اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1746
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5852 بار

اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط shafagh »

آقايان باور بفرماييد كه اسراييل داراي چنان پرونده هاي مفصل و قطوري از جرم و جنايت است كه اگر صدها قاضي خبره در يكجا جمع شوند و طي زمان هاي طولاني بخواهند به برگ برگ ان پرونده ها و ابعاد ان جنايات رسيدگي كنند شايد موفق نشوند. حساب كنيد هفتاد سال اين ها چه بسر مردم كشور فلسطين اورده اند. چطور كشور انها را اشغال كرده اند و  چه تعداد از ان مردم را كشته اند؟ چه تعداد را در دخمه ها زنداني كرده اند؟ چه تعداد را سال ها با وضع اسف بار در اردوگاه ها محبوس كرده بودند و چه تعداد را به كشورهاي ديگر راندند و اواره غربت كردند و چه حقوق عظيمي از ان ملت را ضايع كردند؟

علاوه بر اين جنايات بيشمار و هولناك عليه فلسطينيان كه داستان انها در تاريخ ده هاي اخير موجود است انها سرزميني را غصب و اشغال كرده اند كه از اماكن مقدسه اسلامي و مسلمانان است. نه مردم فلسطين و نه ساير مسلمانان عليه اشغالگري  اين جانوران صهيونيست ساكت نخواهند نشست. ما مسلمانان موظف هستيم بهر طريقي بر پيكره حكومت اين مشركين غاصب ضربه وارد كنيم چه با زبان چه با قلم و حتي چه با جنگ مسلحانه. البته الان گروه هاي پيشرو مدافع حزب الله در لبنان حاضر و مهياي هر ضربه اي به اسراييلي ها هستند اما فقط انها نيستند و همه مسلمانان بايست در چنان جنگي سلاح بدست بگيرند و با اسراييل بجنگند يعني انكه همه مسلمانان بايد بسيج شوند. 

بقاء اسراييل بهيجوجه امكانپذير نيست يعني انكه نبايد به اين هيولاي صهيونيست فرصت داد كه بقاء پيدا كند. گفتار امام خميني كه گفتند "اسراييل بايد نابود شود" يك گفتار عادي و مشمول گذشت زمان نيست. اين شعار عملي مسلمانان در همه دوران است كه البته تا تحقق ان زمان چنداني نمانده است از ان رو كه ظلم و جور و جفا و جنايت هيچگاه بقاء نداشته و نخواهد داشت و پنجه هاي انتقام حق بزودي گريبان ارازل صهيونيست را خواهد گرفت كه نشانه ان قيام مسلمانان است و البته حزب الله در اين قضيه پيشگام است. 
امروز عليرغم انكه اسراييلي ها تظاهر مي كنند هنوز در موضع قدرت هستند نيستند. انها بدليل عصب و اشغال و جنايت كاملا متزلزل هستند. انها نه تنها در انظار عمومي مسلمانان بلكه حتي در انظار عمومي مردم دنيا هم رسوا  و محكوم هستند و از نكات برجسته شكست و اضمجلال انها در اينده نيز همين نكته است. همه ملل دنيا حتي خود مردم امريكا و حتي يهوديان غير سياسي دنيا نيز اسراييل را بدليل اشغال فلسطين و كشتار مردم ان محكوم ميكنند. البته اين فشارهاي خرد كننده بر پيكره پوسيده و پوشالي صهيونيست ها ادامه خواهد داشت و ما نيز جنگ رواني براي تضعيف هرچه بيشتر انها را ادامه خواهيم داد و نه تنها موشك هاي ويرانگر از داخل ايران از هم اكنون مراكز نظامي و فرودگاه هاي نظامي و تاسيسات نظامي و ديگر مراكز حساس اسراييل را نشانه رفته اند بلكه اگر لازم شود تعدادي از انها را براي حفظ امنيت كشور سوريه و حكومت مردمي ان منتقل خواهيم كرد. سوريه كه در سال هاي اخير در حال جنگ با تزروريسم وهابي بوده براي ما حرمت يك كشور اسلامي را دارد. اسراييل تا بحال چند بار بي هيچ دليلي به بعض تاسيسات اين كشور حمله پراكنده هوايي كرد و ما از پاسخ دندان شكن خود داري كرديم اما اگر  واقعا اسراييلي ها راهي  براي خودداري  ما باقي نگذارند و بخواهند در اينده دوباره به مواضع سوريه حملات هوايي را صورت دهند مجبور خواهيم شد يكي چند جاي مهم اسراييلي ها را با موشك بزنيم. اين پيام حزب الله و اخطاري جدي به اسراييل است. سر جاي خود بنشينيد تا قضاي الهي بموقع تقدير شما را معين كند اما اگر گردنكشي كنيد و دست به حمله عليه سوريه بزنيد گردن شما را خواهيم شكست.  
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15889
تاریخ عضویت: جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴, ۷:۵۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط Mahdi1944 »

