رهبر : اگر اسراییل غلطی بکند تل اویوو را با خاک یکسان خواهیم کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1742
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3423 بار
سپاس‌های دریافتی: 5849 بار

رهبر : اگر اسراییل غلطی بکند تل اویوو را با خاک یکسان خواهیم کرد

پست توسط shafagh »

امروز در یک بحساب تحلیل سیاسی در رسانه فارسی زبان غربی- سعودی ایران نشنال شنیدم که مجری  حمله یک هواپیمای اسراییلی به ساختمان نیم ساز کارخانه برق هسته ای سوریه در سال های قبل را مثال اورد و بعد کره شمالی را مثال زد و در گفتارهای بعدی با احتیاط طوری سخن گفت که چنین تهدیدی علیه ایران هم وجود دارد. 

من در اینجا فقط سخن قاطع رهبری را بعنوان پاسخ یه این تئاتر رسانه ای مثال اوردم. پاسخ روشن است ونیازی به توضیح ندارد.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4514
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ب.ظ
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4698 بار
سپاس‌های دریافتی: 8726 بار

Re: رهبر : اگر اسراییل غلطی بکند تل اویوو را با خاک یکسان خواهیم کرد

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام علیکم

◼️ متاسفانه حقایقی تلخ تر از زهر مار هست که بیش از ۹۹ درصد از مردم ایران و منطقه ازش غافلند :

◼️از صدها سال پیش ، ایران و رژیم های ایران و دولتهای ایران بازیچه ی دست یک یا چند ابرقدرت شرقی یا غربی یا هر دو بوده اند و هستند . همچنین سایر کشورهای منطقه .

◼️ رژیمهای ایران همیشه بازیچه بوده‌اند هرگز بازیگر نبوده‌اند و اگر جایی هم ظاهراً بازیگر بوده‌اند ، این بازیگری جزئی از بازیچه بودنمون بوده یعنی به دستور و موافقت و تحت اشراف و حمایتِ یک یا چند قدرت جهانی بوده و هست .

◼️ از صدها سال پیش هیچ رژیمی در این منطقه نمیتونه مستقل و خودکامه و خودسر باشه وگرنه فوراً نابود میشه و عوض میشه با انجام ترور یا کودتا یا انقلاب یا حمله ی مستقیم یک یا چند ابرقدرت و همدستانشون . درست مثل رژیم شاه که گفت دیگه به چشم آبی ها باج نمی‌دیم . و درست مثل صدام که پاش رو خیلی از گلیمش درازتر کرده بود .

◼️ ما دچار توهمِ خود بزرگ بینی شده‌ایم . هندونه زده‌اند زیر بغلمون .
ما بدون حمایتِ یک یا چند ابرقدرت هیچ قدرتی نداریم و زود نابود میشیم .
نیروهای مسلح ایران هم از صدها سال پیش ، بدون چراغ سبزِ و موافقت ابرقدرتی که بر ایران و رژیم ایران و دولت ایران تسلط داره اصلاً به وجود نمی‌آمد و حتی یک سرباز ایرانی هم نمیتونه بره بیرون از مرزهای ایران .
اصلاً بدون موافقت و حمایت و کمک اونها ایران دارای نیروهای مسلح نمیشد .
سایر کشورهای منطقه هم همینطور .


◼️ سلاح‌هایی هم که کشورهای این منطقه دارند ، فقط سلاح‌هایی هست که باهاش توی سر و کله ی همدیگه بزنند .

هیچ کشوری در این منطقه حق داشتن سلاح سرنوشت ساز رو نداره .

هیچ کشوری در این منطقه حق نداره رژیم یک کشور دیگر رو ساقط کنه .

هیچ کشوری در این منطقه حقِ برنده شدن در جنگش و رسیدن به اهدافش رو نداره .‌

یعنی همه ی فعالیتهای نظامی کشورهای منطقه باید با اجازه و تحت اشراف و دستورات ابرقدرتِ مسلط بر همون کشور باشه وگرنه وای به حالش .


◼️ در ایران ، نظامیان تصمیم گیرنده های اصلی هستند . نه مجلس و دولت و دیگران .
اما همین نظامیانِ به اصطلاح تصمیم گیرنده ، خودشون دستوراتِ کلیدی و مادر و اساسی رو بعد از اجازه از ابرقدرتِ مسلط بر ایران که فعلاً چین و روسیه هستند اتخاذ می‌کنند .

