افزایش راحتی مبل تختخواب شو

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸, ۹:۴۲ ق.ظ
تماس:

افزایش راحتی مبل تختخواب شو

پست توسط pgsgeo »

اگر بیشتر اوقات روی [External Link Removed for Guests] خود می خوابید ، یا شاید مهمان هایی در کنار هم بخوابید اما از میزان راحتی مبل تختخواب خود اطمینان چندانی ندارید ، چند کار را می توانید برای افزایش راحتی انجام دهید.

در این مقاله ، ما قصد داریم ایده ها و نکات متفاوتی را در مورد نحوه راحت تر ساختن [External Link Removed for Guests] ، صرف نظر از نوع مبل تختخواب شو ، به شما ارائه دهیم. یک تختخواب راحتی راحت کیفیت خواب شبانه شما را بهبود می بخشد و شما را از درد و ناراحتی کمر نجات می دهد. همچنین مزایای بی شماری را به شما ارائه می دهد که زندگی شما را بسیار بهتر می کند.

در زیر نکاتی در مورد چگونگی راحتی بیشتر تختخواب مبل برای یک خواب راحت آورده شده است.
1. از روکش تشک مبل استفاده کنید
نمای بالایی که روی تشک روی مبل می اندازد زیاد به نظر نمی رسد ، اما افزودن یک روپوش به مبل تختخواب شونده شما می تواند تفاوت بزرگی در بخش راحتی ایجاد کند. از آنجایی که روکش های تشک یک لایه اضافی اضافه می کنند ، مبل های تخت خواب را ضخیم تر و راحت تر می کنند.

رویه تشک مبل راحتی می تواند از فوم ، میکروفیبر ، پنبه یا فوم آغشته به ژل ساخته شود. هرچه ترجیح می دهید ، مطمئن شوید که یک تشک تشک با ضخامت حداقل 1.5 تا 2 اینچ انتخاب کرده اید. به عنوان مثال ، روکش های فوم مموری که به اندازه کافی ضخیم هستند و راحتی مبل تختخواب شو شما را بهبود می بخشد ، انتخاب بسیار خوبی است.

علاوه بر این ، فراموش نکنید که روکش تشک و تشک را زیر یک ورق محکم کنید تا از لغزش در شب جلوگیری شود. برای بستن رویه روی تشک می توانید از گیره های تشک استفاده کنید.

2. از تعداد زیادی بالش استفاده کنید
این یک راز نیست ، نوع بالش مورد استفاده شما نقش زیادی در تعیین کیفیت خواب شما دارد. به جای استفاده از آن کوسن های راحتی ناراحت کننده ، بهتر است روی بالش های راحتی بنشینید که سطح راحتی مبل تختخواب شو را افزایش می دهد.

انتخاب گزینه هایی که از پر یا مواد کرکی مشابه ساخته شده اند می تواند تفاوت بین استراحت بی وقفه و خواب و اصلا نداشتن باشد. برای افرادی که آلرژی یا دردهای مفصلی دارند ، بالش های ساخته شده از فوم ویسکو الاستیک گزینه مناسبی است.
3. از لحاف استفاده کنید
اگر روکش فوم کافی نیست (یا شاید شما توانایی خرید آن را ندارید) ، لحاف می تواند روشی موثرتر برای ایجاد راحتی بیشتر روی مبل شما باشد. با این حال ، به جای اینکه خودتان را با لحاف بپوشانید ، می توانید آن را بالای تخت مبل قرار دهید و روی آن بخوابید.

با این کار ، از پشت بیشتر پشتیبانی خواهید کرد زیرا اکثر لحاف ضخیم هستند. این می تواند یک تشک تخت مبل نازک را جبران کند.

بدیهی است ، شما باید خود را با چیز دیگری مانند پتو ، کیسه خواب یا لحاف دیگر بپوشانید.

برای مشاهده محصولات ما به سایت [External Link Removed for Guests] مراجعه فرمایید.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”