رادیولوژی و سونوگرافی در منزل | شبانه روزی با پرستاران مجرب

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۲:۱۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

رادیولوژی و سونوگرافی در منزل | شبانه روزی با پرستاران مجرب

پست توسط seoupdate »

رادیولوژی در منزل


تصویر


در موارد متعددی انجام [External Link Removed for Guests] بیمار توسط پزشک انجام می شود. انجام فرآیند تصویر برداری از بیمار در منزل باعث می شود که فرد علاوه بر این که در هزینه ها صرفه جویی نماید، با سرعت بیشتری فرد به نتیجه برسد و تصاویر رادیوگرافی در مدت زمان بسیار کوتاهی در اختیار او قرار گیرد. خدمات رادیولوژی در منزل گروه چتر فیروزه ای با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه های تصویربرداری و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و با همراهی پزشکان متخصص رادیولوژی خبره و کارشناسان متبحر آماده خدمت رسانی می باشد.

خدمات رادیولوژی در منزل [External Link Removed for Guests] با به‌کارگیری پیشرفته ترین دستگاه‌های تصویربرداری با همراهی پزشکان متخصص رادیولوژی خبره آماده خدمت رسانی می‌باشد البته قبل از استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل بهتر است از خدمات ویزیت پزشک در منزل ما هم بهره ببرید تا در صورت نیاز از بیماری ها و راه های درمان خود نیز آگاه شوید.. دستگاه‌های تصویری برداری اشعه ایکس روز به روز کوچک تر می‌شوند و پزشکان و متخصصان براحتی می‌توانند آن‌ها را با خود حمل کنند تا خدمات رادیولوژی در منزل را با کیفیت عالی برای بیمار انجام دهند.

کارشناسان و متخصصین رادیولوژی و سونوگرافی جهت رفاه حال بیماران شما خدمات رادیولوژی در منزل را از اندام‌های آسیب‌دیده به صورت پرتابل و شبانه روزی در منزل بیمار انجام می دهند . همچنین وجود کارشناسان آقا و خانم جهت انجام برخی رادیوگرافی ها این امر را به نحو بهتری انجام و بیمار احساس آرامش بیشتری خواهد داشت. همچنین توجه به اعتقادات درخواست کنندگان خدمت ما را بر آن میدارد در این خصوص به بیمارانمان کمک نمائیم.

تکنولوژی اشعه ایکس  از پرتو هایی با سطح انرژی بالا بهره برده که می تواند از بافت بدنی عبور کرده و تصاویری را برای تشخیص بیماری فراهم سازد .

دستگاه رادیولوژی از تیوب یا محفظه و اشعه ایکس تشکیل شده، که یک جفت الکترود یا آند و کاتد تشکیل شده را شامل می شود .

کاتد الکترودی است که  انرژی الکتریکی را با جریان الکتریکی بالایی رها می سازد . هنگامی که کاتد شروع به بمباران الکترونی می کند انرژی به صورت ذرات فوتون ها آزاد می شود . انرژی آزاد شده  در کاتد در سمت مقابل توسط آند دریافت می گردد .

آند دارای یک صفحه ساخته شده از تنگستن می باشد که الکترون ها را جذب کرده و سپس انتقال می دهد . قسمت خارجی  تیوب از جنس سرب بوده  و از خروج اشعه ایکس در جهت های دیگر به جز لامپ اشعه ایکس جلوگیری کند .
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”