◼️ امپراتوری ژاپن هم که یک قدرت بزرگ در شرق این بود سعی کرد با جهانخواری در شرق آسیا تبدیل بشه به یک قدرت جهانی ولی آمریکا کمرش رو شکست .

◼️ اروپایی‌ها حدود ۳۰۰ سال پیش ریختند آمریکای سرخ پوستان رو اشغال کردند و با قتل عام و نسل کشی توانستند آمریکا رو اشغال کنند و بالا بکشند .

انگلیس بهشون حمله کرد تا تبدیل نشند به قدرت مستقل و جهانی ولی انگلیس رو شکست دادند و مستقل شدند و بعدش هم چون در اون زمان رقیبی نبود ، شدند یک ابرقدرت .

◼️ جهانخوارانِ که همگی هم از خدا بی خبرِ بی‌وجدان هستند منطقه ی ما رو هم بین خودشون تقسیم کرده‌اند و بر سر کشورهای منطقه و ثروتهاشون و درآمدهاشون و بازارهاشون با همدیگه معامله میکنند . میگن فلان کشور و فلان کشور برای شما . بزنید و ببرید و بخورید . ما هم فلان کشورها رو تحت سلطه میگیریم .

◼️ البته خودشون هم با همدیگه دشمنند و اگر بتونند دیگری رو نابود کنند و به تنهایی کشورهای دنیا رو قبضه کنند ، یک دقیقه هم صبر نمی‌کنند .

◼️ برای مثال :
رژیم فعلی ایران خیلی دلش میخواست که بتونه پروژه ی ایجاد داعش و تسلط داعش بر بعضی از کشورهای منطقه رو به شکست بکشه و ناکام کنه ولی نیروهای مسلح ایران نه توانِ جنگ طولانی در خارج مرزهای ایران رو دارند و نه اجازه اش رو .
رفتنِ نیروی زمینی ایران به سوریه فقط با دستور و موافقت روسیه بود . علتش هم به توافق نرسیدن روسیه و آمریکا بر سر اوکراین بود . درنتیجه روسیه برای انتقام از انقلاب آمریکایی در اوکراین و تحریم‌های آمریکا ، تصمیم گرفت پروژه ی آمریکا و مزدورانش رو در سوریه و عراق به شکست بکشونه . اگر دستور و موافقت و حمایت روسیه نبود ، یک سرباز ایرانی هم نمی‌رفت سوریه . و اگر حمایت نیروی هوایی و نیروهای ویژه ی روسیه نبود ، ایران قدرت شکست دادنِ داعش رو نداشت . داعشی که با نقشه و اجازه و دستور و حمایت غرب و کمکِ کشورهای تحت سلطه ی غرب مثل عربستان و امارات به وجود اومد و قدرت گرفت .

◼️ سخنِ معروفِ کمتر از ۳ ماه دیگر پایان حکومت داعش در این کره ی خاکی ، بعد از اطمینان از کمک و همراهی روسیه گفته شد وگرنه نیروهای مسلح ایران به تنهایی توان و تجهیزات جنگ طولانی در خارج مرزها رو نداشته و ندارند .

◼️ ما همراه روسیه و چین نیستیم بلکه مثل کره ی شمالی فقط ابزاری در دست اونها هستیم برای فشار بر رقیبشون آمریکا و همراهانش (انگلیس و فرانسه و غیره ). درست مثل عربستان و امارات که ابزاری در دست آمریکا هستند .

◼️ این رو هم به یاد داشته باشید :

چین و روسیه برنامه دارند برای تبدیل کردن ایران به یک ابزار اتمی ضد آمریکا در این منطقه درست مثل کره ی شمالی در شرق آسیا که دست نشانده ی اتمیِ روسیه و چین هست علیه آمریکا و اهرمی بسیار قوی برای تهدید و فشار بر آمریکا در وقتِ لزوم .
برای روسیه و چین اصلاً مهم نیست که فقر در ایران از این هم بیشتر و بیشتر بشه و مثل مردم کره شمالی به فلاکت و بدبختی و فقری بیش از این بیافتیم . .