فکر نکنم بیش از سه سال دیگه چیزی به نام اسرائیل در زمین وجود داشته باشه انشاالله ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member
نمایه کاربر
پست: 14
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 23 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط shervin_1162 »

اسراییل زمانی برای همه کشورهای عربی یک تنه حریف میطلبید اما الان یک گروه مسلح ساده بدون داشتن سلاحهای سنگین خاص بدون هواپیما بدون تانک بدون استفاده از سیستمهای ضد هوایی چنان اسراییل به چالش کشونده که حتی لحظه ای هم این خواب آشفته دست از سرشون بر نمیداره این ادعا تنها شعار نیست نشان به این نشان که از ترس حزب الله و خط فکری حزب الله هر روز شاهد حمله های کور و بی نتیجه شون هستیم مطمئن باشید زمان به نفع ماست و هر چقدر این زمان رو به جلو برود شاهد اضمحلال اسراییل بی هویت و قدرت گرفتن هر چه بیشتر حزب خدا خواهیم بود.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1746
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5852 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط shafagh »

با عرض سلام

البته مشكل اسراييل نداشتن توپ و تانك و هواپيما نيست بلكه يكي نداشتن ريشه و حقانيت در كشور فلسطين، يكي نداشتن نيروي پشتيبان و ديگري هم جنايت ها و جرم هايي است كه طي ساليان متمادي عليه مردم اين كشور مرتكب شده است.

اين ها مرتكبين قتل هزاران فلسطيني هستند مردم دنيا هم كما بيش اين را فهميده اند حتي دولت هاي معتبر هم از اسراييل كه چنين وضعيت و سابقه سياهي دارد كراهت دارند و حاضر نيستند كلمه اسراييل در كنار نام انها و كشورشان قرار گيرد و از طرفي از مردمشان مي ترسند كه با وجود شناختي كه از اسراييل دارند دست به اعتراض بزنند.

بي اعتباري و بدنامي بدترين چيزي است كه مي تواند گريبانگير يك حكومت شود كه اسراييل در صدر چنين حكومت هايي قرار دارد. اسراييل نه تنها در بين ملت هاي منطقه بلكه در تمام دنيا نيز فاقد وجهه قانوني و اعتبار است و اگر هم تا بحال تظاهر مي كند كه اوضاع براي انها عادي است  بدليل نفوذ امريكا در بيشتر كشورها و بطور كلي در جامعه جهاني  براي تثبيت كردن موقعيت وخيم و متزلزل اسراييل است و رسانه هاي غربي نيز كه گوشه گوشه دنيا را پوشش مي دهند در مخفي كردن اسراييل و يا عنوان كردن ان بعنوان يك حكومت همانند ساير حكومت ها بالاترين ساپورت ها را انجام مي دهند. 

اما اين ها چه فايده؟ دنيا همه ميدانند كه صهيونيست ها فلسطين را اشغال نموده يك حكومت ساختگي ايجاد كرده و جرم نسل كشي دارند. آيا چنين رژيم غاصب و مجرمي كه سران ان واقعا سزاوار محاكمات گسترده بين المللي هستند مي تواند باقي بماند؟ آيا در انحال كه يكنفر قاتل در هركشوري محاكمه شده و كيفر مي بيند ايا  اسراييلي ها كه خاك يك ملت را اشغال كرده  و هزاران نفر از مردم ان مرز و بوم را كشته اند مي توانند با خيال اسوده در بين ملت ها و دولت ها خود را مطرح كنند؟ مسلما نه.

اين حقايق است كه اسراييل را تحيل برده و قدرت را از انها سلب كرده است و الا توپ و تانك چه بدرد انها ميخورد؟ انها هر جنايتي كه توانسته اند قبلا انجام داده اند و حالا هم در باتلاق همان غصب و جنايات گرفتار امده اند و بيشتر از اين كاري نمي توانند بكنند.

امروز اسراييل واقعا زير ذره بين دنياست و با وجود سوابق و پرونده سوء هر خطايي عليه مردم فلسطين انجام دهد در دنيا و كشورهاي اسلامي منعكس شده و موج عكس العمل هاي سياسي و اجتماعي ايجاد مي كند.
 

