"جومونگ " با بازیکنان سایپا تمرین کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

"جومونگ " با بازیکنان سایپا تمرین کرد

پست توسط Leila »

"سان ایل گوگ" بازیگر نقش جومونگ در سریال افسانه جومونگ همراه با بازیکنان تیم سایپا که برای حضور در تورنمنت بین المللی کره جنوبی به بوسان سفر کرده اند، تمرین کرد.
به گزارش مهر، این بازیگر که تعطیلات خود را در شهر بوسان کره جنوبی سپری می کند، صبح امروز (سه شنبه ) همراه با بازیکنان تیم والیبال سایپا در سالن وزنه هتل لوته بوسان به انجام تمرینات کششی و وزنه پرداخت.
اکثر بازیکنان و کادر فنی تیم سایپا با " ایل گوگ " عکس یادگاری گرفتند و او با خوش رفتاری از ابراز علاقه مردم ایران به جومونگ تشکر کرد.
این گزارش حاکی است؛ این مواجه که تنها چند ساعت مانده به برگزاری مسابقه حساس تیم های سایپا و هیوندای قهرمان لیگ کره جنوبی برگزار شد تاثیر مطلوبی بر روحیه بازیکنان سایپا گذاشت.
" ایل گوگ " در حاشیه این تمرین گفت که قصد دارد ماه آینده به ایران بیاید و مقدمات این سفر را نیز آغاز کرده است. وی همچنین از علاقه مردم ایران به سریال افسانه جومونگ ابراز خوشحالی کرد و گفت از اینکه با بازیکنان ایرانی در یک محل اسکان دارد خوشحال است.
بازیگر نقش جومونگ در تمرین صبح امروز خود پس از دویدن بر روی دستگاه " تریدمیل" به انجام تمرینات با وزنه پرداخت. وی 38 سال دارد و از بازیگران مطرح کره جنوبی به شمار می رود.عصر ايران
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”