استایل کژوال مردانه

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 10
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹, ۶:۲۴ ب.ظ

استایل کژوال مردانه

پست توسط banimodebanimag »

 استایل کژوال به مردان فرصت می ‌دهد تا لباس‌ های شیک و راحتی را که دوست دارند بپوشند. استایل کژوال اصلا کاری با رسمی بودن یا نبودن لباستان ندارد، بلکه استایلی برآمده از ترکیبِ راحتی و شیک بودن است: استایلی مطابق با مدِ  روز، و همچنین  پوششی راحت و کاربردی. لباس‌ هایی مانند تیشرت و [External Link Removed for Guests]که هیچ وقت از مُد نمی‌ افتند، عناصرِ اصلی استایل کژوال هستند.
آزادی و انعطافِ استایل کژوال مردانه، تا حدی ابهام ‌آور است؛ به همین دلیل، بیشتر مردان ترجیح می‌ دهند بدون دردسر و نگرانی، همان لباس ‌های ساده ‌شان را بپوشند: شلوار جین، تیشرت، یک جفت کفش اسنیکرز، اما، تصویرگران پویااندیش در این مقاله به شما خواهد گفت که اگر بخواهید طبق اصول استایل کژوال مردانه لباس بپوشید، چه گزینه‌ های متنوعی را پیش رویتان خواهید داشت.
ما به‌ خوبی می‌ دانیم که برخی از نکات ظریف در مورد استایل‌ های لباس پوشیدن مردانه کمی باعت ایجاد دلهره است، به همین دلیل، برخی از ضروری ‌ترین این نکات را برایتان توضیح می ‌دهیم تا بدون ترس و با اطمینان کامل، لباس هایتان را بر اساس سبک مورد علاقه ‌تان انتخاب کنید!

تصویراستایل کژوال مردانه چیست؟استایل کژوال،  تا حد زیادی تحت تاثیر مُد است؛ اما اگر می ‌خواهید طبق استایل کژوال لباس بخرید و لباس هایتان هم از مُد نیفتد، لباس‌ هایی را به شما معرفی می ‎‌کنیم که هرگز از مُد نمی ‌افتند. سبک لباس پوشیدن کژوال ، طبق اصولی است که اساسِ استایل شخصی پوشش شما را شکل می‌ دهند. در این مقاله، لباس ‌های مهم این سبک را به شما معرفی می ‌کنیم، از شلوار کژوال مردانه، مانند شلوار جین و شلوار کتان گرفته، تا پیراهن کژوال مردانه و کفش اسنیکرز!  فقط یادتان باشد که این لباس‌ ها باید تمیز، مرتب و متناسب با سایزتان باشند. در هر مراسم و موقعیتی، می‌ توانید با استایل کژوال، به شیک ‌ترین شکل ممکن حاضر شوید.

تصویر
تصویراستایل کژوال مردانه برای قرار ملاقاتوقتی می‌ خواهید سر قرار ملاقاتی حاضر شوید و خیلی هم جذاب به نظر برسید، سبک کژوال را از یاد نبرید. شلوار کتان و شلوار جین تیره و راسته به همراه تیشرت، کت بلیزر، [External Link Removed for Guests] یا جمپرهای مردانه ، گزینه‌ های بسیار خوبی برای این مواقع هستند. بسته به میزان رسمی بودنِ تیپ ‌تان، می‌ توانید کفش مجلسی یا کفش اسنیکرز بپوشید.

تصویراستایل کژوال مردانه مناسب چه مکان‌ هایی است؟وقتی می‌ خواهید برای انجام کارهای روزمره از خانه خارج شوید، باید لباسی بپوشید که کاملاً در آن راحت باشید. شلوار جین و شلوار کتان، به دلیل راحتی‌ شان، گزینه ‌های بسیار مناسبی هستند. شلوارک نیز گزینۀ بسیار مناسبی برای فصل تابستان است. تیشرت و کاپشن کوتاه نیز انتخاب‌ های بسیار ایده‌ آلی هستند.  در مورد کفش هم باید بگوییم که کفش‌ های اسنیکرز، مناسب‌ ترین گزینه ‌ها هستند؛ اما استایل کژوال مردانه فقط به خرید کردن و تفریح کردن محدود نمی‌ شود، شما در قرارهای کاری، میهمانی‌ ها و حتی محل کارتان هم می ‌توانید مطابق با اصول سبک کژوال مردانه لباس بپوشید. در ادامه، به تفصیل، به استایل کژوال متناسب با هر مراسم خواهیم پرداخت.
استایل کژوال مردانه برای دورهمی ‌های دوستانهاگر به یک دورهمی دوستانه برای صرف چای یا عصرانه دعوت شده ‌اید، اصلاً نیازی نیست لباس‌ های رسمی، مثل[External Link Removed for Guests]  را انتخاب کنید. در این مواقع، به سراغ استایل کژوال بروید و لباس ‌های شیک و ساده بپوشید. در چنین مراسم ‌هایی، شلوار جین مشکی یا سورمه‌ ای به همراه تیشرت، پیراهن ساده، کت بلیزر مردانه یا کت چرم  بپوشید تا بدون هیچ زحمت و هزینۀ گزافی، بسیار شیک و برازنده به نظر برسید.