البته تحولات ديگري هم اسراييل را در مخمصه قرار داده است. وجود گروه بزرگ حزب الله در لبنان و همچنين تشكل نظامي مردم غزه انهم با دارا بودن انواع سلاح هايي كه مي تواند ضربات فلج كننده اي بر پيكره اسراييل وارد كند. همين دو مورد نيز تا حد زيادي اسراييل را مرعوب و منفعل كرده است. امروز اين نيروهاي مدافع عقيدتي و ملي و مردمي علاوه بر ساير تجهيزات مناسب نظامي موشك هم دارند. شايد در گفتار ساده باشد اما همين موشك ها نه تنها مي تواند براي ارتش اسراييل كابوس باشد بلكه مي تواند جامعه ي صهيونيسم را در هم ريخته و بدليل بروز جو ناامن صهيونيست ها را كه ايماني به ماندن در فلسطين ندارند به كشورهاي اصلي اشان فراري دهد. البته ان دسته از يهوديان ايراني كه حدود شصت سال قبل بار و بنديل اشان را جمع كردند و به فلسطين رفته زير پرچم  اسراييل صهيونيست شدند اگر به ايران برگردند چنانچه در جرم هاي اسراييل همكاري داشته اند حسابشان با كرام الكاتبين است. 


 
New Member
نمایه کاربر
پست: 14
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 23 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط shervin_1162 »

با حرفهاتون کاملا موافقم اما انگار نوشته من با دقت نخوندین بنده نوشتم الان یک گروه مسلح ساده که منظورم همون حزب الله ست  بدون سلاح سنگین(تانک و هواپیما وسیستم ضد هوایی  و ...) تونسته اسراییل بااون همه دبدبه وکبکبه توخالی سر جاش بشونه و گرنه همه میدونن که اسراییل خودش سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین و بروزترین تسلیحات نظامی از همه انواع می باشد.با سپاس
 
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1746
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5852 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط shafagh »

shervin_1162 نوشته شده: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸, ۹:۵۶ ب.ظ با حرفهاتون کاملا موافقم اما انگار نوشته من با دقت نخوندین بنده نوشتم الان یک گروه مسلح ساده که منظورم همون حزب الله ست  بدون سلاح سنگین(تانک و هواپیما وسیستم ضد هوایی  و ...) تونسته اسراییل بااون همه دبدبه وکبکبه توخالی سر جاش بشونه و گرنه همه میدونن که اسراییل خودش سازنده و وارد کننده پیشرفته ترین و بروزترین تسلیحات نظامی از همه انواع می باشد.با سپاس
درست ميفرماييد و من عذرخواهي ميكنم، من مقاله شما را دقيق نخواندم و فكر كردم ميگوييد اسراييل توپ و تانك و هواپيما ندارد! 

اما بهر حال امروز در مقابل هواپيماهاي اسراييل، حزب الله علاوه بر نفرات زياد موشك هاي سبك و سنگين دارد كه فكر كنم بعضي از انها ضد هواپيما و ضد تانك باشند. 

حملات پراكنده و گاه بگاه اسراييل به بعض مواضع مدافعان سوري بيشتر از سر ناچاري و براي تظاهر به قدرت است تا مثلا فكر حمله به اسراييل در اينده را تضعيف كنند اما اين اقدامات تير در تاريكي است و هدف و نتيجه معلومي ندارد. همانطور كه قبلا عرض شد مشكل بزرگ و كلي اسراييل يكي همان واكنش هاي جهاني نسبت به غصب و جنايتكاري اسراييل است و ديگر انكه در محاصره و در مخاطره گروه هاي مبارز اسلامي و نهايتا در صورت بروز جنگ اماج حملات ارتش هاي اسلامي منطقه قرار دارد.

همه اين بي اعتباري ها، ناتواني هاي سياسي و اجتماعي و ايماني، و نگراني هاي مقابلات نظامي در اينده امن و امان اسراييلي ها را گرفته است. اكنون همه اميد صهيونيست ها يكي به امريكا و ديگري به رژيم آل سعود بعنوان فتنه گر و عامل تفرقه در ميان مسلمانان است. امريكا نمي تواند با ملت هاي اسلامي روبرو شود و مقابله كند فقط سعي دارد از طريق فرهنگي و تخفيف عقايد اسلامي در بين مسلمانان كه با حامل بزرگ و گسترده تبليغاتي صورت مي پذيرد خطر اسلام و مسلمانان را از سر اسراييل دفع كند.

