دستمزد گران مجریان تلویزیون!(12 میلیون رشیدپور،برای هر برنامه!)

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

دستمزد گران مجریان تلویزیون!(12 میلیون رشیدپور،برای هر برنامه!)

پست توسط sinaset »

تصویر
------------------------------
«رضا رشیدپور» با ۱۲ میلیون دستمزد؛ گران‌ترین مجری کشور!
تصویر

حمید انوری – انصاف نیوز: شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای اجرای برنامه، مراسم و… نیاز به یک مجری داشته باشید و همواره یکی از سوالاتی که در ذهن حاضران آن برنامه متبادر می‌شود، این است، مجری برای این اجرا چقدر دستمزد می‌گیرد؟

چندی پیش یکی از دانشجویان دانشگاه‌های معتبر کشور طی تماسی با پایگاه خبری انصاف نیوز سوژه‌ی جالبی را برای پیگیری گزارش داد. ماجرا از این قرار بود که مسوول برگزاری برنامه در آن دانشگاه برای اجرای برنامه‌ای ناگزیر به تماس یا دعوت از برخی مجریان مطرح صدا و سیما شده بود؛ او گفت: در جریان این گفت‌و‌گوها، با اعداد و ارقام قابل توجه و گاه برخوردهای خاص مواجه شدم.

بر این اساس خبرنگار فرهنگی انصاف نیوز برای پیگیری موضوع با تعداد زیادی از فعالان حوزه‌ی اجرا تماس گرفت. نکته جالب و البته حایزاهمیت در این میان این بود که اطلاعات و نوع برخورد تعدادی از مجریان با آنچه آن دانشجو تشریح کرده بود، متناقض بود.

به طوری که در برخی موارد حتی مجریان صاحب‌نام وقتی متوجه رسانه شدند، یا از ادامه‌ی گفت‌وگو انصراف دادند، تعدادی همان ابتدا گوشی را قطع کردند و برخی دیگر، ارقامی که به عنوان نرخ اجرا بیان کردند، با واقعیتی که پیش از آن خودشان به دانشگاه اعلام کرده بودند، همخوانی نداشت! این تماس‌ها گزارشی سه قسمتی شد که قسمت نخست آن را در ادامه می‌خوانید:

رضا رشیدپور

اولین مجری که به سراغش رفتیم، «رضا رشیدپور» بود که در حال حاضر برنامه‌ی زنده «حالا خورشید» را از شبکه سه روی آنتن می‌برد. خبرنگار انصاف نیوز با خانم «شام‌بیاتی»، مدیربرنامه‌ی او تماس گرفت و در رابطه با میزان دستمزد این مجری برای هر اجرا پرس و جو کرد که پاسخ داد: «باید با آقای رشیدپور در این مورد هماهنگ کنم. متاسفانه اجازه‌ی اعلام میزان دستمزد آقای رشیدپور برای اجرای برنامه­‌ها را ندارم، اما می‌­توانم با خودشان هماهنگ کنم که اگر تایید کرد خدمتتان اعلام ­کنم.»

این درحالی بود که خانم شام‌بیاتی در پاسخ به یکی از دانشجویان که برای دعوت از رضا رشیدپور در یکی از دانشگاه‌ها پیگیر شده بود، گفت: مبلغ ثابت آقای رشیدپور در تمام قراردادهایی که می‌­بندد، ۱۲میلیون تومان و هر برنامه بین یک تا چهار ساعت است.

سیدعلی ضیا

«سیدعلی ضیا»، متولد ۲۶ شهریور ۱۳۶۴ در کاشان و یکی از مجری‌های مطرح برنامه‌های صدا و سیماست. وقتی یکی از دانشجویان دانشگاه‌­های تهران برای اجرای یک برنامه در دانشگاه با «توکلی»، مدیربرنامه­‌های ضیا تماس گرفت، او، دستمزد ۱۰ میلیون تومانی برای تهرانی‌ها اعلام کرد و در عین حال گفت که این مبلغ برای برنامه‌های دانشگاهی متفاوت است.

