پسری که ضربه مغزی او را نابغه موسیقی کرد +عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷, ۴:۲۷ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12644 بار

پسری که ضربه مغزی او را نابغه موسیقی کرد +عکس

پست توسط hani1459 »

موسیقی را هر کسی نمی تواند به بهترین شکل یاد بگیرد زیرا غیر از صرف زمان و هزینه نیاز به استعداد ذاتی دارد و اگر کسی از باطن به این حرفه علاقه داشته باشد راهی بسیار خوب را در پیش روی خود خواهد داشت.

  گزارش باشگاه خبرنگاران، تا به حال با نمونه های متفاوتی از بیماری های نادر آشنا شده ایم که هر کدام آن ها به نوعی خاص و درمان ناپذیر بوده اند. بیماری های نادر معمولا باعث سخت شدن و طاقت فرسا بودن زندگی می شود اما در نمونه های محدودی هم نکات مثبت دارند.

"لچلان کانرس" پسر بچه ای از آمریکاست که این روز یکی از نوابغ موسیقی منطقه دنور آمریکا به حساب می آید. این در حالی است که این نوجوان تا به حال هیچ کلاس آموزشی نرفته است و طی یک سانحه به این روز در آمده است. 
 تصویر 
 
این دانش آموز از ابتدای زندگی خود این استعداد موسیقی را نداشته است و قصد داشت به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل شود زیرا تمام زمان او به ورزش می گذشت و حتی در مدرسه نیز درس های تخصصی ورزش یا تربیت بدنی را می خواند اما یک سانحه مسیر زندگی او را تغییر داد.

زمانی که این پسر تقریبا 10 سال سن داشته است در حالی که در زمین بازی مشغول بود دچار سانحه بدی می شود و به شدت به زمین برخورد می کند. این سانحه باعث شد تا او ضربه مغزی شده و به کما برود. پس از چند روز که از عمل جراحی او می گذشت این پسر با استعداد بالای موسیقی بار دیگر به هوش آمد. 
 تصویر 
 
"لاچلن" پس از این حادثه به خانه بازگشت و اولین وسیله موسیقی که یافت شروع به نواختن کرد. این روزها او توانایی نواختن 13 ساز مختلف را دارد، در حالی که تنها یک بار به کمای مغزی فرو رفته است و تمام این سازها را آنجا یاد گرفته است.

پزشکان با معاینه این نوجوان متوجه اختلالات خاصی در مغز او شدند که در بخش علایق و سلیقه های او تاثیر گذاشته بود اما اینکه چرا این نوجوان حالا تبدیل به یک نابغه موسیقی شده است هنوز در تعجب باقی مانده اند. 
 تصویر

تصویر

تصویر 
   

[External Link Removed for Guests]
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 562
تاریخ عضویت: دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۵, ۴:۵۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1360 بار
سپاس‌های دریافتی: 1358 بار

Re: پسری که ضربه مغزی او را نابغه موسیقی کرد +عکس

پست توسط mj_piremard »

با سلام
ای بابا نمیدونم از این بلا سر ما چرا نمیاد یه چند وقتی دنبال موسیقی بودیم خیلی زمان بره باید عمری وقت صرف کنی عمری تمرین کنی شاید به یه جایی برسی اون وقت این بابا رفته اون دنیا برگشته شده باخ موتزارت
 چه خوب خوند حرف دلمو 
  
[FONT=Arial,sans-serif]  سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.
     
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”