◼️ رژیم فعلی ایران هم مثل رژیم محمد رضا پهلوی و رژیم رضا شاه و رژیم‌های قاجاریان خوب می‌دونه نمیشه بدونِ بودن زیر سلطه ی یک ابر قدرت ماندگار بشه .
◼️ رژیم فعلی ایران ، روسیه و چین رو انتخاب کرده برای بودن زیر سلطه شون چون روسیه و چین کاری با مذهبی بودنِ رژیم و رعایت حجاب و رعایت حقوق بشر و حقوق اقلیت‌های دینی و زندانیان سیاسی و حقوق همجنسگرایان و اینها ندارند . با دشمنی با صهیونیستها هم کاری ندارند .
◼️ پس کاملاً مشخصه که رژیم فعلی ایران ، بازیچه بودن و ابزار بودن در دست چین و روسیه رو ترجیح میده به بازیچه بودن در دست آمریکا و انگلیس و غیره چون اونها رژیم مذهبی نمیخوان . زندانی سیاسی نمیخوان ، میخوان همه ی اقلیتهای دینی و مذهبی کاملاً آزاد باشند حتی شیطان پرستان . همجنسگرایی و ازدواجشون و فعالیتشون کاملاً آزاد باشه . الکل خوری آزاد باشه . پوشش و حجاب اجباری نباشه . و خیلی چیزهای دیگه .

پس رژیم ایران خوب می‌دونه آزادیش در زیر سلطه ی چین و روسیه بیشتر از زیر سلطه ی آمریکا هست .
رفاه و آسایش مردم هم هرگز اولویت این رژیم نبوده و نیست . بلکه بقای رژیم اولویت هست و هر چیزی فدا و فنا میشه برای این منظور .


◼️ در هر ۲ سلطه ی شرقی و یا غربی هم ثروت‌ها و درآمدهای کشورهای تحت سلطه رو غارت میکنند ولی زیر سلطه آمریکا ، وضعیت مالی بهتر از زیر سلطه ی چین و روسیه هست . یعنی پول ملی خیلی قویتر میشه . فقر خیلی کم میشه ولی کشور تبدیل میشه به یک کشور غرب زده ی حسابی . این شرطِ مهمِ غربیهاست برای بودن زیر سلطه ‌شون وگرنه با ناامنی و ترور و جنگ و تحریم و دشمنی و غیره میان به سراغمون مثل همین وضعیت فعلی .

◼️ خیلی حقایق دیگه هست که شاید وقتی دیگر گفته بشه .‌

آینه چون روی تو بنمود راست ، خود شکن ، آینه شکستن خطاست .

◼️ دست از خیال‌پردازی و خود بزرگ بینی و رجز خوانی برداریم و بیدار بشیم و درک کنیم که کجاییم و چه وضعی داریم
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های خودرو
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های زندگی
برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهمِ تنظیمات اندروید
جسارتاً آموزشتوبه به زبان ساده
توصیه‌های بسیار مهم امنیتی
توصیه‌های بسیار مهم سلامتی
سرویس و تعمیر آبگرمکن و پکیج
سیستم آبرسانی ساختمان (پمپ،مخزن،روشهای‌نصب،عیب‌یابی،تعمیر،هشدارها،توصیه‌ها)

دوستِ عزیز،چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد
همه ما آسمونی هستیم و شمارش معکوس برای بازگشتمون از همون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده
و حسابرسیِ بسیار دقیقی هم در انتظارمون هست. 
یه آسمونیِ فعال باش که امتحانِ دنیا تکرار شدنی نیست که نیست

اگه باور نمی‌کنی، برو همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
باز هم قبول نداری ؟!
این شما و این هم دنیا

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1742
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3423 بار
سپاس‌های دریافتی: 5849 بار

Re: رهبر : اگر اسراییل غلطی بکند تل اویوو را با خاک یکسان خواهیم کرد

پست توسط shafagh »

محمد اقا من اصلا کار به این بحث های کلیشه ای و فرسایشی ندارم و دوست ندارم در این مباحث تحریفی که ایران اسلامی را در ردیف حکومت های تیره سلطنتی دوران قبل ایران ویا فعلی منطقه قرار می دهد شرکت کنم امافقط در این مسیر صحبت می کنم که اگر اسراییل نحت الامر امریکا جنگی را بر ایران تحمیل کند انوقت وظیفه هر ایرانی است که در برابر دشمن جنگی هر اقدام متقابلی که می تواند انجام دهد و اگر از دید عقیدتی که عقیده اسلامی همه ی گروه های مسلمان منطقه و جهان است نگاه کنیم دیگر مسئله محدوده مرزی مطرح نیست بلکه وظیفه الهی همه گروه ها و جمعیت های اسلامی است که مقابل اسراییل در تمام وجوه و جبهه ها قیام کنند و در مقابل کفر و شرک در صورتی که روی اور جنگ شود  بایستند تا شکسا کامل دشمن با تمام مال و جان مایه بگذارند.