او در پاسخ به این پرسش که «کمترین میزان دستمزدی که برای اجرای یک برنامه‌ی دانشگاهی گرفتید، چقدر بوده است؟»، گفت: شش میلیون تومان!

اما توکلی این توضیحات را به یک دانشجو داده بود و زمانی که خبرنگار انصاف با او تماس گرفت و همین موضوع را مطرح کرد، اظهار کرد که باید پرسش‌تان را در قالب یک درخواست کتبی ایمیل کنید تا پاسخ دریافت کنید!

احسان کرمی

میزان دستمزد را از «احسان کرمی» جویا شدیم و پرسیدیم: برای اجرای یک برنامه‌ی دانشجویی چقدر دریافت می‌کنید؟ که پاسخ داد: «لزومی ندارد پاسخ بدهم.»

این در حالی بود که «احسان کرمی» در مواجهه با تماس یکی از دانشجویان که برای اجرای برنامه‌­ای در یکی از دانشگاه‌­ها از او دعوت کرد، درباره‌ی میزان دستمزدش دو قیمت متفاوت داد و گفت: اگر خود دانشگاه بخواهد برنامه را بگیرد و به هر شکلی اسپانسر داشته باشد، هشت میلیون تومان می­‌گیرم، اما اگر هزینه را خود دانشجویان بدهند پایین‌­تر حساب کرده و پنج میلیون تومان!

بهمن هاشمی

یکی از این مجریان که دانشجوی آن دانشگاه با او تماس گرفته بود، «بهمن هاشمی» بود و نکته‌ی جالب درباره‌ی نرخ ارایه شده‌ی اجرا از سوی او به خبرنگار انصاف نیوز، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بیش از رقمی بود که به فرد دانشجو اعلام کرده بود؛ موضوعی که در رابطه با برخی دیگر، عکس آن بود؛ یعنی رقمی که به خبرنگار عنوان کردند، کمتر از نرخی بود که برای اجرای برنامه به دانشگاه داده بودند.

متن گفت‌وگوی انجام شده با «بهمن هاشمی»، مجری نام‌‌آشنای صدا و سیما در پی آمده است:

انصاف نیوز: سلام آقای هاشمی روزتان بخیر!
بهمن هاشمی: سلام ارادت دارم
خبرنگار انصاف نیوز هستم؛ یک سوال داشتم: برای اجرای یک برنامه در دانشگاه چقدر دستمزد می‌گیرید؟
بستگی دارد چه دانشگاهی است؛ آزاد یا دولتی؟
مگر فرقی هم می‌کند؟
بالاخره آزاد پول خوبی می‌گیرد ماشالله!
دولتی چقدر می‌گیرید، آزاد چقدر؟!
بهمن هاشمی: من برای دولتی ۶ میلیون تومان و برای آزاد هفت!
فرق می‌کند دانشجو برگزار کند یا دانشگاه؟

یک وقتی یک مجری می‌آورید مثل آقای رشیدپور ۱۵ میلیون می‌گیرد، اسمش را استفاده می‌کنید. یک وقتی هم مرا انتخاب می‌کنید که فضا را شاد نگه دارم. من وقتی باشم ادعا می‌کنم اگر هیچ آیتمی هم نیاید نمی‌گذارم آن مجلس بیفتد. بستگی دارد به میل شما!