ولي اگر ما به اصل عقايد و  وعده هاي حق الهي رجوع كنيم و عبرت هاي تاريخي را نيز مرور نماييم مي بينيم كه هيچ قدرت و حكومت باطلي نتوانسته است در برابر حق مقاومت كرده و ماندگاري داشته باشد و بر همين اساس است كه يقين داريم نه اسراييل، نه امريكا و نه منافقين آل سعود هرگز قادر به بقاء در برابر حق و حقگويان و حقجويان نخواهند بود مخصوصا امروز كه مبارزان اسلامي در مقابله با اسراييل به انواع سلاح هاي لازم و كافي از جمله موشك هاي هوشمند و نابودگر دسترسي كامل دارند. 
 
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15889
تاریخ عضویت: جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴, ۷:۵۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط Mahdi1944 »

قانونی در لبنان وجود داره که سلاح حزب الله رو در صورتی مشروع میدونه که تهدید اسراییلی عینی وجود داشته باشه، به طور مثال اگر رهبر این جنبش بخواهد در بیروت سخن رانی کند و در اون روز تهدید عینی (مثلا حضور یک صهیونیست مسلح در اون منطقه و یا پرواز یک هواپیما صهیونیستی) از سمت اسراییل وجود نداشته باشه، استفاده از سلاح توسط حزب الله در اون روز ممنوع هست. به دلیل همین قانون امکان استقرار دائمی سپر دفاع موشکی حزب الله وجود نداره، وگرنه زیرساخت‌های اون قطعا آماده هست و اگر حزب الله بتونه این قانون رو لغو کنه، بلافاصله حزب الله توان عملیاتی کردن دفاع موشکی رو داره تا دیگه در برابر حملات هوایی اسراییل پاسخ مستقیم داشته باشه، نه تلافی جویانه و موشک زدن بعد از حمله و ایجاد خسارت به لبنان توسط اسراییل (این قانون هم توسط طیف مخالف مقاومت که سالها در قدرت بودند تصویب شده که با تحولات جدید سیاسی لبنان انشاالله تغییر خواهد کرد)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 39
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط linux_c »

تصور کنید در زمان جنگ جهانی دوم آلمان و ژاپن فاتح دنیا میشدند
و آدولف هیتلر امپراطوری خودش رو تاسیس میکرد
و یهودیان دنیا از روی زمین محو میشدند
و هریک از فرماندهان عالی رتبه ارتش آلمان مسئول امنیت فتوحات هیتلری میشدند
بعد از مرگ هیتلر بدلیل قدرت گرفتن بیش از حد سران حزب نازی در دنیا جنگ جهانی دیگری درست میشد
جهان همواره در حال تغییرات انرژی مثبت و منفی بوده و خواهد بود
در کتاب فیلسوف چینی Lao Tzo نوشته شده اگر میخواهید چیزی کوچک شود اجازه دهید خوب وسیع شود 
اتفاقات رخ میدهد او به آنها اجازه روی دادن میدهد
موارد مختلف ناپدید می شوند او به آنها اجازه از بین رفتن میدهد.

نتیجه حرفم اینه:
اسراییل یک سرزمین نیست 
اسراییل در کل دنیا پراکنده شده
اگر میخواهید اسراییل رو نابود کنین باید تفکرات یهود را نابود کنید
که این ممکن نیست
کشور اسراییل فقط یک ویترین یهودی در دنیاست

 
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15889
تاریخ عضویت: جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴, ۷:۵۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط Mahdi1944 »

linux_c,
البته اینجا جای بحث دینی نیست،‌ اما هیچ کس در دنیا با یهودیانی که در همزیستی در کنار دیگر مردم و ادیان زندگی میکنند مطلقا مشکلی ندارد، مشکل تفکر نژاد پرستانه و شبه نازیسم صهیونیسم هست که باید این غده سرطانی از زمین محو شود. این دو هیچ ارتباطی به هم ندارند، نسبت صهیونیسم به یهودیت، مانند نسبت سلفی‌ها و یا تکفیری‌ها با اسلام هست که هیچ سنخیتی با هم ندارند و صرفا بازیچه این گروهای کثیف هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1746
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5852 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط shafagh »

بعض وقت ها در بعض گفتارها مي بينم كه گمان ميرود هيتلر دشمن شماره يك يهودي ها بوده است و در طول جنگ جهاني دوم هم همه ي مقصد هيتلر انتقام از يهودي ها بوده است!

