تصاویر و اسناد جدیدی از تروریست معدوم "عبدالمالک ریگی"

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 473
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 696 بار
سپاس‌های دریافتی: 4448 بار

تصاویر و اسناد جدیدی از تروریست معدوم "عبدالمالک ریگی"

پست توسط TD »

وزارت اطلاعات برخی تصاویر و اسناد منتشر نشده از تروریست معدوم عبدالمالک ریگی را منتشر کرد.
وزارت اطلاعات، این وزارت به مناسبت سالگرد دستگیری ریگی برخی تصاویر و اسناد منتشر نشده از تروریست معدوم عبدالمالک ریگی را منتشر کرد.

در گزارش وزارت اطلاعات آمده است: از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون دشمنان قسم خورده اسلام و نظام همواره کوشیده‌اند با طرق گوناگون در صدد بر اندازی این نظام الهی و در نهایت اسلام ناب محمدی (ص) بر آیند.

گروهک‌های ضد انقلاب با رویکردهای قومی، تحمیل جنگ 8 ساله، تروریسم، تهاجم فرهنگی، روش‌های بر اندازی نرم و... راهبردها و تاکتیک‌های برگزیده دشمن در طول این سالیان بوده است.

در این میان اما ساختن گروه‌های تروریستی افراطی تکفیری چون القاعده یکی از طرح‌های اتخاذ شده در جهت وارونه و غیر واقعی نشان دادن اسلام معرفی شده از سوی جمهوری اسلامی ایران بود که با حمایت سرویس‌های جاسوسی امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی صورت پذیرفت.

گروهک تروریستی «جندالشیطان» به سرکردگی «عبدالمالک ریگی» یکی از ابزارهای مورد استفاده دشمن در راستای راهبرد فوق و تخریب وجهه اسلام ناب تعریف می‌شود که با تلفیق نگاه‌های قومی، امنیت عمومی جنوب شرق کشور را آماج اقدامات تروریستی قرار داده بود. شهادت ده‌ها تن از هم وطنان سنی و شیعه سیستان و بلوچستان، گروگان گیری‌های وحشیانه و ... بخشی از اعمال سیاه پرونده «جندالشیطان» است.

دستگیری «عبدالمالک ریگی» به دست سربازان گمنام امام زمان (عج ) آن هم بصورت زنده و به طرز شگفت‌انگیز ضربه مهلکی به بدنه این شبکه ضد بشری وارد آورد و در حالی که سرویس‌های غربی در بهت فرورفته بودند سیاست انکار و تکذیب یا اعلام برائت را پیش گرفتند. اکنون به مناسبت سالگرد دستگیری ریگی برخی از تصاویر و اسناد منتشر نشده از این تروریست منتشر شده تا گوشه‌ای از اقتدار فرزندان این مرز و بوم بیش از پیش روشن گردد. تصویر 

تصویر
تصویرتصویر


تصویر


تصویر
****************************************************************************************************
گالری جامع رادارهای پدافند ایران -
تصاویر جالب ، سرگرم کننده و خنده دار - تصاویر جالب و خنده دار نظامی- گالری کامل قایق های نیروی دریایی ایران

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”