من بلدم فضا را شاد نگه دارم، اما زمانی که شما می‌خواهید برنامه رسمی باشد و بر محور گفت‌وگو، جلسه و … باشد، همکاران دیگر مانند آقای ضیا و رشیدپور هستند.
وقتی فضای شادی باشد، می‌شود ۱۰ میلیون تومان بدهید به «ماهی صفت» بیاید جوک بگوید که البته من هم آن جوک‌ها را می‌گویم. یا ۱۰ میلیون تومان بدهید آقای ریوندی بیاید شعر بخواند، جوک بگوید که باز هم من این کارها را می‌کنم، یعنی سعی می‌کنم به تنهایی فضا را شاد کنم.
این قیمت برای دانشگاه‌های تهران با شهرستان متفاوت است؟
فرقی نمی‌کند حالا شهرستان برای هر جایش که باشد ۷٫۵ میلیون تومان می‌روم، یعنی امسال افزایش دادم و هفت و نیم کردم؛ سال قبل، ۶ و نیم بود. وقتی که بدون واسطه باشد به نفع شماست و شاید هفت تومان هم بیایم، اما وقتی واسطه باشد بطور قطع یک چیزی طرف می‌خواهد.

محمودرضا قدیریان
«مهدی ساعی»، مدیر برنامه‌ی «محمودرضا قدیریان» درباره‌ی میزان دستمزد این مجری در یک برنامه‌ی سه ساعته در یکی از دانشگاه‌های تهران، عنوان کرد: سه تومان می‌شود؛ اگر اوکی بود اطلاع بدهید تا رزرو کنم!
او گفت: چهار میلیون تومان خارج از دانشگاه بدون نوازنده است و اگر نوازنده بخواهید ۳۰۰ هزار تومان اضافه می‌شود، اما برای دانشجویان سه میلیون تومان!

حسین رفیعی
«حسین رفیعی» نیز درباره‌ی شرایط حضورش برای اجرای یک برنامه در دانشگاه، گفت: می­‌آیم اجرا می­‌کنم و یک مبلغی دستمزد است که اگر به توافق برسیم و باقی موارد…!
او درباره‌ی میزان دستمزدش هم گفت: من برای هر برنامه‌­ای که الان برای ارگان­‌هایی مثل دانشگاه­‌ها و مدارس و… می­‌روم چهار میلیون تومان دریافت می‌کنم.
برای اجرای یک برنامه در دانشگاه، آقای حسین رفیعی چقدر دستمزد می­‌گیرند؟
برای چه زمانی؟! هر برنامه­‌ی استیجی را بیرون نمی­‌روم و بیشتر برنامه­‌های ارگانی که بیشتر توافقی است و سقف برنامه­‌هایی که می‌­روم بین چهار تا چهار و نیم میلیون است و بستگی دارد برنامه چقدر باشد، چه زمانی باشد، چه ساعت و تاریخی باشد. برنامه‌­های دانشجویی بوده یا گفتند بودجه‌­ای نداریم و همین‌طوری همت عالی رفتیم یا مثلا خودشان یک کادویی در نظر گرفتند و دادند؛ منتها میانگین دستمزد اجراهای اینچنینی بین چهار تا پنج میلیون است.
در دانشگاه اجرا داشتید که چهار میلیون تومان گرفته باشید؟
بله! همین الان که شما با من تماس گرفتید دانشکده بهداشت برنامه داشتم و چهار میلیون تومان دستمزد گرفتم.

نیما کرمی
«نیما کرمی»، درباره‌ی میزان دستمزد خود را برای اجرای یک برنامه گفت: نمی‌دانم بودجه‌ی شما چطوری است؛ اما بطور معمول شش میلیون تومان!، هر چند برای دانشگاه فرق می­‌کند؛ از یک تا شش میلیون تومان متغیر است.
به چه چیزهایی بستگی دارد؟
خیلی چیزها! خیریه باشد یا نباشد؛ ممکن است رایگان برویم، اما اگر برند تبلیغاتی است، شش میلیون تومان می­‌گیریم.
تا بحال در یکی از دانشگاه­‌های تهران اجرا داشتید؟
برنامه زیاد می‌رویم ،یادم نیست! دنبال قیمت هستید که چیکار کنید؟
برای گزارشی که در رابطه با دستمزد مجریان می­‌خواهیم بنویسیم!
درگیر این که دانشگاه است یا خیر نیستیم. معیارهایی که برایشان تخفیف بخورد این است: در آن رفاقت و ادب باشد، تاثیر دارد. یکی تماس می­‌گیرد اینقدر بی‌ادبانه صحبت می‌کند که دوست نداری تخفیف بدهی، اسپانسر داشته باشد قیمت می­‌رود بالا، نداشته باشد قیمت می­‌آید پایین! یک جایی خصوصی باشد قیمت می­‌رود بالا و …
 
