سقوط ،نسخه ايراني «لاست» در كوير رخ مي‌دهد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

سقوط ،نسخه ايراني «لاست» در كوير رخ مي‌دهد

پست توسط sinaset »

 سقوط نسخه ايراني «لاست» در كوير رخ مي‌دهد
[HIGHLIGHT=#92D050]خبرگزاري فارس: «حميد اعتباريان» خبر از پيشنهاداتي مبني بر ساخت سريال ايراني «لاست» (گمشدگان) براي پخش در شبكه ويدئويي داد و گفت: سقوط هواپيما در نسخه ايراني «لاست» در كوير رخ مي‌دهد.   تصویر   تهيه‌كننده در گفت‌و‌گو با خبرنگار سينمايي فارس در اين باره گفت: همچنان روي ساخت طرح ايراني سريال «لاست» (گمشدگان) كار مي‌كنم و شايد براي پخش در سينماي خانگي تهيه شود، چون پيشنهاداتي در اين مورد داشته‌ايم.
وي ادامه داد: سوژه سريال بسيار جالب است و كپي‌كاري نخواهد بود و فقط خط قصه با داستان سريال خارجي لاست، يكي است و سقوط سريالي كه ما در نظر داريم در يك كوير رخ مي‌دهد.
اعتباريان به فارس گفت: طرح اين فيلمنامه را شخصا ارائه داده‌ام و يك گروه نويسندگان روي آن كار مي‌كنند.
اين تهيه‌كننده گفت: ما امكانات كافي براي ساخت چنين سريالي را داريم و براي نگارش فيلمنامه آن مهمترين نكته تحقيق و مطالعه است.
وي همچنين با اشاره به طرحي تازه‌اي كه براي ساخت يك فيلم سينمايي بلند دارد، گفت: در تلاش هستم تا يك گروه نويسندگان جوان را براي نگارش اين طرح گردهم آورم. اين فيلمنامه كاري طنز است كه به مشكلات اجتماعي و معضل خوابگاه براي دانشجويان و مسئله اجاره خانه براي دانشجويان شهرستاني و تهراني‌هايي كه به شهرستان مي‌روند، مي‌پردازد.
انتهاي پيام/ا
منبع: 
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”