از شرح بیشتر این مطالب می گذرم. حال می بینیم گاه بگاه اسراییل این دشمن خبیث و زبون اظهار می کند به ایران حمله خواهد کرد! حالا من ازاشاره به قدرت نظامی ایران در ایران و خارج از ایران هم میگذرم اما ارق ایرانی و مسلمان بودن من و شما در مقابل چنین اظهار مجرمانه و جسارت امیزی چیست؟ وقتی یک رژیم پلشتی که خود یک مجرم بین المللی است و تمام سران ان مستوجب محاکمه و عقوبت های قانونی هستند کشور عزیز و سربلند ما را تهدید به حمله می کند پاسخ ما به چنین جسارتی چه خواهد بود؟ اظهار ضعف و  تسلیم می کنیم یا به این دیو خونخوار تو دهنی می زنیم؟

معذرتا این تحلیل ها و تفسیر های ضعیف و بی اساس قبل از انقلاب اسلامی و مربوط به دوران سلطنت های قبل یا بعض حکومت های منطقه که با اسراییل به پشتوانه امریکا سازش کرده اند کنار بگذارید. این ها مصداقی یا قیاسی برای جمهوری اسلامی نیستند. جمهوری اسلامی امروز پایگاه قدرتمند سیاسی و حتی نظامی جهان اسلام است که خوف و رعب در دل قدرت های غرب انداخته است. اسراییل پلید هم اگر امروز اظهاراتی گنده تر از دهن خودش می کند هم بیشتر جنبه تبلیغاتی یا بحساب خودش جنگ روانی علیه ایران است و هم با دلگرمی پشتیبانی امریکایی است. البته به سست ئیواری تکیه کرده است امریکایی که عاجلانه با هواپیماهای پر از نیرو از افغانستان می گریزد و حتی تعدادی بیچاره هم که جایشان در هواپیما نمی شود به چرخ هواپیما می چسبند و از بالا سقوط می کنند. 

بهر حال شان هر ایرانی است که شوکت و قدر ایران عزیزش را چون مشتی اهنین در مقابل  رژیم غاصب و انسان کش اسراییل بالا ببرد و ان دیو را از فرود اوردن ان اهنین مشت بترساند.[External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4514
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ب.ظ
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4698 بار
سپاس‌های دریافتی: 8726 بار

Re: رهبر : اگر اسراییل غلطی بکند تل اویوو را با خاک یکسان خواهیم کرد

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

shafagh نوشته شده: پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰, ۴:۵۶ ب.ظ   اقا من اصلا کار به این بحث های کلیشه ای و فرسایشی ندارم و دوست ندارم در این مباحث تحریفی که ایران اسلامی را در ردیف حکومت های تیره سلطنتی دوران قبل ایران ویا فعلی منطقه قرار می دهد شرکت کنم امافقط در این مسیر صحبت می کنم که اگر اسراییل نحت الامر امریکا جنگی را بر ایران تحمیل کند انوقت وظیفه هر ایرانی است که در برابر دشمن جنگی هر اقدام متقابلی که می تواند انجام دهد و اگر از دید عقیدتی که عقیده اسلامی همه ی گروه های مسلمان منطقه و جهان است نگاه کنیم دیگر مسئله محدوده مرزی مطرح نیست بلکه وظیفه الهی همه گروه ها و جمعیت های اسلامی است که مقابل اسراییل در تمام وجوه و جبهه ها قیام کنند و در مقابل کفر و شرک در صورتی که روی اور جنگ شود  بایستند تا شکسا کامل دشمن با تمام مال و جان مایه بگذارند.