لیست میزان دستمزد مجریان مرد صدا وسیما برای اجرای یک برنامه دانشگاهی
تصویر
[External Link Removed for Guests]خبر با عکس ..
[External Link Removed for Guests]دوم و [External Link Removed for Guests]سوم این مصاحبه با افراد دیگر!!!!
 
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

Re: دستمزد گران مجریان تلویزیون!(12 میلیون رشیدپور،برای هر برنامه!)

پست توسط sinaset »

آیا محمدرضا گلزار برای 60 دقیقه اجرا، 45 میلیون تومان دستمزد می‌گیرد؟!
دور از انتظار نبوده و نیست که واکنش کلیشه‌ای رد ماجرا از سوی مدیر شبکه سوم سیما، مدیر یکی از گروه‌های این شبکه یا تهیه کننده و مجری مطرح شود؛ اما برای آنکه باور کنیم چنین ارقامی در تلویزیون ـ که مسئولانش همواره از بی‌پولی سخن می‌گویند ـ برای 60 دقیقه اجرا جابجا نمی‌شود و محمدرضا گلزار هر دقیقه 750 هزار تومان دستمزد نمی‌گیرد، انتظار می‌رود، متن قرارداد و چک‌های تبادل شده، منتشر شود؛ خواسته‌‌ای که با توجه به سوابق، وقوعش بسیار بعید است.


یکی از مجریان صداوسیما که این روزها خبرهایی درباره بروز مشکلاتی برای حضورش در قالب تلویزیون شنیده شده، به تازگی ادعاهایی را درباره دستمزد محمدرضا گلزار مطرح کرده که با سکوت مسئولان شبکه سوم سیما روبه رو شده است؛ ادعاهایی که رد آنها به چیزی بیش از یک تکذیب نیاز دارد و انتظار می‌رود قرارداد این مجری منتشر شود و مردم درستی و نادرستی این ادعای بزرگ را دریابند.

به گزارش «تابناک»؛ حواشی مالی مسابقه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار، پیش از آغاز این مسابقه محل نقد شد و پس از افشاگری «تابناک» درباره روند این مسابقه، مسئولین شبکه سه گزارش «تابناک» را درباره این «بازی پول» تأیید کرده‌اند؛ مسأله‌ای که البته با سکوت مسئولین ارشد صداوسیما همراه شد و نقدها نیز نتوانست تأثیر چندانی در روند این مسابقه داشته باشد و صرفاً سوالات سخت‌تر شد تا مسیر برد این مسابقه دشوارتر شود.

در گزارش «تابناک» تأکید شده بود، در آغاز مسابقه برنده باش بعد از نصب اپلیکیشن، پنج پرسش رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود و اگر به آنها، پاسخ درستی بدهید، تعداد سؤالات مجاز شما کم نخواهد شد؛ اما اگر جواب سؤال را اشتباه بدهید یا جواب نداده و آن را رد کنید، یکی از سهمیه پنج سؤال شما کم خواهد شد. در مقابل هر پاسخ صحیح 100 امتیاز برای شما خواهد داشت و برای هر جواب غلط 5 امتیاز و برای هر سؤال بی‌جواب رد شده 20 امتیاز به شما تخصیص داده می‌شود!
 
