اتحاد ایران، روسیه و چین (IRC) در ایجاد یک دیوار اتش سایبری

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1741
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3422 بار
سپاس‌های دریافتی: 5849 بار

اتحاد ایران، روسیه و چین (IRC) در ایجاد یک دیوار اتش سایبری

پست توسط shafagh »

تا بحال چند بار شاهد حملات سایبری غرب به بعض تاسیسات ایران بوده ایم که الحمدالله با بودن متخصصان و دانش کافی ایرانی در این زمینه یا بعضا قبل از اضرار کشف شده و یا بعد از ایجاد خسارت هایی محدود عامل دیجیتال حملات شناسایی شده، از سامانه ها پاکسازی و تامینات لازم بعمل امده است.

اگرچه هدف غرب خرابکاری در سیستم ها و سامانه های عمومی الکترونیکی بوده است اما از طرف دیگر عملیات خنثی سازی از جانب متخصصین کشور در زمینه سایبری تجربیات و هشدارهای ارزشمندی را برای امادگی و جلوگیری از عملیات خرابکارانه بعدی غرب که ضرر ان متوجه عموم مردم می باشد پدید اورده است.

اما باید توجه داشت ایران یکی از چند کشور مخالف سیاست های شیطانی امریکاست و روسیه و چین و کره شمالی و بعض کشورهای امریکای جنوبی کشورهای اهداف بعدی هستند که امریکا از قبل برنامه های خرابکارانه حملات سایبری را علیه انها تدارک دیده است که بنا به دلائلی از جمله معذوریت های سیاسی و کمتر بودن دامنه اختلافات یا احتمال به رفع انها با روش های فشاری دیگر ان حملات صورت نپذیرفته است اما امریکا مترصد است که با پیش امدن موقعیت لازم ان حملات را برای اختلال در مسائل اقتصادی و اجتماعی ان کشورها خصوصا کشورهای روسیه و چین اعمال کند. 

کشورهای روسیه و چین دو کشور دوست ما هستند که همانند ایران، سیاست های مخرب و ضد امنیتی امریکا واروپا را برای نفوذ و استیلا بر کشورهای اسیایی دریافته اند. انها همچنین برعدم مشروعیت حکومت اسراییل و وابستگی لا ینفک ان به سیاست ها ونظام های امریکا و اروپا واقف بوده، تاریخ کامل غصب سرزمین فلسطین توسط اسراییل را می دانند و همچنین از فتنه گری ها و ایجاد اشوب و قتل وجنایت اسراییل چه در فلسطین و چه کشورهای همجوار سوریه و لبنان خبر دارند و می دانند صهیونیسم نماینده و مجری توطئه های امریکا واروپا در خاورمیانه و حتی بخشی از توطئه های غرب در اسیاست اما با این وجود بنا بر در نظر داشتن زمینه های حکومتی و سیاسی وحتی اقتصادی خود در مقابل امریکا واروپا هنوز این رژیم را طرد و بایکوت نکرده اند.

اما مسلم است هم روسیه و هم چین از نیت سوء امریکا و اروپا در وارد کردن ضربه و تهیه برنامه های مخرب حملات سایبری اشان بی اطلاع نیستند اگرچه از محتوا و طرز عملکرد ان برنامه های فوق محرمانه خبر ندارند اما از انجا که حساسیت و دشمنی امریکا و اروپا با ایران بسیار فراتر از خصومت انها با روسیه و چین است، و از طرفی هیچمناسبت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی بین ایران و امریکا وجود ندارد، از بین این سه کشور تنها ایران هدف حملات سایبری امریکا و اروپا قرار گرفته است (البته اسراییل به تنهایی استعداد و دانش لازم برای ایجاد چنین برنامه هایی را ندارد اما مجری و کمک کننده ای برای پیشبرد برنامه های تهیه شده امریکا و اروپاست). 

اینجانب در چنین اوضاعی که تا بحال چند حمله سایبری در زیر ساخت های عمومی ایران از طرف غرب صورت گرفته به فکرم رسید که با توجه به اینکه  احتمال چنین حملات سایبری بصورت جد علیه کشور چین و روسیه هم در اینده وجود دارد، کشورهای روسیه و چین و ایران یک تشکل و سازمان مشترک بنام IRC  را بوجود اورند که هدف انها مقابله با هر نوع حملات سایبری امریکا و اروپا باشد و با ایجاد برنامه های مفصل ومتنوع وایجاد سد های متعدد به مقابله با این نوع حملات سایبری غرب باشد. با اقدام مسئولین محترم جمهوری اسلامی در گفتگو با مسئولین کشورهای دوست روسیه و چین در این زمینه و مطرح کردن ایجاد چنین سازمان ضد حملات الکترونیکی، به احتمال زیادی که با توجه به ایجاد امنیت برای هر سه کشور و همچنین دیگر کشورها ی مقابل امریکا، از جمله سوریه و لبنان و بعض کشورهای امریکای جنوبی چنین جبهه و سازمانی تشکیل شود.  


