با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط TD »

  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]دولت اسلامی عراق و شام یا القاعده عراق، یکی از گروه‌های تروریستی فعال در عراق و سوریه است. این گروه در اوایل سال‌های جنگ عراق تاسیس شد. دولت اسلامی عراق و شام که داعش خوانده می شود، در سال ۲۰۰۴ متعهد به وفاداری و حمایت از القاعده شده و به عنوان القاعده عراق مشهور شد. در ۱۵ اکتبر ۲۰۰۶ این گروه، به یک سازمان فراگیر برای گروه‌های شورشی عراق تحت عنوان حکومت اسلامی عراق تبدیل شد. 
  داعش در نیمه دوم سال ۲۰۱۳ نزدیک به ۱۴۰۰ خانه را در عراق منفجر و ویران کرد.طی این حملات ۱۹۹۶ نفر کشته و ۳۰۲۱ نفر زخمی شدند. 

  تمام رسانه‌ها حتی هم اکنون نیز این گروه را بازوی اصلی القاعده در این منطقه می‌دانند، حال آنکه القاعده به طور رسمی ادعای داعش را مبنی بر وابستگی به القاعده رد کرده است. این گروه در نزدیکترین قسمت جغرافیای این منطقه به عربستان سعودی، یعنی صحرا و استان الانبار عراق که مرز وسیع و البته دور افتاده و کما بیش خالی از سکنه‌ای با عربستان دارد، متولد شد. 
   
  تصویر 
   
  ریاض درصدد بازی پشت پرده با دمشق و بغداد بود و از مرز مشترک با خلق گروهی که مدعی هر دو کشور است، خود را به سوریه رساند و از آنجا تا بیروت پیش رفت. در ابتدا هدف فقط سقوط اسد بود، اما وقتی عربستان از تحقق این رؤیای خود مأیوس شد، دامنه فتنه را وسعت داد. غرب تا مدتی متوجه چگونگی حرکت مهره‌های شطرنج بر صفحه سوریه نشده بود. 
   
  رسانه‌های غربی مرتب هشدار می‌دادند ارسال سلاح به سوریه، باعث قوت گرفتن تروریستها وافراطیونی چون داعش می‌شود. آنها درست می‌گفتند، اما درست‌تر آن بود که این افراطیون نیازی به تسلیحات غرب نداشتند، زیرا به آسودگی از مرز بی در و پیکر عربستان با صحرای الانبار، هر چه را می‌خواستند به عراق و سپس از مرزهای مشابه با سوریه، به مناطق درگیری می‌رسانند. بنابراین ناظران غربی نیز وقتی تجهیزات سنگینی چون تانک، توپخانه و سلاحهای مشابه دراختیار داعش را در تلویزیون هایشان دیدند، شگفت زده شدند. آنها درمانده بودند که این مهمات و تجهیزات سنگین چگونه به جبهه‌های جنگ سوریه حتی تا نزدیکی دمشق رسیده‌اند. 
  شهر حلب را توان پیش بینی نشده این سلاحها تصرف کرد، نه توان انسانی داعش. اینجا بود که غرب دریافت از دستگاه امنیتی عربستان بازی خورده است و بنابراین ورق برگشت؛ هم در صحنه نبرد دیپلماسی که دیگر اسد را چندان نکوهش نمی‌کرد و از حمله نظامی به سوریه چشم پوشیده بودند و هم در آن صحنه که مسیرهای صحرای الانبار را با کمک وهشدار به مالکی در عراق مسدود کردند. این بود که داعش یا همان بازوی امنیتی عربستان نقاب از چهره برداشت و فلوجه را تصرف کرد زیرا گلوگاهش درحال انسداد بود. 
  رهبری این گروه که در خارج از سوریه قرار دارد، بسیار کارآزموده و با تجربه است و نیروهایش اعم از سوری و غیرسوری دارای آموزش های نظامی مناسب و نظم و انضباط خوبی است.
افزون بر پول هایی که از سوی کشورهای خلیج فارس برای این گروه ارسال می شود، تسلط داعش بر حوزه های نفتی سوریه نیز باعث افزایش توان مالی آن گردیده است. 
   
  تصویر 
   
  دولت اسلامی شام و عراق درصدد است با ارائه خدماتی نظیر تهیه نان و ارزاق دیگر و نیز فعالیت های دیگری نظیر برگزاری کلاس های قرآن برای کودکان محبوبیتی در میان مردم کسب کند. اما در عین حال ستیزه جویی و افراط گرایی این گروه خشم بسیاری را برانگیخته است. 
  گروه های شورشی دیگر سوریه همواره نگران قدرت یابی گروه دولت اسلامی شام و عراق بوده اند و البته از توانایی های جنگی این گروه نیز حیرت زده اند. 
  اکنون در رقه که تنها مرکز استان تحت کنترل شورشیان است همه گروه ها یا عضو دولت اسلامی یا عضو جبهه النصره از شاخه های القاعده هستند که از نظر قدرت و نفوذ دست کمی از دولت اسلامی ندارد. 
  دولت اسلامی شام و عراق به رهبری ابوبکر البغدادی که اهل عراق است، بسیار جاه طلب و آرزوهای بلند پروازانه ای دارد و استفاده از عبارت دولت اسلامی در نام این گروه از آن جمله است. 
   