تصویر
اکنون تصور کنید پنج سؤال را پیاپی اشتباه جواب دادید و دیگر فرصتی ندارید؛ باید چه کنید؟! بخش شیرین ماجرا برای برگزارکنندگان همین جاست. می‌توانید سؤال بخرید و به سرعت در رده بندی بالا بروید! سازندگان این مسابقه بسته‌های 2500 تومانی تا 20 هزار تومانی را عرضه کرده‌اند که متناسب با قیمت، 30 تا 1440 سؤال را به راحتی به دست می‌آورید. اگر همه 1440 سؤال را بی‌پاسخ بگذارید نیز 28800 امتیاز به دست می‌آورید و با خرید بسته‌های بیشتر، شانس بیشتری نسبت به دیگران خواهید داشت. برگزارکنندگان روی همین بخش حساب کرده‌اند که از این طریق رقمی بسیار نجومی به دست آورند و در نهایت گلزار نیز از این راه، بالاترین دریافتی را در تاریخ تلویزیون داشته باشد.

بنابراین تأیید شد که اساساً بحث مطالعه مطرح نیست و پرسش‌های مطرح توسط این اپلیکیشن را می‌توان با سرچ گوگل نیز به سادگی پاسخ داد و این ماجرا صرفاً یک مدل بازی بخت آزمایی است. در این چارچوب محمدرضا گلزار و شرکایش میلیاردها تومان از مردم می‌گیرند و کسر کوچکی از آن را هدیه می‌‍‌دهند! اکنون وحید یامین‌پور، ادعای بزرگی مطرح کرده که اگر درست باشد، محمدرضا گلزار رکورد دریافت دستمزد را در تلویزیون ایران شکسته است. یامین پور که گفته می‌شود در مسیر حضورش در تلویزیون چالش‌هایی به وجود آمده، ادعا کرده گلزار برای هر برنامه 60 دقیقه‌ای 45 میلیون تومان دستمزد می‌گیرد!

یامین پور ادعا کرده است: «اسپانسرها دستمزدها و هزینه ساخت در رسانه را بحران زده کرده اند. به طور مثال در شبکه سه به یک استار سینمایی برای هر برنامه‌ یک‌ساعته، 45 میلیون تومان دستمزد می‌دهند و همان وقت از قِبل او چند برابرش را به جیب می‌زنند. هیچ مدیری حتی اگر بخواهد نمی‌تواند در مقابل این روال نابودکننده مقاومت کند. چون این خواست سازمان صدا و سیماست که هزینه اداره خودش را از دست پولدارها گدایی کند. مدیران برای اثبات کفایت و توانمندی خود در جذب اسپانسر رقابت می‌کنند و در این مسابقه مبتذل، شبکه سه و نسیم پیشتازند.»

با گذشت زمان قابل توجهی، تنها واکنش به ادعای یامین‌پور سکوت بوده است. البته دور از انتظار نبوده و نیست که واکنش کلیشه‌ای رد ماجرا از سوی مدیر شبکه سوم سیما، مدیر یکی از گروه‌های این شبکه یا تهیه کننده و مجری مطرح شود؛ اما برای آنکه باور کنیم چنین ارقامی در تلویزیون ـ که مسئولانش همواره از بی‌پولی سخن می‌گویند ـ برای 60 دقیقه اجرا جابجا نمی‌شود و محمدرضا گلزار هر دقیقه 750 هزار تومان دستمزد نمی‌گیرد، انتظار می‌رود متن قرارداد و چک‌های تبادل شده، منتشر شود؛ خواسته‌‌ای که با توجه به سوابق، وقوعش بسیار بعید است.
لینک [External Link Removed for Guests]
---
درآمد روزانه برنامه حالا خورشید و رضا رشیدپور چقدر است؟
 
