دستکش های تاکتیکی

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

دستکش های تاکتیکی

پست توسط TD »

[BLOCKQUOTE]  * بسم الله الرحمن الرحیم *
تصویر 
دستکش تاکتیکی "Tactical Glove" دارای مزایای بسیاری است و می تواند در برخی از موارد نیز تعیین کننده باشد . دستکش های تاکتیکی ،با مواد و ترکیبات متفاوت ، هر یک با سبکی بخصوص ساخته میشوند تا حداکثر راحتی و کارایی را از طریق مواد انعطاف پذیر و درجه ی یک فراهم آورند . دستکش های تاکتیکی برای حافظت در برابر آتش و یا حرارت شدید، آب و هوای سرد و گرد و غبار طراحی و ساخته می شوند و استفاده کنندگان را در برابر این آسیب ها محفاظت می کنند .


 تصویر 
در حال حاضر با استفاده از آخرین پیشرفت های فن آوری و تکنولوژی ، دستکش تاکتیکی فوق العاده ای توسط برخی شرکتها ، ارائه شده که می تواند افراد را در زمینه هایی مانند استفاده ی راحتتر از تفنگ ، چاقو و یا در وضعیت های خاص یاری برساند . برخی از تولید و عرضه کنندگان عمده دستکش تاکتیکی را می توان شرکتهایی مانند " " و"5.11" و "Line of Fire" و "Viking"  دانست که در حال رقابت با یکدیگر بر سر تولید بهترین نوع از دستکش های تاکتیکی و مورد نیاز برای گروه های مختلف و نیازمندی های آنان می باشند . البته دستکش هایی با ملاحظه ی تمامی جوانب از طریق این شرکت ها ارائه می شود که شامل موارد بسیاری می شود ،اما برای دستیابی به حداکثر کیفیت ، این شرکت ها دست به طراحی و ساخت انواع مختلف و سفارشی مثل دستکش کوه پیمایی و آتش نشانی و ورزشی و نظامی می زنند و برای شرایط مختلف به استفاده کنندگان پیشنهاد می دهند .
 
تصویر 
مواد به کار رفته در این دستکشها را به دلیل استفاده ی گسترده از الیاف طبیعی و مصنوعی نمی توان در یک رده دسته بندی کرد . از اجناسی مانند سلیکون گرفته تا انواع چرم های طبیعی و مصنوعی تا مواد طبیعی و پشم گوسفند و ابریشم و حتی پلاستیک مقاوم و الیاف نسوز در تولید دستکش های تاکتیکی استفاده می شود . دستکش های تاکتیکی ویژه ای با استفاده از این مواد ساخته می شود که در برخی از آنها ،سرعت و چابکی لحاظ شده و در برخی دیگر سرعت و چابکی فدای قدرت و استحکام شده است. تصویر 
در حال حاضر حجم و تنوع وسیعی از دستکش های تاکتیکی در ارتش و نیروهای زبده و مخصوص کشورهای مختلف استفاده و نیز با گذشت زمان بر کیفیت و دوام آنها افزوده می شود . اکثر نیروهای ویژه در کشورها به دلیل اینکه این دستکش ها باعث بهبود عملکرد و سرعت نیروها میشود از آنها استفاده می کنند و در کشور عزیزمان هم، در اکثر واحد های رزمی و عملیاتی و خصوصا در نیروهای واکنش سریع و ضربتی استفاده ی گسترده ای دارد .


 تصویر 

مجتبی کیا / ارتشی دات کام [/BLOCKQUOTE]
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”