از شرح بیشتر این مطالب می گذرم. حال می بینیم گاه بگاه اسراییل این دشمن خبیث و زبون اظهار می کند به ایران حمله خواهد کرد! حالا من ازاشاره به قدرت نظامی ایران در ایران و خارج از ایران هم میگذرم اما ارق ایرانی و مسلمان بودن من و شما در مقابل چنین اظهار مجرمانه و جسارت امیزی چیست؟ وقتی یک رژیم پلشتی که خود یک مجرم بین المللی است و تمام سران ان مستوجب محاکمه و عقوبت های قانونی هستند کشور عزیز و سربلند ما را تهدید به حمله می کند پاسخ ما به چنین جسارتی چه خواهد بود؟ اظهار ضعف و  تسلیم می کنیم یا به این دیو خونخوار تو دهنی می زنیم؟

معذرتا این تحلیل ها و تفسیر های ضعیف و بی اساس قبل از انقلاب اسلامی و مربوط به دوران سلطنت های قبل یا بعض حکومت های منطقه که با اسراییل به پشتوانه امریکا سازش کرده اند کنار بگذارید. این ها مصداقی یا قیاسی برای جمهوری اسلامی نیستند. جمهوری اسلامی امروز پایگاه قدرتمند سیاسی و حتی نظامی جهان اسلام است که خوف و رعب در دل قدرت های غرب انداخته است. اسراییل پلید هم اگر امروز اظهاراتی گنده تر از دهن خودش می کند هم بیشتر جنبه تبلیغاتی یا بحساب خودش جنگ روانی علیه ایران است و هم با دلگرمی پشتیبانی امریکایی است. البته به سست ئیواری تکیه کرده است امریکایی که عاجلانه با هواپیماهای پر از نیرو از افغانستان می گریزد و حتی تعدادی بیچاره هم که جایشان در هواپیما نمی شود به چرخ هواپیما می چسبند و از بالا سقوط می کنند. 

بهر حال شان هر ایرانی است که شوکت و قدر ایران عزیزش را چون مشتی اهنین در مقابل  رژیم غاصب و انسان کش اسراییل بالا ببرد و ان دیو را از فرود اوردن ان اهنین مشت بترساند.  


[External Link Removed for Guests]

قسمتِ دومِ حقایق تلخ‌تر از زهر مار:

سلام خدا بر هدایت شده‌ها و هدایت شدنی ها
مقدمه:

انسان طوری طراحی و آفریده شده که می‌تونه در روز روشن ، خورشید رو در آسمان بهش نشان بدند ولی وجودش رو انکار کنه و بگه نخیر ، این خواب و خیاله و خورشید وجود نداره و این انکارش ممکنه به دلیل نادانی و علم و دانشِ کم و یا به دلیلِ حق پذیر نبودنش و انکارِ حق و حقیقت و لجبازی با حق باشه .

حتی می‌تونه 4=2+2 رو ببینه ولی انکارش کنه و بگه نخیر غلطه ( به همان ۲ دلیل که جهل و نادانی هست و یا انکار حق و لجبازی با حق و حقیقت )

◼️همچنین می‌تونه ایمان بیاره به وجود خدای متعال و فرشتگان قدرتمندش و پیامبرانش ص و امتحان بودنِ زندگیِ دنیا و وقوعِ حتمیِ قیامت بدون اینکه اصلاً خدای متعال و فرشتگان قدرتمندش و پیامبرانش ص و معجزاتشون و قیامت رو دیده باشه (فقط از روی علامتها و نشانه‌ها و حق پذیر بودنش و عاقلانه فکر کردنش و عاقلانه نتیجه گیری کردنش هست که به ایمان می‌رسه ).

◼️ خیلی از انسانها هم بودند که پیامبرانِ خدای متعال و معجزاتشون و بسیاری دیگر از آیات و نشانه ها و علامتها و مدرکها رو دیدند اما نه تنها ایمان نیاوردند ، بلکه کفر و انکارشون بیشتر شد .

