تاپینگ پیتزا چیست؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 6
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ

تاپینگ پیتزا چیست؟

پست توسط ilgar68 »

تاپینگ پیتزا جهت نگهداری مواد مورد نیاز برای تهیه پیتزا و ساندوچ مانند سوسیس، کالباس، کاهو، گوجه و خیار شور مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب در رستوران ها فست فودی ها و ... کاربرد دارد. این دستگاه با طراحی خاصی که دارد مواد غذایی را به صورت مرتب  در لگن های از حنس استیل (بنماری) نگهداری می شود.
اغلب افراد معنای تاپینگ پیتزا را اشتباه متوجه می شوند و به پنیر پیتزا تاپینگ پیتزا می گویند در حالی در دنیای یخچال های صنعتی به هر میز هایی که بر روی آنها بنماری تعبیه شده باشد تاپینگ گویند.
تصویر
تاپینگ پیتزا چیست؟ کاربرد این تاپینگ پیتزا برای نگهداری مواد اولیه خرد شده و آماده شده برای تهیه پیتزا و ساندویچ و یا دورچین غذا در رستوران ها می باشد که قابلیت استفاده به عنوان میزکار و یا میز پیشخوان و نیز یک صندوق برای نگهداری ظرف های خمیر پیتزا یا گوشت همبرگر دارد. تاپینگ پیتزا که با نام های دیگری چون می باشد تاپینگ ساندویچی، تاپینگ فست فودی، تاپینگ سرد و ... نیز شناخته می شود، به شکل های گوناگونی طراحی و تولید می گردد. این دستگاه ها کاملا قابل سفارشی سازی می باشند تا نیاز های شما عزیزان را مرتفع کند.
 
انواع یخچال تاپینگ پیتزامهمترین تفاوت تاپینگ‌های ساندویچ و پیتزا در ابعاد آن‌ هاست. تاپینگ‌ها را بر اساس اندازه می‌توان به دو دسته‌ی رومیزی و پایه‌دار تقسیم کرد. همچنین تاپینگ پیتزا بر حسب کاربرد می تواند به این صورت باشد : تاپینگ سبزیجات، تاپینگ ترشیجات و تاپینگ ساندویچ
  • تاپینگ پیتزا بر اساس ابعاد
  • تاپینگ پیتزا زیر یخچالی
  • تاپینگ پیتزا زیر فریزر 
  • تاپینگ پیتزا رومیزی
         برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.
[External Link Removed for Guests]  
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests] 
[External Link Removed for Guests] 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”