 
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4512
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ب.ظ
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4697 بار
سپاس‌های دریافتی: 8725 بار

Re: اتحاد ایران، روسیه و چین (IRC) در ایجاد یک دیوار اتش سایبری

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام

این حقیقت را همه بایستی بدانند که از صدها سال پیش تا الان ، ایران و رژیم‌های ایران و دولتهای ایران ، بازیچه بوده‌اند نه بازیگر

بازیچه ی دست قدرتهای شرقی و غربی (انگلیس ، آلمان ، شوروی ، آمریکا ، روسیه و بالاخره چین )

حکومت فعلی ایران به هر قیمتی میخواد بمونه .

هیچ رژیمی هم در این منطقه بدون وابستگی به حداقل یک قدرت جهانی هرگز ماندگار نمیشه .

سال ۱۳۳۲ شاه فرار کرد رفت غرب و مصدق اومد

غربیها به شاه حالی کردند که بدون حمایتشون ماندگار نمیشه و اگر مطیعشون نباشه ازش حمایت نمی‌کنند و سقوط می‌کنه .

شاه قبول کرد که مطیعشون باشه .

غربیها مصدق رو با کودتا برداشتند و شاه رو دوباره برگردونند به ایران

◼️ ولی سال ۵۷ دیگه هیچ قدرتِ جهانی شاه رو نمی‌خواست و به همین علت ازش حمایت نکردند و سقوط کرد . حتی راهش ندادند بره غرب . تا این حد منفور شده بود .

صدام هم تا وقتی که می‌خواستنش سقوط نکرد . چند بار زدنش و ضعیفش کردند مثل جنگ آزادسازی کویت ولی ساقطش نکردند

ولی بالاخره رسید به جایی که هیچ قدرت جهانی نمی‌خواستش و سقوط کرد به دست آمریکا و همراهانش

حالا ژریم فعلی ایران هم همراه چین و روسیه نیست بلکه بازیچه ی دست روسیه و چین هست و تا وقتی که بقای این رژیم براشون سود داشته باشه نگهش میدارند .

◼️ رژیم ایران هم خوب درک کرده که سرپیچی و تمرد با همه‌ی ابرقدرتها مساویست با سقوط و نابودی .

◼️ روزی که قدرتهای شرق و غرب با هم معامله کنند بر سر ایران و به توافق برسند که دیگه رژیم ایران یک کارتِ سوخته و به درد نخور شده ، اونوقت خیلی سریع این رژیم هم مثل شاه و صدام سقوط می‌کنه با کودتا یا انقلاب و یا حمله ی مستقیم یک یا چند قدرتِ جهانی .


دار و دسته‌‌ی پوتین می‌دونند که اگر رژیم ایران سقوط کنه ، دوباره ایران وابسته به غرب میشه یعنی بازیچه ی دست غرب میشه و ضرر می‌کنند و امنیت روسیه به خطر می‌افته . پس فعلاً هر طور باشه رژیم ایران رو حفظ می‌کنند .

چین هم بازار بزرگی داره در ایران و از رژیم ایران هم استفاده می‌کنه به عنوان یک اهرم فشار ضد آمریکا درست مثل کره شمالی که چین و روسیه میخوانش به عنوان یک تهدید اتمی علیه آمریکا .‌

◼️ رژیم ایران هم از گذشته ی اوایل انقلاب درس گرفته و حالیش شده که اگر مطیع و فرمانبردارِ حداقل یک ابرقدرت نباشه ، نابودیش حتمی هست .

◼️ پس رژیم ایران فعلاً ماندگار هست تا وقتی که یک یا چند قدرت جهانی خواهانِ بودنش هستند .
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های خودرو
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های زندگی
برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهمِ تنظیمات اندروید
جسارتاً آموزشتوبه به زبان ساده
توصیه‌های بسیار مهم امنیتی
توصیه‌های بسیار مهم سلامتی
سرویس و تعمیر آبگرمکن و پکیج
سیستم آبرسانی ساختمان (پمپ،مخزن،روشهای‌نصب،عیب‌یابی،تعمیر،هشدارها،توصیه‌ها)

دوستِ عزیز،چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد
همه ما آسمونی هستیم و شمارش معکوس برای بازگشتمون از همون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده
و حسابرسیِ بسیار دقیقی هم در انتظارمون هست. 
یه آسمونیِ فعال باش که امتحانِ دنیا تکرار شدنی نیست که نیست

اگه باور نمی‌کنی، برو همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
باز هم قبول نداری ؟!
این شما و این هم دنیا

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”