تصویر
برنامه صبحگاهی محبوب و مردمی رضا رشیدپور که هر روز در حال پخش می باشد و بخشی از برنامه به بیان و رسیدگی مشکلات مردم می پردازد، در کنار آن به معرفی اپلیکشنی می پردازد که از این طریق برنامه حالا خورشید روزانه حدود 120 میلیون تومان درآمد کسب می کند.
به گزارش گروه فرهنگی و هنری “ پایگاه خبری” رخ، برنامه حالا خورشید به مجری گری رضا رشیدپور فضایی جذاب، اکتیو و شاد دارد و در کنار آن به اطلاع رسانی و تحلیل اخبار می پردازد. قالب برنامه بیشتر فرهنگی و هنری است و قرار است به مردم انگیزه موفقیت و زندگی بدهد. اما درکنار پیام های بازرگانی ما بین برنامه که درآمد آن در دسترس نمی باشد، رضا رشیدپور روزانه برای شرکت کنندگان در نظر سنجی روزانه 5 میلیون تومان جایزه می دهد.

ببیندگان برنامه حالا خورشید برای شرکت در قرعه کشی روزانه 5 میلیون تومانی با گرفتن کد دستوری #12*3* باید عضو اپلیکشن رایدو بوک شوند تا روزانه بتواند در این قرعه کشی شرکت کنند تا تنها برنده 5 میلیون تومان شوند.

 
تصویر
مطابق عکس ذیل این عضویت برای هر کاربر روزانه 600 تومان هزینه بردار است و شرکت کنندگان ملزم به پرداخت روزانه 600 تومان می باشد.
 
تصویر
اما طبق اعلام خود رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید در تاریخ 3 بهمن 1397 تعداد شرکت کنندگان در این قرعه کشی 198642 عدد بود که اگر این مبلغ از تمام شرکت کنندگان دریافت گردد، مبلغی معادل 1,191,852,000 ریال درآمد عاید برنامه حالا خورشید می کند.

درآمد ماهانه برنامه حالا خورشید
اگر این روال روزانه رعایت شود و برنامه حالا خورشید میانگین روزانه 200000 شرکت کننده داشته باشد و چون برنامه حالا خورشید 20 روز در ماه پخش می شود با یک حساب ماشین حسابی برنامه حالا خورشید ماهانه مبلغی حدود 2 میلیارد و 400 میلیون تومان درآمد دارد این درحالی است که فقط مبالغی که برای قرعه کشی پرداخت می شود 180 میلیون تومان می باشد.

لازم به توضیح است که در برخی روز ها این تعداد شرکت کننده بالای 250000 می رسد.

در اینجا این دو سوال پیش می آید که:

آیا برای درآمد 120 میلیون تومانی پرداخت قرعه کشی 5 میلیون تومانی با انصاف انسانی سازگار می باشد؟
آیا لازم نیست که این همه از معرفی این اپلیکشن انجام می شود چرا در این برنامه نحوه انصراف به ببیندگان اعلام نمی شود؟

[External Link Removed for Guests]خبر

---
۳۴ میلیارد سود خالص در ۱۰۰ روز
 
تصویر

شعار سال : بیایید نگاهی بیندازیم به برنامه «حالا خورشید» آقای رشیدپور و سرویس رادیوبوک: به راستی اسپانسر*3*12# چه شرکتی است؟ **بگذارید ببینیم این شرکت و سرویس رادیوبوک با آنتن صدا و سیمای ملی،‌ رسانه ای که قرار است برای مردم ایران و نه شرکت ها باشد چقدر سود می کند: **به گفته مجری برنامه ۵۰۰ هزار نفر در این سرویس عضو شده اند که با توجه به تبلیغ هر روز،‌ این میزان در حال افزایش است. **در آمد روزانه این سرویس با حساب قیمت ۶۰۰ تومان در روز (از هر مشترک روزانه ۶۰۰ تومان و تا مادامی که سرویس را لغو نکند کسر می شود!) : ۵۰۰.۰۰۰ × ۶۰۰ = ۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ( سیصد و پنجاه میلیون تومان در روز) **و اما جوایز جمعا ۵۰۰ میلیون تومان برای ۱۰۰ روز که می شود روزی ۵ میلیون تومان. **در آمد برای ۱۰۰ روز منهای جوایز سود خالص نهایی: ۳۴.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ یا به عبارتی ۳۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان.. آقای رشیدپور،‌ به راستی این سرویس متعلق به چه کسی است؟

منبع خبر : سایت خبری شعار سال
[External Link Removed for Guests]
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

Re: دستمزد گران مجریان تلویزیون!(12 میلیون رشیدپور،برای هر برنامه!)