من قبول دارم كه شايد هيتلر بدليل مكر و خدعه هاي پيدا و پنهان يهود اروپايي نسبت به انها حس خوبي نداشته است اما اينكه او را منتقم يهود بناميم درست نمي باشد.

اساسا يهود اروپا كه قومي كم جمعيت، پراكنده و بي زور بودند به چشم هيتلر كه نقشه هاي بزرگ جهاني در سر داشت نمي امدند. او و نيروهايش درگير يك جنگ بزرگ با كشورهاي بزرگ اروپا و روسيه و متعاقبا امريكا بود. در اين بحبوبه بزرگ و گسترده چه جايي براي دشمني و انتقام از يك عده يهودي كه نه در جنگ نقشي داشتند و نه شركتي ( معمولا قدرت استتار يهود و نامريي شدن در چنين موقعيت هايي خيلي زياد است).

شما در تمام دوران تاريخ جنگ دوم جهاني بگرديد ببينيد يك يگان يا واحد نظامي هرچند كوچك به اسم يهودي هاي اروپا وجود دارد؟ مسلما چنين موردي يافت نخواهد شد. انها كساني نيستند كه در موقعيت هاي خطير دم به تله بدهند و بر عكس تا مي توانند خود را مخفي مي كنند.

خوب هيتلر در ان جنگ گسترده جهاني با چنين قوم متفرق و نامريي كه اثري از انها در مقابله با او وجود نداشت چكار داشت؟ چرا هيتلر و فرماندهانش در حاليكه شبانه روز نقشه هاي بزرگ اروپا و روسيه روي ميزشان بود و مشغول طرح عمليات هاي بزرگ و حساس بودند بايد بفكر عده اي شهروندان گمنام يهودي باشد كه مثل موش خود را در سوراخ ها قايم كرده بودند باشد؟

اكثريت قريب به اتفاق داستان هايي كه در مورد دشمني بزرگ هيتلر با يهوديان اروپا بعد از شكست هيتلر و ختم جنگ جهاني در دنيا منتشر شد ساخته دست و ذهن هسته هاي تشكيلات سري يهوي هاي اروپا مي باشد كه بعدا و در شرائط بهتري امدند و كشور فلسطين را با مكر و توطئه و بتدريج اشغال كردند.

اساسا اروپاي بيچاره بدترين تلفات و سخت ترين خسارات را تحمل كرد اما در عوض اين تشكل هاي مخفي و نامريي يهود بودند كه بعدا با سر هم بندي كردن چنين داستان هايي بيشترين سود و منفعت را بنام خود رقم زدند.

همانطور كه قبلا هم گفتم يهودي ها خيلي تو در تو هستند، خيلي مكر دارند و فرصت طلب ترين گروه هستند كه حواس اشان به همه چيز هست و در موقعيت بر طرف شدن خطر با مظلوم نمايي خود را براي بردن غنيمت اشكار مي كنند.

حتي در بين ما شيرازي ها وقتي كه مثلا يكي تظاهر به ضعف و مظلوميت كرده و سعي دارد با تزوير خود را سليم و ناتوان نشان دهد مثلي هست مي گويند " جود (جهود) بازي در نيار"! اين شيوه اين قوم است كه وقتي قدرت دارند و شرائط مناسب است مي تازند و وقتي كه در موضع ضعف هستند خود را به مردن زده و پنهان مي شوند و شايد ماندگاري انها در تاريخ با وجود مكر و توطئه هاي بزرگي كه عليه ديگران  داشته اند  نيز همين نكته باشد!

داستان ها گاهي براي يك قوم عذر و بهانه تراشيده و پايگاه مي سازند كه صهيونيسم يك نمونه بارز ان است كه با همين داستان ها و مظلوم نمايي ها در جهان به اسم گروه هاي جهانگرد به خاك فلسطين وارد شده و با عنوان promised land ان را اشغال كرد و كسي هم نه در اروپا و نه امريكا حرفي نزد بلكه حمايت هم كردند و سلاح و تداركات و تكنولوژي فرستادند.  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3565
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4757 بار
سپاس‌های دریافتی: 7053 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط bamn »

با سلام .

بهتر است بحث از موضوع اصلی اش خارج نشود و مباحثی مثل هلوکاست در جای دیگری پیگیری شود با این وجود فقط خیلی خلاصه به چند نکته اشاره می کنم .

