني» با روندي ثابت و پايدار همچنان مخطبان خود را به سينماها مي‌كشاند.

فيلم سينمايي «بيست» به كارگرداني «عبدالرضا كاهاني» با روندي ثابت و پايدار همچنان مخطبان خود را به سينماها مي‌كشاند و در مدت 9 روز كه از اكران نوروزي سينماها مي‌گذرد، توانسته است با فروشي معادل 70 ميليون تومان، رقمي بالاتر از كف فروش سينماها را به‌دست آورد.
براساس اين گزارش، فيلم سينمايي «بيست» به كارگرداني «عبدالرضا كاهاني» از روز 29 اسفند ماه و پس از كش‌وقوس‌هاي فراوان در گروه سينمايي عصر جديد اكران شده است و در اين مدت توانسته است با فروش متوسط روزانه 9 ميليون تومان در حدود 70 ميليون تومان در تهران فروش داشته باشد.
اين در حالي است كه حركت آرام و پيوسته اين فيلم در اكران شهرستان‌ها نيز ادامه دارد و فيلميران براي اكران گسترده اين فيلم از 15 فروردين به بعد در تهران و شهرستان‌ها تدارك ويژه‌اي ديده است.
فيلم سينمايي «بيست» در حالي توانسته 70 ميليون تومان در تهران فروش داشته باشد كه بر خلاف اظهار نظر‌هاي قبلي، از سينماهايي كه قرار بود فيلم «درباره الي...» در آنها به نمايش درآيد - و با تصميم ناگهاني معاونت سينمايي به نمايش درنيامد- تنها سينما آفريقا در اختيار اين فيلم قرار گرفته است و مابقي فيلم‌ها در اختيار فيلم «اخراجي‌ها2» قرار گرفته است.
فيلم سينمايي «بيست» يكي از سه فيلم برتر جشنواره بيست و هفتم فيلم فجر از نگاه منتقدان و روزنامه‌نگاران سينمايي است و مهم‌ترين ويژگي‌ اين فيلم ديدن چهره‌هاي متفاوت و بازي‌هاي فوق‌العاده زيبا از بازيگراني است كه سال‌ها عادت كرده بوديم آن‌ها را در قالب‌هاي تكراري ببينيم. فيلمي كه بازي‌هاي فوق‌العاده بازيگران‌اش از ديد داوران جشنواره پنهان نماند و جوايز نقش مكمل مرد و زن را براي عليرضا خمسه و مهتاب كرامتي به ارمغان آورد و شايد اگر كمي داوران مهربان‌تر بودند، پرويز پرستويي نيز سيمرغي‌ ديگر به ويترين پرافتخار سينمايي خود اضافه مي‌كرد.
سومين فيلم بلند داستاني كاهاني قصه يك تالار پذيرايي است كه تعدادي كارگر در آن مشغول به كارند و وابستگي عاطفي و كاري به تالار دارند. تالار قرار است 20 روز ديگر تعطيل شود و آنها در روزهاي باقي‌مانده بايد تلاش كنند اين اتفاق نيفتد...
پرويزپرستويي ، مهتاب كرامتي، عليرضا خمسه، مهران احمدي ، عليرضا حسيني، فرشته صدرعرفايي و حبيب رضايي بازيگران اصلي اين فيلم را تشكيل مي‌دهند.
قطعا تماشاي «بيست» براي تماشاگراني كه به دنبال فيلمي متفاوت در سينمايي ايران مي‌گردند، خالي از لطف نخواهد بود.


فارس
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 720
تاریخ عضویت: دوشنبه ۳ دی ۱۳۸۶, ۹:۲۷ ب.ظ
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط Justice »

من که هنوز فرصت نشده برم ولی دوست هام که رفتن می گن قسمت یک بهتر بود :-(
تصویر
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 29
تاریخ عضویت: جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶, ۲:۳۲ ق.ظ
محل اقامت: Tehran
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار
تماس:

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط retza »

در کل فیلم قشنگی بود. ارزش یک بار دیدن رو صد در صد داشت. اینم بگم که از لحاظ فیلم برداری و جلوه های ویژه پیشرفت چشمگیری نسبت به اخراجی ها 1 داشت. اسکریپت زیباتر بود و مسلم بود که بیشتر روش کار شده بود. آزادی بیشتری هم در بازی بازیگران و هم در اسکریپت دیده می شد.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط Leila »

"اخراجي ها2" سه ميلياردي شد
فيلم "اخراجي ها2" ساخته مسعود ده نمکي که پيشتر رکورد فروش سينماي ايران را شکست توانست در ايام تعطيلات نوروز به فروش 30 ميليارد ريالي در کشور دست يابد.

