کوروش باقری دچار ايست قلبی شد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

کوروش باقری دچار ايست قلبی شد

پست توسط hani1459 »

[BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]کورش باقری سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بامداد امروز دوشنبه به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد.[/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE] تصویربه گزارش مشرق و به نقل از باشگاه خبرنگاران، "کوروش باقری" سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان صبح امروز که برای انجام معاینات پزشکی راهی بیمارستان شده بود، در محل بیمارستان دچار ایست قلبی و به بخش مراقبت‌های ویژه انتقال یافت.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در حال حاضر در بخش آی سی یو بیمارستان پیامبران بستری است و پزشکان ظرف 48 تا 72 ساعت آینده در خصوص وضعیت سلامتی وی نظر قطعی خود را اعلام خواهند کرد.

لازم به ذکر است، این اتفاق در حالی رخ داد که کوروش باقری به همراه همسر خود در بیمارستان حاضر شده بود و پیش از این مشکلی نداشت.


مشرق
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

Re: کوروش باقری دچار ايست قلبی شد

پست توسط hani1459 »

باقری ۴۰ دقیقه قلب نداشت / پزشک معالج: غیر قابل باور بود
ورزش > وزنه‌برداری- همشهری آنلاین:
پزشک معالج کوروش باقری با بیان این که باقری دیگر بناید مربی‌گری کند گفت وی بعد از ایست قلبی ۴۰ دقیقه‌ای به زندگی بازگشت و این واقعا غیر قابل باور بود.

به گزارش ایسنا، دکتر برزی درباره وضعیت سلامتی کوروش باقری که صبح امروز (دوشنبه اول مهر) بر اثر سکته قلبی در بیمارستان پیامبر تهران بستری شده است، توضیح داد: کوروش باقری 40 دقیقه‌ قلب نداشت! پرسنل و پزشکان بیمارستان از وضعیت او شوکه شدند، چون هوشیاری را دوباره به دست آورده و ما توانستیم دستگاه تنفسی مصنوعی را از او جدا کنیم.

کوروش باقری به هوش آمد؛ بازگشت علائم حیاتی

وی افزود: باقری هوشیاری‌اش را به دست آورده است و کسانی که با او صحبت می‌کنند را می‌شناسد، اما بهتر است کماکان در ICU بماند. به هر حال او 40 دقیقه‌ ایست قلبی کرده بود و الان که هوشیاری‌اش را به دست آورده همه خوشحالند و این واقعا غیر قابل باور است.

پزشک معالج سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری ایران، در پاسخ به این پرسش که آیا ادامه حضور او در تیم ملی را به صلاح می‌داند یا نه؟ تاکید کرد: تنش برای باقری به هیچ وجه خوب نیست. ضمن این که سکته قلبی در خانواده او وجود داشته و مادرش متاسفانه با سکته قلبی از دنیا رفته است، وقتی یک نفر چنین شرایطی داشته باشد و در کنارش استرس و تنش را هم تجربه کند بسیار خطرناک خواهد بود.

دکتر برزی افزود: ما که فقط بیننده‌ایم و عضو تیم ملی نیستیم، اما با دیدن بازی‌ها استرس داریم، چه برسد به سرمربی تیم. اگر برادرم چنین وضعیتی داشته باشد، توصیه نمی‌کنم حتی سرمربیگری را ادامه دهد و به دنبال تیم به مسابقات اعزام شود. باقری اگر برای جان خودش ارزش قائل است، نباید به کارش در تیم ملی ادامه دهد. همین که سلامتی‌اش را دوباره به دست آورده با کمک خدا بوده و باید شاکر باشیم.

همشهری
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: کوروش باقری دچار ايست قلبی شد

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام
تا جایی که یادم می آید قرار بود بین بهداد سلیمی و کوروش باقری، یک نفر در تیم ملی بماند!
به هر حال امیدوارم به تیم ملی بازگردد.
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”