راهنمای ست کردن پیراهن جین مردانه

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 10
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۶:۲۴ ب.ظ

راهنمای ست کردن پیراهن جین مردانه

پست توسط banimodebanimag »

  پیراهن جین را هم می‌توان برای موقعیت‌های رسمی و هم غیر رسمی و کژوال به تن کرد. اگر دوست دارید بهترین تیپ‌هایی را که می‌توان با پیراهن جین زد ببینید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.تصویر
پیراهن جین یکی از مدل لباس‌هایی ست که هیچگاه از مد نمی‌افتد، اما باید بدانیم که این مدل لباس را با چه چیز‌هایی ست کنیم. خوبی اش آن است که پیراهن جین را هم می‌توان برای موقعیت‌های رسمی و هم غیر رسمی و کژوال به تن کرد. اگر دوست دارید بهترین تیپ‌هایی را که می‌توان با پیراهن جین زد ببینید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

پیراهن جین+ کت

تصویر

اگر می‌خواهید برای یک موقعیت غیر رسمی پیراهن جین به تن کنید، می‌توانید برای روی آن یک کت در نظر بگیرید. اگر در روز‌های سرد و در فضا‌های بیرونی هستید، می‌توانید روی پیراهن تان جلیقه‌ای بافتنی به تن کنید. در فصل‌های سرد سال، از شلوار‌های تیره و در فصل‌های گرم سال از شلوار‌های روشن در کنار این ست استفاده کنید.

پیراهن جین+ شلوار کتان رنگی

تصویر

یکی از تیپ‌های ساده‌ای که می‌توانید با پیراهن جین بزنید، ست کردن آن با [External Link Removed for Guests] است. با تنوعی که در ترکیب رنگی شلوار‌های کتان وجود دارد، شما می‌توانید با توجه به سلیقه تان، یک رنگ را انتخاب کنید. البته بهتر است که از رنگ‌های خنثی مانند مشکی، کرم، خاکستری و... استفاده کنید. آنچه در این استایل اهمیت زیادی دارد، اکسسوری ست، زیرا در کنار سادگی تیپ تان بسیار به چشم می‌آیند؛ بنابراین در انتخاب عینک، ساعت، دستبند و کمربندی که می‌گذارید باید نهایت دقت را به خرج دهید.

پیراهن جین+ کت و شلوار

تصویر

آیا تا به حال به ترکیب کت و شلوار با [External Link Removed for Guests] فکر کرده اید؟ البته ما پیشنهاد نمی‌کنیم که این تیپ را برای عروسی بزنید، اما برای تنوع می‌توانید این ست برای موقعیت‌های رسمی انتخاب کنید. مطمئنا با این استایل در جمع خواهید درخشید.

پیراهن جین+ شلوار جین

تصویر

شاید فکر کنید که پوشیدن یک پیراهن جین کافی ست و باقی لباس هایتان باید از جنس دیگری باشد، اما اشتباه کرده اید. شما حتی می‌توانید پیراهن جین تان را با [External Link Removed for Guests] ست کنید. به تنها نکته‌ای که باید در این باره توجه کنید رنگ لباس هایتان باشد که باید از دو رنگ یا تونالیته مختلف باشند. به عنوان مثال اگر پیراهن تان جین روشن است، شلوارتان را به رنگ جین تیره انتخاب کنید یا برعکس. در مورد کفشی که می‌خواهید با این استایل به پا کنید، هم اسنیکر و هم نیم بوت انتخاب مناسبی خواهند بود.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”