تصویرتیشرت مناسب برای استایل کژوال مردانهتیشرت از اصلی ‌ترین قسمت ‌های استایل کژوال مردانه است. تیشرت، لباسی بسیار شیک و راحت است؛ اما در عین راحتی، طرح‌ ها و مدل‌ های متنوعی دارد که باید در انتخابشان دقت کنید. تیشرت‌ های کتان، کلاسیک و یقه گرد ، باعث می ‌شوند تیپی شیک و ساده داشته باشید؛ در ضمن، در انتخابِ رنگ تیشرت آزاد هستید؛ همچنین، تیشرت‌ های مردانه مارک پلو را هرگز از یاد نبرید! تیشرت مردانه مارک پلو را با شلوار جین بپوشید تا خوش تیپ و جذاب به نظر برسید. تیشرت‌ های مارک پولو کمی گران هستند؛ اما هم عمری طولانی دارند و هم بسیار خوش حالت و برازنده هستند.

تصویر
تصویرشلوار جین مناسب برای استایل کژوال مردانهاز دهۀ 1950، شلوار جین به اساس استایل کژوال تبدیل شده است؛ در واقع، شلوار جین، بخش جدانشدنی استایل کژوال است. پیش از هر چیز، باید ببینید کدام مدل شلوار جین مردانه ، متناسب با اندام‌ شماست. اگر می ‌خواهید ظاهری شیک و جذاب داشته باشید، شلوار جین راسته و تیره رنگ بپوشید.
 
تصویرشلوار مناسب برای استایل کژوال مردانهاگر دوست ندارید شلوار جین بپوشید، شلوار کتان بپوشید. شلوار کتان و شلوار جین، هر دو شیک و ساده هستند و همچنین، برای استایل اسمارت کژوال  نیز مناسب اند. شلوار کتان‌ های خاکی، سورمه ‌ای، کرمی و بژ، برای استایل کژوال مناسب هستند؛ در ضمن، شلوار کتان برای طرفداران تیپ بیزینس کژوال هم گزینۀ بسیار مناسبی است. به جز این ‌ها، اگر دوست دارید تیپ ‌تان کمی ورزشی باشد، شلوار جاگر مردانه را انتخاب کنید.
  هودی برای استایل کژوال مردانهدر فصل سرما، هودی مردانه ، گزینۀ مناسبی برای استایل کژوال است. فقط به یاد داشته باشید که پوشیدن هودی نباید باعث شود شلخته به نظر برسید. هودی را با شلوار جین تنگ یا کت بلند بپوشید.
 
  
تصویرکفش مناسب برای استایل کژوال مردانهاین روزها در بازار، انواع کفش‌ ها و پوتین‌ های مناسب برای استایل کژوال مردانه وجود دارد. این کفش ‌ها بسیار راحت هستند و باعث می ‌شوند خوش تیپ و جذاب به نظر برسید. اگر می‌ خواهید استایل کژوال مردانه را انتخاب کنید، هم می ‌توانید کفش اسنیکرز محبوبتان را بپوشید و هم یک جفت بوت مردانه قهوه ‌ای. کفش‌ های چرم نیز، هم خیلی راحت هستند و هم بسیار شیک و متناسب با استایل کژوال. کفش چرم را با هر لباسی می ‌توانید بپوشید. فقط یادتان باشد که کفش هایتان همیشه باید تمیز و بدون لکه باشد!
 
  
تصویر
تصویرکت مناسب برای استایل کژوال مردانهاگر می‌ خواهید کتی متناسب با استایل کژوال انتخاب کنید، کت جین و کت چرمی را از یاد نبرید. این کت‌ ها را می ‌توانید به‌ راحتی با لباس‌ های دیگر ست کنید. فقط به یاد داشته باشید که باید کتی را برگزینید  که هم متناسب با اندامتان باشد و هم مطابق با مُد روز. کت بلیزر نیز استایل شما را به اسمارت کژوال تبدیل می ‌کند.
  
تصویراستایل بیزینس کژوالاگر می‌ خواهید در محل کارتان، لباسی شیک و رسمی و در عین حال، راحت بپوشید، استایل بیزینس کژوال را فراموش نکنید. استایل بیزینس کژوال، مستلزم ایجاد تعادل میان تیپ اداری مردانه و تیپ اسپرت مردانه است. اگر می‌ خواهید به سبک بیزینس کژوال لباس بپوشید، کوله پشتی را کلاً فراموش کنید.
  ساعت و دستبند برای استایل کژوال مردانههمیشه چیزی به مچ دستتان ببندید. [External Link Removed for Guests] و دستبندهای چرم مردانه به جذابیت شما می‌ افزایند. هم می‌ توانید هر دو را با هم ببندید و هم می‌ توانید یکی از آن‌ ها را استفاده کنید، ولی در هر صورت، نباید مچ‌ دستتان خالی باشد.
 
 
تصویرنکات کلیدی درمورد استایل کژوال مردانه
  • لباس‌ هایی را انتخاب کنید که هیچ‌ وقت از مُد نمی ‌افتند.
  • رنگ‌ های خنثی، مانند طوسی، مشکی و سفید را انتخاب کنید، چون به ‌راحتی با همۀ رنگ ‌ها ست می ‌شوند.
  • بین شیک بودن و راحت بودن، تعادل برقرار کنید.
  • پیش از انتخاب لباس، مراسم مورد نظر و اشخاص حاضر در آن مراسم را در نظر بگیرید.
حرف آخرلباس پوشیدن متناسب با هر موقعیت و زمان، نشانه ای از شخصیت هر فرد است . هر شخصی می تواند مناسب با فضا، تیپی مناسب انتخاب کند و در عین آراستگی، راحت باشد. هر سبکی می تواند زیبایی خاص خودش را داشته باشد؛ به شرط اینکه در زمان و مکان مناسب خود پوشیده شود.


[External Link Removed for Guests]
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”