پست توسط sinaset »

باسلام 

اینجانب،که اهل شبکه های ماهو...! نیستم، و علاقه هم بهشون ندارم. گه گاهی شبکه نمایش اگر فرصت بشه نگاه میکنم(بیشتر از طریق سایت تلوبین).و واقعا صداو سیما،سالهای سال دچار مشکل شده و هرکس هم که میرن اخرش میشه مثل بالایی ها!

فقط خدا میدونه چقدر پول برای ایام عید خرج کردن! از دوباره یه سری هنرپیشه!بازیگر! مجری!(که اسمش روشه! یه چیزی تزئینی) اوردن.

ظاهرا اینطور که صدا و سیما داره،هزینه میکنه،و پیش میره،داره از حقوق و مزایا شرکت نفت هم بالاتر میره و به مجری هاش میده ! 

بارها گفته شد،این پول ها اشکال شرعی ،عقل! منطقی و بی نهایت چیز دیگه داره،(ولو یک میلیون روحانی درجه یک! امضاش کرده باشن! که درجه یک یا تراز اول بودن،که امضا نمی کردن!) و جزء سیاهی بر زندگی شخص هیچ چیزی به ارمغان نمیاره ! 

اونایی که گذشته ها یادشون باشه! حتما بخاطره دارن، یه سری اوباش و خلافکار و .. بودن! چون حالا کشور وضعیتش خوب نبود!یا اوضاع خانواده شخصی خوب نبود! اونا به اسم اینکه میخوان درد و مشکل شخص رو برطرف کنند! میومدن پیش شخص(کوچیک تا بزرگ! برای هر کدوم یک نقشه شوم!) اول درد دل میکردن و خودشون رو خوب جلوه میدادن!(اره مردم ..! کشور..! حاکمیت..!!)  بعدش شخص رو میبردن هزاران بلا سرش می اوردن و در نهایت هزاران بار بدبخت تر از قبلش میکردن...

کسانی که اخلاص داشتن! و از خود گذشتگی داشتن! امروز سودشون و خوبی هاشون به ما رسید و باعث رشد جهان شدن.. (جهان از ابتدا بشریت تا به امروز فقط به کمک اخلاص انسان ها ساخته شده و تا به امروز هم چنین است!) نه اینا.

باتشکر.

 
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Major
Major
پست: 228
تاریخ عضویت: دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶, ۹:۳۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار

Re: دستمزد گران مجریان تلویزیون!(12 میلیون رشیدپور،برای هر برنامه!)

پست توسط مهاجر تنها »

هوالناظر
سلام علیکم
فقط خداوند می تواند از این خواب سنگینی که هستیم
بیدارمان کند
چه غفلتی بالاتر از اینکه به اینصورت در تسخیر افکار اشخاص باطلی قرار گرفتیم چه ماهواره چه داخلی
اگر عالم عالم باشد هیچگاه این اباطیل را امضا نمی کند
یادمه مرحوم ایت الله گلپایگانی تلویزیون را بعد از انقلاب را هم حرام می دانست و بعضی از همین اقایان که الان ...به حالت بدی این فتوا را اعلام می کردند
البته فتوای ایشان را باید تحلیل فقهی کرد تا منقح شود مقصود ایشان چه بوده
5500میلیارد تومان بودجه صدا و سیماست
از این مجمل بخوان حدیث مفصل را
از این مقدار پول چی می خواد در بیاد حلال ،قران،دین،اخلاق،مردم متمدن
زهی خیال باطل
با پول کی؟
وَأَمَّا إِذَا مَا ابْتَلَاهُ فَقَدَرَ عَلَیْهِ رِزْقَهُ فَیَقُولُ رَبِّی أَهَانَنِ (۱۶) ۞
کَلَّا ۖ بَل لَّا تُکْرِمُونَ الْیَتِیمَ (۱۷) ۞
وَلَا تَحَاضُّونَ عَلَیٰ طَعَامِ الْمِسْکِینِ
وَتَأْکُلُونَ التُّرَاثَ أَکْلًا لَّمًّا (۱۹) ۞
وَتُحِبُّونَ الْمَالَ حُبًّا جَمًّا (۲۰) ۞
سوره فجر

