هدف امريكا مسلط شدن بر دنيا و مسلط كردن اسراييل در منطقه است

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1742
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3423 بار
سپاس‌های دریافتی: 5849 بار

هدف امريكا مسلط شدن بر دنيا و مسلط كردن اسراييل در منطقه است

پست توسط shafagh »

البته اين خواب خوشي بود كه متلالو شدن اسلام در ايران به ان پايان داد. اينكه بارها گفته شده افول امريكا و سقوط اسراييل يك چيز عيني و كاملا مشهود در دنياي امروزي است. اسراييل كه كمي بعد از تشكيل حكومت اسلامي ايران از وجهه ي عربده كشي، گستاخي و ارتكاب فتل عام و جنايات همه جانبه عليه مردم فلسطين و لبنان شروع به عقب نشيني به درون مرزهاي فلسطين نموده و به لاك دفاع و سكوت فرو رفت.

اولين اثار شكست و افول اسراييل نيز از همين زمان معلوم گشت يعني زماني كه با ترس و نگراني تانك و زره پوش و نيروهاي شكننده خود را از خاك جنوب لبنان با سرعت به سمت مرزهاي فلسطين عقب كشيد. اين بواقع ترس از اسلام و بيداري مسلمانان و حتي ترس از اعتراضات مردم دنيا عليه حكومت غاصبانه و ارتكاب جنايات ديو صفتانه خود بود.

اسراييل بخوبي پيش بيني كرده بود كه بزودي اثار قيام اسلامي در ايران در لبنان پديدار شده و گروه هاي مبارز اسلامي سازمان يافته و مسلحي در اين كشور پا گرفته و پدر او و نيروهايش را در خواهند اورد. از همين نقطه بود كه اسراييل خود را در جنوب لبنان و در مقابل ارتش چند صد هزار ي جوانان مسلمانان لبناني در قالب يك نيروي مومن و مقتدر خود را بي حفاظ ديد.

فرمان فوري سردمداران شيطان صفت تل اويو به نيروهايشان در تخليه فوري جنوب لبنان حكايتي كاملا اشكار از ترس انها از تشكيل اتي اين نيروهاي اسلامي در لبنان و حتي كشورهاي اسلامي همجوار و همچنين اغاز خرد شدن پايه هاي اريكه انها در منطقه و در فلسطين بود.

اسراييل از همان ابتداي تشكيل هم چيزي نبود و طرف انها يك مشت مردم غير مسلح و غير نظامي بودند كه با خباثت و نا انسان گري به كشتار و قتل عام انها پرداخت انهم با حمايت دولت هاي اروپايي و بعدا امريكا و همچنين پشتوانه هاي خائنانه بحساب حقوقي كه سازمان بين الملل در ان زمان براي اسراييلي ها تامين ميكرد. در ان زمان نه اسلام به معني واقعي اش حضور داشت و نه انكه دين خدا در ان عرصه حاضر باشد و به بسيج مسلمانان، سازماندهي انها و تامين تسليحات براي انها در مقابل ماشين نظامي سراپا سلاح اسراييل بپردازد. 

پيش بيني سران مكار اسراييل كاملا درست بود و بعدا لبنان به پايگاهي از مدافعين اسلام ، مسلمين و اراضي اسلامي مبدل شد كه امروزه با سازماندهي كاملا استوار ، سلاح و تجهيزات لازم  و كسب اموزش هاي جنگي و ضربتي در ميدان لبنان ايستاده و اماده هر گونه واكنش متقابل نسبت به اسراييل ديو سيرت و سياهدلي هستند كه پرونده اشان پر از جرم و جنايت عليه مردم فلسطين و لبنان است.

امريكا هم همين جور است. اسلام در ايران اين حكومت امپرياليستي را كه ابر قدرت سابق جهان محسوب مي شد در دنيا مفتضح و منفعل كرد. اين غول  گستاخ و اهريمني در ايران سيلي خورد و در صحنه سياسي و اجتماعي جهان هم از اسلام سيلي خورد اما چيزي كه قدر و مرتبه امپرياليستي كاخ نشينان  امريكا را در دنياي امروز بشدت ساقط كرد شكست مفتضحانه انها در ايران بود.

بعد اين شكست هاي پي در پي امريكا هرچه سعي كرده دوباره خود را در دنيا مطرح كند اقتدار ظالمانه قبلي خود را در دنيا احياء كند واقعا نتوانسته است و تمامي تلاش هاي كاخ سفيد در اين باره حاكستر در باد بوده است. قضيه بالاتر از يك انقلاب در يك كشور است اينجا قضيه خداست كه براي نجات مظلومين و كشورهاي مظلوم از دست امريكا و اسراييل دست غيب اش ظاهر شده است. ذلت امريكا و اسراييل هم بهمين دليل قابل جبران نيست چرا كه طرف انها در اصل خداوند جهان است. البته اين يك اغاز است و افول ان قدرت جهاني و اين شمر منطقه به همين جا ختم نمي شود.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”