  تصویر 
   
  تاخت و تاز گروه دولت اسلامی به سوریه آشکارا باعث به چالش کشیده شدن رهبری همه جانبه القاعده و بروز اختلافاتی میان این دو گروه شده است. 
  بعد از تشکیل گروه جبهه النصره در سال 2012 ابوبکر البغدادی ادعا نمود که این گروه امسال به دولت اسلامی پیوسته است، اما محمد الجولانی، رهبر جبهه النصره ضمن رد این ادعا عنوان کرده که ایمن الظواهری رهبر القاعده از وی حمایت می کند. الظواهری به داعش دستور داد که از سوریه خارج شده و صرفاً در عراق فعالیت کند اما سرپیچی داعش باعث شد تا القاعده، داعش را از خود براند. 
  رهبری القاعده از مدت ها قبل تاثیرات منفی وحشیگری های این گروه در عراق و سوریه را دریافته است. بمب گذاری های گروه دولت اسلامی شام و عراق اغلب باعث کشتار وسیع بیگناهان از جمله سنی ها شده است. در حالی که جبهه النصره می کوشد تا در برخورد با سوری ها جانب احتیاط را از دست ندهد، گروه دولت اسلامی با ممنوع کردن کشیدن سیگار به زنانی که پوشش اسلامی ندارند حمله و سخت ترین تنبیهات از جمله گردن زدن مردم در مناطق تحت کنترلش را معمول داشته است. 
  در ماه می این گروه سه عضو یک فرقه علوی را که از شیعیان نزدیک به خانواده بشار اسد بودند، بدون هیچگونه تشریفات قانونی در شهر دیر الزور اعدام کرد. این گروه حتی روی سوری هایی که علیه رفتارهای این گروه دست به اعتراض می زنند، آتش می گشاید. 
  فضای مجازی پر است از فیلم ها و تصاویر اقدامات وحشیانه این گروه: از بریدن سر تا فوتبال بازی کردن با این سرها. 
   
  تصویر 
   
  داعش پس از تسلط بر رقه قوانینی را وضع کرد که عدول از آنها مستوجب مجازات سنگین می‌باشد. فهرست این قوانین به شرح زیر هستند: 
  ۱- ممنوعیت پوشیدن شلوار جین برای  
  ۲-ممنوعیت پوشیدن شلوار جین توسط مردان کمر  
  ۳-ممنوعیت کوتاه کردن  
    ۴-ممنوعیت نمایش لباس‌های زنانه در ویترین و کار کردن مردان در فروشگاه لباس زنانه
    ۵-ممنوعیت ورود مردان به مغازه‌های لباس خیاطی زنانه
    ۶-ممنوعیت تبلیغ آرایشگاه‌های زنانه
    استفاده از کلمه داعش
    ۸-ممنوعیت مراجعه زنان به دکتر زنان و زایمان
    ۹-ممنوعیت شانه کردن موی سر و صورت برای مردان
    کشیدن سیگار و قلیان
    ۱۱-ممنوعیت نشستن زنان بر صندلی
    خشونت و وحشی گری های داعش تا جایی پیش رفته است که هم اکنون گروه های شورشی، حتی جبهه النصره علیه این گروه اعلام جنگ کرده و رسما به جان هم افتاده اند. تاکنون درگیری های میان شورشیان سوری، 482 کشته بر جای گذاشته است.
   
  غربی ها نیز با کمک رسانه هایشان تلاش دارند تا وجهه حقیقی این گروه را بیش از پیش آشکار کرده و مانع پیوستن جوانان اروپایی و آمریکایی به این گروه مخوف و البته پر طرفدار میان تندروها بشوند. 
  حال باید منتظر ماند و دید آینده این گروه مخوف تروریستی چه خواهد شد؟! 