1- مسئله کشتار شش ملیون یهودی در جنگ اروپا اولین بار نه در زمان جنگ جهانی دوم ، بلکه در زمان جنگ جهانی اول مطرح شد زمانی که یک نشریه محلی در آمریکا پیش از ورود این کشور به جنگ در سال 1917 ادعا کرده بود شش ملیون یهودی ساکن اوکراین در معرض نسل کشی قرار دارند . در زمان جنگ جهانی دوم هم از اواسط سال 1943 رسانه های آمریکایی مسئله کشتار سازمان یافته شش ملیون یهودی را پیش کشیدند در حالی که طبق سناریو ساخته و پرداخته شده بعدی که در دادگاه نورنبرگ قرائت شد هیتلر تازه در اواخر سال 1942 فرمان کشتار را صادر کرده بوده!

2- امروزه ثابت شده بسیاری از عکس های استفاده شده در دادگاه نورنبرگ و پس از آن ، برای اثبات هولوکاست یا جعلی و دستکاری شده بوده اند یا اساساً داستان دیگری پشتشان بوده است!

3- در کتاب معروف " ظهور و سقوط رایش سوم " به این نکته اشاره شده که هیتلر در واقع یک ریشه یهودی هم داشته و کاملاً آلمانی یا به قول خودش آریایی نبوده است! در همین کتاب بدون اینکه نویسنده قصدی داشته باشد به این نکته پرداخته که یهودیان در جمهوری وایمار (دولت حاکم بر آلمان بعد از جنگ جهانی اول که به دلیل ناتوانی در کنترل بحران اقتصادی سال 1929 سقوط کرد) حضور و نقش پررنگی داشته اند . آیا از همین مسئله نمی توان اینطور برداشت نمود که همین حضور گسترده یهودیان در دولتی ناکارآمد روحیه یهودستیزی را در بین آلمانی ها تقویت نموده و اصلاً امکان دارد این مسئله کاملاً عمدی و نقشه خود صهیونیست ها باشد؟!

4- بسیاری از محققان مستقل که روی علل و عوامل زمینه ساز تشکیل کشور جعلی اسرائیل تحقیق کرده اند به سه نکته مشترک رسیده اند : 1- سقوط عبدالحمید دوم آخر سلطان مقتدر عثمانی در سال 1909 که دشمن شماره یک تشکیل کشور یهودی در فلسطین بود یک توطئه از سوی صهیونیسم جهانی بوده و مجریانش یهودیان پنهانی بوده اند که در عثمانی به آنها دونمه گفته می شده . 2- انقلاب 1917 روسیه و روی کار آمدن بلشویسم در این کشور دیگر توطئه صهیونیسم جهانی برای زمینه سازی توطئه تشکیل کشور مستقل یهود بوده است . 3- یهودیان در به قدرت رسیدن هیتلر در آلمان هم نقش پررنگی داشته اند و حتی برخلاف نظر جناب shafagh2 کتابی نوشته شده به نام " سربازان یهودی هیتلر " توسط برایان مارک ریگ که از مدافعان هولوکاست بوده اما بعد از 9 سال تحقیق به این نتیجه رسیده که برخلاف آنچه وانمود شده یهودیان نتنها شرایط خیلی بدی در آلمان نازی نداشته اند بلکه دست کم 150 هزار نفر از آنها بدون کتمان دین خود در هنگ های مختلف ارتش آلمان خدمت و به درجات بالای نظامی هم رسیده اند و جالب اینکه تعدادی از بازماندگان آنها در مصاحبه با آقای ریگ اذعان کرده اند تا قبل از پایان جنگ چیزی درباره هولوکاست نمی دانستند!!!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات


Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 39
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

Re: اسراييل بايد تقاص جنايات خود را پس بدهد

پست توسط linux_c »

Mahdi1944 نوشته شده: سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۳:۳۴ ب.ظ   ,
البته اینجا جای بحث دینی نیست،‌ اما هیچ کس در دنیا با یهودیانی که در همزیستی در کنار دیگر مردم و ادیان زندگی میکنند مطلقا مشکلی ندارد، مشکل تفکر نژاد پرستانه و شبه نازیسم صهیونیسم هست که باید این غده سرطانی از زمین محو شود. این دو هیچ ارتباطی به هم ندارند، نسبت صهیونیسم به یهودیت، مانند نسبت سلفی‌ها و یا تکفیری‌ها با اسلام هست که هیچ سنخیتی با هم ندارند و صرفا بازیچه این گروهای کثیف هستند

خوب اونها همین نظر رو در مورد حکومت ایران دارن

 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”