تشکیل ارتش سایبری توسط انگلستان

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

تشکیل ارتش سایبری توسط انگلستان

پست توسط Hesam - 1994 »

    [External Link Removed for Guests]      [FONT=tahoma, Arial] [HIGHLIGHT=#f8f8f8]ارتش انگلیس واحد جدیدی متشکل از ۱۵۰۰ سرباز را که در شهر جنوبی "هرمیتاژ" این کشور مستقر است، برای شرکت در نبرد "اطلاعاتی و خبررسانی" در دنیای مجازی آماده می‌کند. توئیتر و فیس‌بوک، از سلاح‌های اصلی این سربازان هستند.   [FONT=Tahoma, Arial]   گزارش مشرق، ژنرال نیک کارتر، استراتژی جدید ارتش انگلیس را در "زمانه‌ای که سرنوشت جنگ‌ها هم در میدان نبرد و هم در دنیای مجازی" تعیین می‌شود، اعلام کرد. ژنرال کارتر گفت که در شرایط کنونی استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر و فیس‌بوک برای تبلیغ و نشان‌دادن اهداف "انسان‌دوستانه‌" نیروهای نظامی، اجتناب‌ناپذیر است.

او گفت: «در افغانستان ما و نیروهای ناتو با وجود برتری نظامی بر طالبان نتوانستیم مفید بودن حضور واحدهای خود را به مردم ثابت کنیم.» او افزود: «ما باید از این تجربه‌ برای دست‌یافتن به قلب و ذهن انسا‌ن‌ها درس بگیریم.»

ژنرال نیک کارتر یادآور شد که در حال حاضر سرنوشت جنگ‌های مدرن تنها در میدان‌ها تعیین نمی‌شود و می‌توان "بدون خشونت" نیز بر طرف مقابل غلبه کرد. او تاکید کرد که از این پس "بریگاد ۷۷" به فرماندهی او این وظیفه را به عهده‌ می‌گیرد. "واحد شبکه‌های اجتماعی" ارتش انگلیس از ۱۵۰۰ سربازِ در حال خدمت و نیروهای ذخیره تشکیل می‌شود.

واکنش به جنگ تبلیغاتی نیروهای مخالف

به گفته‌ کارشناسان، تعیین اهداف جدید ارتش انگلیس در مقابله با "نبرد اطلاعاتی وخبررسانی" در دنیای مجازی، پاسخی به سیاست‌های رسانه‌ای روسیه در بحران اوکراین و نیز شیوه‌های تبلیغاتی گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق است. هزاران کنش‌گر طرفدار روسیه هر روز با حضور خود در این شبکه‌ها، سیاست‌ها و اخبار این کشور را در رابطه با درگیری‌های نیروهای دولتی اوکراین و جدایی‌طلبان هوادار روسیه توضیح می‌دهند و در تایید آن تفسیر می‌نویسند.

این امر در مورد طرفداران افراط‌گرایان سنی نیز صادق است که در توئیتر و فیس‌بوک برای پیوستن به شبه‌نظامیان برای این گروه تبلیغ می‌کنند. نیروهای نظامی کشورهای غربی، در این زمینه چندان فعال نبوده‌اند.

در همین حال نیروهای نظامی اسرائیل سال‌ها است که مقالات و اخبار تبلیغی به شش زبان در جهت تایید سیاست‌های خود در رابطه با بحران خاورمیانه در توئیتر، فیس‌بوک و یوتیوب منتشر می‌کنند.    
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 آبان 1392, 7:54 pm
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشکیل ارتش سایبری توسط انگلستان

پست توسط Hesam - 1994 »

واقعا توی دو بهم زنی و جاسوسی ، انگلیسیا رودست ندارن :ch:
1500 تا سرباز برای پخش شایعه و پیشبرد سناریوهاشون - حتما آموزش های لازم رو برای به کرسی نشوندن حرفشون در جامعه مجازی بهشون میدن
دو ترم پیش درس تاریخ تمدن و فرهنگ اسلام و ایران رو داشتم ، استادم گفت چند صد سال پیش که انگلستان و پرتغال و ... استعمار گری میکردن - انگلیسی ها مردم مستعمره هاشون رو مجبور به آموزش زبان انگلیسی میکردن یعنی در واقع زبانشون رو میکاشتن - از اون طرف پرتغالی ها مسخره میکردن که ما داریم معادن و منابع ملت ها رو غارت میکنیم اما اینا دارن کار بیخود میکنن
اون روز ها که انگلیسی ها کالج راه مینداختن فکر برداشت محصولشون رو کرده بودن و حالا نتیجه کارشون بین المللی شدن زبانشون هست
با ادبیات زبان مادریشون ، مغز ملت ها رو تیلیت میکنن :P
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”