منبع:
[External Link Removed for Guests]
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 189
تاریخ عضویت: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1414 بار
سپاس‌های دریافتی: 687 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط shahab313 »

قابل توجه غربی ها
هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 180
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 290 بار
سپاس‌های دریافتی: 227 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط neely »

افراطی گری در هر جامعه ای که باشه قابل دوام نیست و با روحیه سالم انسانی سازگاری و تناسب نداره دیر یا زود مردم خسته میشن و بساط اونا را جمع میکنند. نمونه های تاریخی و معاصرش هم برای تحقیق و مطالعه کم نیست. تعادل و میانه روی در تمام امور فردی و اجتماعی بهترین روش پسندیده و عقلانی است.
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1930
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, ۹:۰۱ ب.ظ
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2144 بار
سپاس‌های دریافتی: 7632 بار
تماس:

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط HORLIKAN »

ولی خدایی بعضی قوانینشون برای ایران خوبه! ::ss ::ss
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15889
تاریخ عضویت: جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴, ۷:۵۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط Mahdi1944 »

تنها قانون به درد بخورش فکر ميکنم مورد 10 باشه ...
کاش در ايران هم مواد مخدر از هر نوعي مجازات اعلام داشت. شايد رعايت نميشد. اما حداقل با وقاهت تمام و حق به جانب اين موجودات خودشون رو مالک هوا و محيط نميدونستند و به حق ديگران تجاور نميکردند ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 1637
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط KH.I.A.2500 »

با سلام

وبگردی 20:30 با این تحلیلش. در این تحلیل از جبهه النصره یک تصویر خوب به نمایش گذاشته شده و همه چیز بر سر داعش خراب شده و عدم حمله نظامی امریکا به سوریه نیز به عدم حمایت امریکا از این گروه تروریستی تعبیر شده!

قابل توجه غربی ها
هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه


هیچ لرزی در کار نیست. مجموعه ای از دشمنان امریکا به جان هم افتاده اند. رفتار امریکا و غرب با این ها درست مثل پرورش ویروس در محیط آزمایشگاه است! و یا مثل هدایت یک سیل خروشان و تخریبگر در مسیری دلخواه است. امریکایی ها فقط قصد دارند قدرت این گروه های تروریستی را تعدیل و متوازن کنند. امریکا مایل نیست این ها را از بین ببرد بلکه فقط قصد دارد مهارشان کند و قلاده هایشان را در دست داشته باشد. طبیطتاً این سگ های وحشی که امریکا برای شکار رها می کند، دوست ندارند دوباره قلاده شوند و می خواهند برای خودشان ول بگردند ولی امریکا با اعمال فشار و تنبیه به روش های مختلف، دوباره سگ های هارش را قلاده می کند و مجبورشان می کند سر به راه شوند و فقط در همان چهارچوبی که غرب برایشان تعریف کرده پاچه بگیرند.
امریکا، عربستان و گروه های تروریستی خدمات متقابلی به همدیگر ارائه می کنند. گوشت همدیگر را می خورند ولی استخوان هم را دور نمی اندازند.
  
*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط TD »

[External Link Removed for Guests]
یکی از بزرگترین شیوخ تکفیری سوری که مقیم عربستان است اظهار داشت: داعش فرقه ای یاغی است، آنان خبیث نیز هستند، ولی با اسم اسلام خود را استتار کردند.   تصویر به گزارش مشرق به نقل از ابنا، «عدنان عرور» یکی از بزرگترین شیوخ تکفیری سوی که مقیم عربستان است٬ برای چندمین بار به گروه تروریستی موسوم به "دولت اسلامی عراق وشام" (داعش) هجوم آورده و آنان را به فرقه ای خبیث و یاغی توصف کرد. 
 عرعور در صفحه شخصی خود در "تویتر" نوشت: داعش فرقه ای یاغی است، آنان خبیث نیز هستند، ولی با اسم اسلام خود را استتار کردند. 
 وی اضافه کرد: آنان پس از اینکه خون علما را حلال دانستند اکنون ریختن خون مسلمانان را حلال می دانند، چرا که اولین درس در تکفیر نابود ساختن علما است. 
 این شیخ تکفیری به یک توطئه اشاره کرد که در آن می خواستند "جوانان مسلمان به خصوص سعودی ها را ذبح کنند" که به گفته عرعور٬ با ارشادات وی (صدور حکم حرام بودن اعزام جنگجو به سوریه) از این توطئه جلوگیری کرد. 
 عرعور از مسلحان سوری که جدیدا وارد سوریه می شوند خواست که مخالفان معتدل را حمایت کنند و هرچه زودتر از داعش جدا بشوند. 
 این درحالی است که عرعور چندی پیش در شبکه وهابی "شذا الحریه" که از طرف سعودی های حمایت می شود اظهار داشت: من به 99 درصد از برادران داعشی اعتماد داردم و 99.9 درصد داعشیان مؤمن٬ صادق و مخلص هستند؛ چه آنانی که در سوریه هستند و چه آنانی که خارج از سوریه هستند. 
 گفتنی است٬ عرعور از اولین کسانی است که آتش فتنه طایفه ای را در سوریه شعله ور ساخت و از جمله کسانی بود که اجازه قتل و ذبح مؤیدان حکومت سوریه و تخریب اموال عمومی را صادر کرد.  
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
Fast Poster
Fast Poster
پست: 256
تاریخ عضویت: جمعه ۲ دی ۱۳۹۰, ۸:۰۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 375 بار
سپاس‌های دریافتی: 550 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط panda64 »