ده نمکي در اين زمينه به خبرنگار ايرنا گفت : اين فيلم در تهران با در اختيار داشتن 28 سالن 16 ميليارد ريال و در شهرستانها 14 ميليارد ريال فروش داشته است.
اخراجي ها 2 در ادامه داستان اخراجي ها 1 و با مضمون دفاع مقدس و رويکردي طنز، شخصيت هاي بازمانده از بخش اول را در دوران اسارت روايت مي کند.
اکبر عبدي، امين حيايي، حسام نواب صفوي، محمدرضا شريفي نيا، سيد جواد هاشمي، نيوشا ضيغمي، شيلا خدادا و مهراوه شريفي نيا از بازيگران اين فيلم هستند.
همچنين فيلم "سوپر استار" ساخته تهمينه ميلاني که از فضايي اجتماعي و نقبي به احوالات پشت پرده سينما در قالب روايت داستان يک بازيگر سينمايي دارد در ايام نوروز به فروش دوميليارد و 400 ميليون ريالي در تهران نزديک شد.
فيلم هاي "وقتي همه خوابيم" از بهرام بيضايي و "بيست" به کارگرداني عبدالرضا کاهاني نيز به ترتيب به فروش يک ميليارد و 800 ميليون ريالي و يک ميليارد و 300 ميليون ريالي دست يافته اند.

ايرنا
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 189
تاریخ عضویت: جمعه ۹ اسفند ۱۳۸۷, ۲:۱۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 194 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط آريو »

به نام اهوره مزدا

به پشتوانۀ سري اول اخراجي ها مطمعنن بيشتر فروش مي كرد كه كرد.و همين طور در مورد اخراجي هاي 3 كه باز هم بيش از پيش فروش خواهد كرد به چند دليل:
1)مردم به خوبي با كاراكترهاي فيلم رابطۀ خوبي برقرار كرده اند به دليل طنز بالاي شخصيتها در فضايي كه ما آن را پيش از اين تنها فضاي روحاني مي ديديم در فيلمهاي ژانر دفاع مقدس
2)شخصيت و چهره اي كه كارگردان فيلم داشته به دليل فعاليتهاي سياسي اسلامي افراط گرايانه.در اين فيلم مسعود ده نمكي با ارج نهادن به مسايل ملي چهرۀ متفاوت خود را نشان داد و اين امر را با به تصوير كشيدن يك چهرۀ مسيحي در فيلم بيشتر نشان داد مخصوصن در صحنه اي از فيلم كه فرد مسيحي خود را ايراني مي خواند.
3)كارگرداني قوي و نويسندگي قوي تر
4)انتخاب بازيگران به درستي و با دقت انتخاب شده بود مخصوصن شخصيت رسول با بازي خيره كنندۀ حسام نواب صفوي
و ما درآينده از فيلم اخراجي ها بيش از ياد خواهيم كرد
با سپاس

پارس هميشه جاويد
  است كه ايران ويران  
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 532
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴, ۵:۲۵ ب.ظ
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط Masoud »

واقعاً ده نمكي گند زد با اين فيلم ساختنش! ببخشيد البته!

بسياري از بازيگران اصلاً ديالوگ درست و حسابي ندارند. درسته كه فيلم طنزه ( ولي بنظر من بيشتر يه توهين به رزمنده ها و همچنين، شعور بازيگر بود) ولي جاي فقط 2 كلمه حرف حساب خاليه. نيوشا ضيغمي كه در فيلم قبلي، نقطه عطف دوم فيلم بود، در اين شماره، با آرايشي غليظ (مثلاً زمانه جنگه!)، ظاهر شده، در حالي كلاً 2 خط (باور كنيد راست ميگم) ديالوگ داره!! و نقشش هيچ تاثيري در روند فيلم نداره، هيچ!
شيلا خداداد، نگار فروزنده، ميناجعفرزاده هم سر نوشت بهتري ندارن. كلاً 4 كلمه چرت و پرت خاله زنكي ميگن و تموم. البته باز خداداد به عنوان مهماندار 2 قدم راه ميره!! دختر شريفي نيا (نامزد گروگانگير) هم كه انگار داره تو فيلم فارسي سال 42 بازي ميكنه، هيچ حس يا خلاقيت يا ديالوگ مطلوبي نداشت. حتي يك جارو برقي هم ميتونست اين نقش رو بازي كنه.
كل بار طنز فيلم هم به عهده 3 نفر اكبر عبدي، امين حيايي و ارژنگ اميرفضلي هست. خندوندن كه جزو خصيصه لاينفك عبدي هست، سر جاي خودش محفوظه. حيايي و امير فضلي هم دلقكهاي اصلي فيلم هستند، البته متاسفانه فقط با ادا و اطوار دايم. فاجعه بعدي، اينه كه در چند سكانس فيلم كاملاً تبديل به كاباره ميشود كه در اون انواع رقص از بندري و عربي تا... سبكهاي هليكوپتري و هندلي جديد رو ميبينيد. ده نمكي با اين كار مغزش رو از زير بار فكر كردن رها كرده و با رقص و آواز تو فيلم، به خيال خودش فيلم خنده دار ساخته.
عجيبه! با اينكه نقش آفريني نواب صفوي، خلاص ميشه به صدا كلفت كردن و شديداً 4شونه راه رفتن، ولي جاي شكر داره كه بالاخره نقشي متفاوت با فيلمهاي مسخره قبليش (مثل كلاغ پر) كار كرد.
هاشمي و صديق شريف هم قطبهاي فوق پاستوريزه فيلم هستند. نقشهاي كاملاً سفيد. اون فرمانده هم كه فقط فرياد در حد انهدام حنجره ميزنه، همين.
در كل نقش بقيه هم بيش از لوده بازي و شر ور گفتن نيست و ارزش نقد نداره.
داستان فيلم هم كه به ككككللللللللللل افتضاحه. ماستمالي تمام عيار. هيچ منطق و رابطه و فكري در فيلم وجود نداره. مسخره بازي در اردوگاه، هواپيما ربايي به سبك مهد كودك، دشمن كاملاً ابله..........................
پايان شديداً، فوق العاده، و بي نهايت مزخرف و مسخره فيلم، نقطه اوج فيلم گند ده نمكي بود.
تصویر
Junior Poster
Junior Poster
پست: 188
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱۲:۰۸ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط پارس3000 »

