14 شغل پردرآمد در ایران را بشناسید

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
نمایه کاربر
پست: 6
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۳:۱۸ ب.ظ

14 شغل پردرآمد در ایران را بشناسید

پست توسط sookhtejet »

این سؤال که ما چه شغلی را انتخاب کنیم و وارد چه صنعتی شویم؟

همیشه ذهن ما را به خودش مشغول می‌کند، همه مردم بخصوص در ایران با وضعیت اقتصادی پیش رو به دنبال آن هستند که شغلی پر درآمد و نسبتاً راحت را داشته باشند تا بتوانند هزینه زندگی خود و خانواده‌شان را تأمین کنند.
شغل‌های پول‌ساز نیز بر اساس تغییر زمان مدام در حال عوض شدن هستند.
10
سال پیش در ایران بساز و بفروش‌ها بیشترین درآمد را داشتند، اما امروزه آن‌قدر بازار ساختمان خراب شده که این شغل حدوداً نابود شده است.


ما با تحلیل و بررسی شرایط جامعه ایران و بازارهای جهانی می‌خواهیم شغل‌های را به شما معرفی کنیم که از آینده کاری خوبی برخوردار خواهند بود و چشم انداز آن‌ها روشن است؛ اما قبل از این باید بگوییم که فاکتورهای دیگری نیز در رابطه با موفقیت در یک شغل وجود دارند.
مثلاً شاید شغلی خوب در یکی از استان‌های کشور نتیجه ندهد و در یکی دیگر موفق باشد، یا اینکه نحوه انجام آن شغل نیز بسیار مهم است. اما اگر بخواهیم از فاکتورهای نوع اجرا فعلاً صرف نظر کنید و تمرکزمان را روی نوع شغل بگذاریم می‌توانید یکی از شغل‌های زیر را با توجه به علاقه و مهارت خود برای آینده مورد برسی قرار دهید و انتخاب کنید.
جهت خواندن ادامه این مطلب فوق العاده جذاب و همچنین سایر مطالب مرتبط و انگیزشی حتما وارد سایت سوخت جت شوید. به امید موفقیت روزافزون همه ایرانی های عزیز.

[font]سوخت  

 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”