رَبَّنَا إِنَّنَا آمَنَّا فَاغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَقِنَا عَذَابَ النَّارِ
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

Re: دستمزد گران مجریان تلویزیون!(12 میلیون رشیدپور،برای هر برنامه!)

پست توسط sinaset »

مدیر شبکه 3 سیما: اسپانسر برنده باش تغییر می‌کند

مدیر شبکه سه سیما از تغییر اسپانسر برنده باش خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه‌سه سیما، علی فروغی پیرامون برنامه‌های اسپانسرمحور گفت: با توجه به رهنمود اخیر رهبر معظم انقلاب و به تبع آن دستور رئیس سازمان صداوسیما در سازماندهی اسپانسرها و تعامل با معاون محترم سیما، تصمیم بر این شد تا سازوکار اسپانسری که پشتیبانی مالی برنامه "برنده باش" را انجام می‌دهد، اصلاح و ظرفیت‌های جدیدی به این برنامه اضافه شود.

وی افزود: در همین راستا، با این تغییرات پیشبرنده از این پس مردم نقش آفرینی بیشتری در برنامه "برنده باش" خواهند داشت.

او در پایان در مورد شبهه شرعی مطروحه اضافه کرد: همانطور که مرجع بزرگوار در جلسه درس خارج فقه فرمودند اگر محل تأمین جوایز مسابقه از محل وجه دریافتی از شرکت کنندگان مسابقه تفکیک شده باشد، مشکل شرعی ندارد. در همین راستا، با توجه به سابقه دیرینه سازمان در این گونه برنامه‌ها و بررسی‌های شرعی لازم، از همان ابتدا پیش بینی شده بود که محل تأمین جوایز از برآورد مصوب در شبکه باشد و نه وجه احتمالی دریافتی از شرکت کنندگان. لذا مفروض استفتا مصداق این برنامه نیست.

به گزارش ایسنا، رئیس سازمان صدا وسیما نیز امروز در پی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر جلوگیری از ترویج روش‌هایی که فرهنگ کار و تلاش را تضعیف می‌کنند در دستوری به اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیما خواستار تجدید نظر در ظهور و بروز رسانه‌ای اسپانسرهایی شد که مانع ترویج فرهنگ کار و تلاش هستند.

در متن دستور رئیس سازمان صدا و سیما آمده است:

ج"ناب آقای مهدوی مهر
مدیرکل بازرگانی سازمان
سلام علیکم
با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مورد فرهنگ کار به مناسبت روز کارگر، نسبت به بروز و ظهور رسانه‌ای اسپانسرهایی که مانع این فضیلت هستند تجدید نظر کنید.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

Re: دستمزد گران مجریان تلویزیون!(12 میلیون رشیدپور،برای هر برنامه!)

پست توسط sinaset »

باسلام.

ظاهرا،این اقایون هیچ جوره قصد ندارن اینجور برنامه ها را تمام کنند!.
این ادم ها پرفساد و بدردنخوره و با برنامه های تماما بی فایده رو تمامش کنید! هیچ منطقی پشت سر این برنامه ها نیست!
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”