اين اخري ناراحت كه چرا فيلمهاي مورد علاقه خودش فروش نمي كنه
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 33
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸, ۱۲:۳۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط ashkan sagdi »

اره همینطوره وقتی 10 نفر داره میگه خوبه حتما خوبه دیگه اگه هم می خوایین اگه اخراجی های 2 خوب نبود این همه فروش نداشت
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 532
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴, ۵:۲۵ ب.ظ
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط Masoud »

من كه يادم نمياد از فيلم مورد علاقه يا... صحبت كرده باشم!!
در ضمن، اين نظره، حكم نيست. نگفتم فيلم خنده دار نيست. خنده داره، ولي به چه قيمتي؟ لوده بازي؟ كلي بزن و برقص؟ شوخي هاي تكراري و پوسيده؟... بدتر از اينا، توهين به اُسرا ( اگه ده نمكي ميخواست محيط ، تفرقه اندازي و وضعيت اردوگاه رو نشون بده، نبايد مياوردش تو ژانر كمدي. اسير بودن، هيچ نكته خنده داري نداره كه بخواد دستمايه بازي كمدي بشه. بفرض اينكه بشه، ديگه نه با مسخره بازي و انواع رقص).
آخر فيلم هم كه بشدت دچار سردرگمي شده بود، با يك ماجراي واقعاً الكي، سر و هم بندي ميشه! اجراي " اي ايران، اي مرز..." توي اردوگاه عراق،...!! جالبتر اينكه فقط يه دنبك دارن، ولي صداي ارگ فلوت ويلون ... همه ش مياد، انگار كنسرت يانيه!
دليل فروش زيادش هم يكي زمينه قبلي فكر مردم به خاطر اخراجي هاي يكه. دوميش زمان اكرانش (تعطيلات عيد)، سوميش هم آوردن 70 80% ستاره هاي سينماست، حتي با نداشتن نقش و ديالوگ.
متاسفانه به پيشنهاد دوستام رفتم ديدم، حيف اون پول بليط سينما!
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 618
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷, ۱:۲۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1938 بار
سپاس‌های دریافتی: 1909 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط pedmehr »

به نظر منم فیلم آبکی و تجاری بود ... یه فیلم صد میلیارد هم فروش کنه
هیچوقت ارزش هنریش بالا نمیره . توی هالیوود هم همینطوره ...
متاسفانه به نظر من سینما ایران یه رویه خیلی بدی رو پیش گرفته ... مرحوم علی حاتمی کجاست ببینه چه فیلمایی میسازن این روزا این کارگردانای ایرانی ... خوبه هنوز امثال حاتمی کیا و بهرام بیضایی رو داریم وگرنه کهتصویر
در روح و جان من میمانی ای وطن
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 189
تاریخ عضویت: جمعه ۹ اسفند ۱۳۸۷, ۲:۱۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 194 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط آريو »

من نميفهمم اگر فروش يك فيلم توجه نداشته باشه براي سنجيدن يك فيلم پس چي داره؟
  است كه ايران ويران  
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 33
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸, ۱۲:۳۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

Re: "اخراجی‌ها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

پست توسط ashkan sagdi »

خوب دوست عزیز تو که میگی موضوع فیلم بد بود دیالوگ نداشت اینا چه ربطی به کارگردان داره
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”