ایکاش در مورد ارتباط این گروه با ترکیه هم می نوشتید
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 189
تاریخ عضویت: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1414 بار
سپاس‌های دریافتی: 687 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط shahab313 »

KH.I.A.2500 نوشته شده:با سلام

وبگردی 20:30 با این تحلیلش. در این تحلیل از جبهه النصره یک تصویر خوب به نمایش گذاشته شده و همه چیز بر سر داعش خراب شده و عدم حمله نظامی امریکا به سوریه نیز به عدم حمایت امریکا از این گروه تروریستی تعبیر شده!

قابل توجه غربی ها
هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه


هیچ لرزی در کار نیست. مجموعه ای از دشمنان امریکا به جان هم افتاده اند. رفتار امریکا و غرب با این ها درست مثل پرورش ویروس در محیط آزمایشگاه است! و یا مثل هدایت یک سیل خروشان و تخریبگر در مسیری دلخواه است. امریکایی ها فقط قصد دارند قدرت این گروه های تروریستی را تعدیل و متوازن کنند. امریکا مایل نیست این ها را از بین ببرد بلکه فقط قصد دارد مهارشان کند و قلاده هایشان را در دست داشته باشد. طبیطتاً این سگ های وحشی که امریکا برای شکار رها می کند، دوست ندارند دوباره قلاده شوند و می خواهند برای خودشان ول بگردند ولی امریکا با اعمال فشار و تنبیه به روش های مختلف، دوباره سگ های هارش را قلاده می کند و مجبورشان می کند سر به راه شوند و فقط در همان چهارچوبی که غرب برایشان تعریف کرده پاچه بگیرند.
امریکا، عربستان و گروه های تروریستی خدمات متقابلی به همدیگر ارائه می کنند. گوشت همدیگر را می خورند ولی استخوان هم را دور نمی اندازند.


دوست عزیزم
اولا. افراط حد و حسری نداره درست معنای واژه نیز به همین مفهوم است.
دوما شما سگ رو مشابه اونا دونستید اما سگ مظهر وفا داری حتی اگه هار باشه.اونا اگه وفا داری سرشون میشد که اول روی رهبرشون میگرفتند
سوما جنگ قدرت باعث میشه مخصوصا اگه دین و ایمونی نباشه پدر پسرو و پسر پدرو و برادر برادرو بکشه چه برسه به سایرین
چهارما امریکا اگه میتونسن همه رو رام کنه از اسمامه و ملاعمر و غیره افسار میزد
.
.
.
Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط TD »

[External Link Removed for Guests]

"أبوبکر البغدادي" رهبر گروهک تروريستي "دولت اسلامي عراق و شام"‌ موسوم به "داعش" تاکنون هيچ تصويري از خود در فضاي مجازي منتشر نکرده است.
   تصویر

 تصویر

تصویر     منبع:
[External Link Removed for Guests]
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط TD »

[External Link Removed for Guests]
به نقل از ابنا، یک پایگاه اطلاع رسانی که متعلق به گروه تروریستی موسوم به "دولت اسلامی عراق و شام" (داعش) است؛ با انتشار ویدئویی٬ کوچکترین عضو خود را معرفی کرد.

در این ویدئو٬ تیراندازی یک کودک سه ساله با کلاشینکف ـ که کوچکترین عضو نامگذاری شده ـ به نمایش کشیده می‎شود و اطرافیانش با شعار "الله اکبر" وی را تشویق می‎کنند.

این کودک پس از آنکه چندین بار تیراندازی می‎کند٬ اعضای داعش اسلحه را از وی گرفته و با وی به گفتگو می‎پردازند.

در این گفتگو٬ یکی از اعضای داعش از وی می‎پرسد نامت چیست که کودک می‎گوید: ابوبکر بغدادی. سپس از وی می‎پرسند عضو گروه "جیش الحر" هستی یا "داعش" که کودک پاسخ می‎دهد: از پاکستان آمده ام تا به دولت اسلامی عراق و شام کمک کنم.

در ادامه این گفتگو از کودک سه ساله می‎پرسند چه پیامی برای مسلمانان داری که وی می‎گوید: از آنها می‎خواهم بجنگند و علوی های کافر را ذبح کنند.

همچنین وی در پاسخ به سوال "امیر تو چه کسی است؟" می‎گوید: امیرم ابوبکر کرار است که با او بیعت کرده ام.

تصویر

تصویر

تصویر
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1194
تاریخ عضویت: جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵, ۱۲:۲۶ ب.ظ
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

پست توسط esijoon »

امان از این همه حماقت..امان
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”