بله . انسان این هست


عکس العملِ انسانها در مقابل آنچه که می‌بینند و می‌شنوند و می‌خوانند ، به این بستگی داره که چگونه انسانی هستند (حق پذیر ، حق ناپذیر ، خبیث و پلید ، خوب و صالح ، تیزهوش ، کم‌هوش ، دانا ، نادان ، منطقی ، غیر منطقی ، شجاع ، ترسو ، هوشیار ، غافل ، واقع بین ، خیال‌پرداز ، مؤمن ، کافر ، مشرک ، منافق ، گمراه ، هدایت شدنی ، هدایت نشدنی ، هدایت شده ، هدایت نشده ، عادل ، ظالم ، حق دوست ، باطل دوست , باسواد ، کم سواد ، بیسواد و غیره و غیره ) .
=======================================================

◼️حقایق گفته شده در این تاپیک که هنوز بقیه اش گفته نشده ، جلوی چشم همه بوده و هست درست مثل «جاذبه ی زمین» که میلیاردها نفر در تمام عمرشون تحت تاثیرش بودند ولی شاید فقط یک نفر به وجودش پی برد .


◼️ در مورد این «حقایقِ تلخ‌تر از زهرِ مار» ، مشکل اینه که هیچ رادیو و تلویزیون و روزنامه ی درون مرزی و برون مرزی هم هرگز این حقایق رو نمیگه چون اکثراً ازش بی‌خبرند و همشون هم بدون استثناء زیر سلطه ی شرق یا زیر سلطه غرب هستند پس نمی‌تونند چیزی از این حقایق رو منتشر کنند وگرنه نابود می‌شند

◼️ رسانه‌های داخلی میگن :
آمریکا می‌خواد ما رو به زور ببره زیر سلطه ی خودش . ولی نمیگن : آمریکا میخواد ما رو به زور از زیر «سلطه ی شرق» دربیاره و ببره زیر سلطه ی خودش

◼️ رسانه‌های داخلی و خارجیِ مخالفِ رژیم ایران هم میگن :
روسیه و چین ، ایران رو زیر سلطه ی خودشون گرفته‌اند و این سلطه داره بیشتر و بیشتر میشه در سیاست و نیروهای مسلح و اقتصاد و تجارت و غیره و غیره . ولی نمیگن که هدف رسانه‌های مخالفِ رژیم در داخل و خارج از کشور اینه که به آمریکا کمک‌ کنند که ایران به زور از زیر سلطه ی شرق دربیاد و بره زیر سلطه ی غرب

◼️◼️هیچ پادشاه و شاه و سلطان و امیر و شیخ و رهبر و رئیس جمهور و نخست وزیر و رئیس مجلس و فرمانده ی کل ارتش و فرمانده ی نیروی های مسلح هم در این منطقه نمی‌تونه بیاد بشینه و به ملت بگه :
ببینید مردم ، باید رک و پوست کنده باهاتون صحبت کنم . ای مردم حقیقت اینه که قدرتهای غربی و شرقی دست از سر ما (رژیم ) و کشور ما و ثروت‌ها و درآمدهای ما و ملت ما برنمی‌دارند و ما (ملت و رژیم )هم چاره‌ای نداریم و یا باید زیر سلطه ی شرق باشیم یا زیر سلطه ی غرب و راه سومی هم جز «نابودیِ رژیم» وجود نداره و ما (رژیم )انتخاب کردیم که زیر سلطه ی غرب باشیم و یا بگه ما انتخاب کردیم زیر سلطه ی شرق باشیم به این دلیل و آن دلیل

◼️◼️ در همه‌ی کشورهای تحتِ سلطه ، اگر رژیمش «دمکراسی» باشه پس رژیم به نظرِ اکثریتِ مردم اهمیت میده و با توجه به انتخابِ اکثریتِ مردم می‌ره زیر سلطه ی شرق یا غرب .

◼️◼️ در کشورهای تحتِ سلطه ، اگر رژیمش «دیکتاتوری» باشه پس رژیم به نظرِ مردم اصلاً اهمیت نمیده و با توجه به منافعِ خودش می‌ره زیر سلطه ی شرق یا غرب .

◼️ اینها همه حقیقت و واقعیت هست ، چه گفته بشه ، چه گفته نشه و چه پنهان نگه داشته بشه .

ایران از زمانِ شاهان قاجار مستعمره ی غرب یا شرق هست و فقط مدل و شکلِ این استعمار در رژیم‌های مختلف عوض شده .

◼️عید استقلال در تقویمِ کشورهایی مثل عربستان و کویت و بسیاری دیگر از کشورهای جهان هم نمایشی هست و هرگز به استقلال نرسیدند بلکه فقط مدلِ مستعمره بودنشون و زیر سلطه بودنشون عوض شده .

