شکل انسان‌ها در سال ۳۰۰۰ میلادی+عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 351
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 1992 بار

شکل انسان‌ها در سال ۳۰۰۰ میلادی+عکس

پست توسط دموکراسی »

 [FONT=Tahoma, Geneva, sans-serif][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN] روزنامه انگلیسی «سان» تصویری درباره پیش‌بینی‌ها از قیافه و ظاهر انسان در سال ۳۰۰۰ میلادی منتشر کرد که براساس آن افراد در مقایسه با انسان‌های امروزی قد بلندتر و مغز کوچک‌تری خواهند داشت.      [FONT=Tahoma, Geneva, sans-serif][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]به گزارش آناج، العالم به نقل از روزنامه انگلیسی "سان" نوشت: در این تصویر که درباره قیافه و ظاهر احتمالی انسان پس از هزار سال دیگر، منتشر شده است، چهره انسان پرچین و چروک و موهای سرش اندک با دست های بلند و چشم های درشت خواهد بود و حجم مغز کوچک خواهد شد.  
[HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]  [HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN][External Link Removed for Guests] 

[HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]به نوشته این روزنامه، تصویر مذکور توسط متخصصان کالبدشکافی و با هدف بررسی چهره و ظاهر انسان در آینده منتشر شده است و پیش بینی ها نشان دهنده آن است که براساس معیارهای امروزی زیبایی، انسان ها در آینده زیبا نخواهند بود!  
[HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]روزنامه سان همچنین نوشت: با گذشت زمان، به علت پیشرفت در علم پزشکی و بهبود تغذیه، افراد عمر طولانی تری خواهند داشت و طول متوسط آنها به دو متر و 10 سانتیمتر خواهد رسید.  
[HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]این گزارش حاکی از آن است که به علت پیشرفت فراوان فناوری ، عقل انسان ها در آینده کمتر خواهد شد و انسان ها به جای فکر کردن این امر را به رایانه خواهند سپرد و این امر باعث کوچک شدن مغز انسان خواهد شد.  
   
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1746
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5852 بار

Re: شکل انسان‌ها در سال ۳۰۰۰ میلادی+عکس

پست توسط shafagh »

این شکلی که انها برای انسان هزار سال دیگر تصور کرده اند با توجه به اندازه مغز نسبت به جثه و هیکل قناسی که دارد بیشتر به قورباغه شبیه است. اگر نسل انسان تا هزار سال دیگر روی زمین باقی باشد و اگر واقعا در ان روز اصلا چیزی بنام زمین وجود داشته باشد شکل انسان همین خواهد بود که هست. شما به مجسمه های سنگی باستانی و یا اجساد مومیایی شده که مربوط به چهار پنج هزار سال قبل است (مثل مجسمه "کوزش هخامنش" و سربازانش یا مومیایی " فرعون مصری" توجه کنید. شکل انها هیچ تفاوتی با نسل امروز ندارد. تنها تفاوتی که بین انسان های نسل خیلی دور تا امروز وجود دارد یکی میزان عمر انان بوده که خیلی طولانی تر از عمر ما بوده و یکی قدبلندتر و قدرت بدنی انها که زورمندان امروزی در مقایسه با انها ضعیف می نمودند.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4377
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12097 بار
تماس:

Re: شکل انسان‌ها در سال ۳۰۰۰ میلادی+عکس

پست توسط Mohammad 1985 »

دقیقا به نظرم برعکس این پیش بینی خواهد بود و مغز بزرگتری خواهند داشت !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Major II
Major II
پست: 135
تاریخ عضویت: جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 232 بار
سپاس‌های دریافتی: 617 بار

Re: شکل انسان‌ها در سال ۳۰۰۰ میلادی+عکس

پست توسط netwet »

هر اندازه که انسان پیشرفته تر شده به دلیل بهبود تغذیه و سلامت زیباتر شده (انسان اون چیزیه که میخوره) و این روال همچنان ادامه خواهد داشت. شما تصور کنید که بشر یه روزی بتونه در ژنوم انسانی خودش دخل و تصرف کنه اون زمان نه تنها هر کودکی با ویژگی های مدنظر پدر و مادرش متولد خواهد شد بلکه افرادی که سالها با ویژگی های خاص غیرقابل تغییری زندگی کردند (مثل رنگ پوست و مو و چشم و...) می تونند این ویژگی هارو تغییر بدند و البته علم پزشکی هم تا حدی پیشرفت خواهد کرد که انجام هر نوع عملی برای تغییر خصوصیات فیزیکی بدن امکان پذیر خواهد بود. در کل این بوزینه ای که عکسش رو به عنوان نسل اینده معرفی کردند شاید نسل انسان هایی باشند که نه تنها به علم دسترسی ندارند بلکه از آب و غذای مناسب و بهداشتی هم بی بهره اند و هیچ بعید نیست که سموم و مواد شیمیایی که هر روز داریم به عنوان غذا مصرف می کنیم چنین سرنوشتی رو برامون رقم بزنه!


همیشه برام سوال بوده راز زیبایی حضرت یوسف چی بوده که یه مصر به این شکل مدهوش زیباییش شده بودند الان فکر می کنم که راز این زیبایی در زشت بودن ذاتی مردم اون زمان مصر بوده باشه وگرنه شاید در مقایسه با مردم امروز یوسف اونقدرها هم زیبا نباشه!
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۱۵ ق.ظ
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 732 بار
سپاس‌های دریافتی: 494 بار
تماس:

Re: شکل انسان‌ها در سال ۳۰۰۰ میلادی+عکس

پست توسط Abdoll@h »

من با نظر Mohammad 1985 موافقم.هرچه که انسان پیشرفت کنه باز هم علوم جدیدی هست که باید برای یادگیری اونها از مغزش استفاده کنه و
هیچ وقت آکبند نمیمونه که این شکلی بشه.
[FONT=Impact]آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست. 
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: شکل انسان‌ها در سال ۳۰۰۰ میلادی+عکس

پست توسط KH.I.A.2500 »

سلام به همگی

این ها چون به طور افراطی به تکامل اعتقاد دارند و انسان را گونه تکامل یافته ای از میمون ها می دانند، طبیعی است که چنین برداشتی از انسان آینده داشته باشند. این که معیارهای زیبایی کمی دگرگون شوند قابل پیش بینی است ولی چنین ظاهری واقعاً جای حرف دارد.
یک جوان 20 ساله امروزی بیش از یک انسان 70 ساله در سال اول میلادی اطلاعات در مغزش دارد. فشار کار مغز در برخی زمینه ها نه تنها کم نشده بلکه زیادتر هم شده. کار مغز در آینده متمرکز می شود روی چیزهای مهمتر و مفیدتر، نه این که تعطیل شود!

از لحاظ فرم بدن هم به لطف پیشرفت فناوری و پزشکی و باشگاه های ورزشی (که تا سال 3000 حتی در هر ناکجا آبادی تأسیس خواهند شد) انسان ها کاملاً روی فرم خواهند بود. به بیان ساده تر حمالی و کارهای فیزیکی الکی کمتر می شوند و در عوض انسان به صورتی که مایل است بدنش را فرم خواهد داد. مثلاً بیل زدن زمین، جا به جا کردن بار، پاک کردن در و دیوار و شستن فرش و ماشین، تعمیر خودرو و... از روی دوش انسان کاملاً برداشته می شوند و انسان فرصت بیشتری برای رسیدن به خودش و ظاهرش خواهد داشت.
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”