◼️ در تقویمِ ایران ، عید استقلال وجود نداره . ولی نه به این دلیل که ایران هرگز مستعمره نبوده تا به استقلال برسه و عید و جشنِ استقلال بگیره . بلکه به این علت که ایران هرگز از زیرِ سلطه و مستعمره بودن خارج نشده اصلاً تا عید استقلال داشته باشه در تقویمش .

◼️ بله . اینها گوشه‌ای از حقایق تلخ‌تر از زهر مار هست که مردم منطقه ی ما و مردم بسیاری از کشورهای جهان باید بیدار بشند از خواب غفلت و خیال پردازی بشند و یا سرشون رو از زیر برف بیرون بیارند و بهش پی ببرند و درکش کنند .◼️◼️خودِ رژیمِ فعلیِ ایران اگر سختگیری‌ها و شرط و شروط های زیادِ غرب نبود ، دوان دوان می‌رفت زیر سلطه ی غرب چون وضعیتِ اقتصادیِ رژیم و مردم در زیر سلطه ی غرب خیلی بهتر از زیر سلطه ی شرق هست . ولی لامصبِ غرب شرطهاش جور درنمیاد با رژیم فعلیِ ایران .

◼️ این رو هم همه باید بدانند که اگر این رژیم سقوط نکنه پس بعد از اتمامِ رهبریِ رهبر فعلی ، رهبر آینده که به احتمال زیاد ابراهیم رئیسی خواهد بود ، به احتمال زیاد فتوای حرام بودن سلاح اتمی را صادر نمی‌کنه و اگر هم صادر کنه پس یا نادیده گرفته می شه‌ و یا باطل میشه درست مثل فتوای آیت‌الله خمینی در مورد شطرنج و موسیقی و آلات موسقی که چند ماه قبل از فوتش شطرنج و موسیقی و آلات موسیقی و خرید و فروشش رو حلال اعلام کرد به شرطها و شروطها .
.
◼️ تازه احتمال تغییر و یا ابطالِ فتوای رهبر فعلی در مورد سلاح اتمی هم صفر نیست .

◼️◼️ همه چیز بستگی به تصمیم سلطه گران و وضعیت اختلافاتِ قدرتهای شرق و غرب داره.
هر چه اختلاف شرق و غرب بیشتر بشه ، ایران هم بیشتر و بیشتر شبیهِ کره ی شمالی میشه یعنی شرق بیشتر از این به رژیم ایران کمک می‌کنه تا بالاخره سلاحِ هسته ای رو بسازه و موشکهای پیشرفته تر برای حملش و سپس زیردریایی های قادر به حمل و پرتاب موشک‌های اتمی و غیره و غیره ، دقیقاً مثل روندِ پیشرفت کره ی شمالی در ساختِ سلاحهای اتمی و موشکها‌ و زیردریایی های قادر به حملش و افزایش بُرد و افزایش سرعت و افزایشِ دقت و افزایشِ رادار گریزی


◼️ اینها حقایق تلخ‌تر از زهر مار هست ولی نمیشه کاریش کرد . وضع همینه که می‌بینیم . کاری هم از دستمون برنمیاد .
ولی انکار این حقایق، علامت خوبی نیست .
انکارش علامتِ جهل و نادانی و غافل بودن و یا علامتِ خبیث و پلید و همدستِ سلطه گر بودن هست و یا کسبِ منافع شخصی از این وضعیت


واللهُ أعلَم .
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های خودرو
صرفه‌جویی دهها میلیونیِ هزینه‌های زندگی
برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهمِ تنظیمات اندروید
جسارتاً آموزشتوبه به زبان ساده
توصیه‌های بسیار مهم امنیتی
توصیه‌های بسیار مهم سلامتی
سرویس و تعمیر آبگرمکن و پکیج
سیستم آبرسانی ساختمان (پمپ،مخزن،روشهای‌نصب،عیب‌یابی،تعمیر،هشدارها،توصیه‌ها)

دوستِ عزیز،چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد
همه ما آسمونی هستیم و شمارش معکوس برای بازگشتمون از همون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده
و حسابرسیِ بسیار دقیقی هم در انتظارمون هست. 
یه آسمونیِ فعال باش که امتحانِ دنیا تکرار شدنی نیست که نیست

اگه باور نمی‌کنی، برو همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
باز هم قبول نداری ؟!
این شما و این هم دنیا

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”