دستگاه دوخت پدالی چیست و چه کاربردی دارد؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
نمایه کاربر
پست: 1
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ

دستگاه دوخت پدالی چیست و چه کاربردی دارد؟

پست توسط کاروپک »

دستگاه دوخت پدالی یکی از انواع دستگاه دوخت پلاستیک است که برای بسته بندی محصولات غذایی. دارویی، خشک بار و غیره استفاده می شود. با توجه به نوع محصول و شرایط که باید در بسته بندی محصول رعایت شود بنابراین باید بسته بندی محصول را در فویل های ویژه ای مانند فویل آلومینیوم. متالایز. سلفون و غیره با دستگاه دوخت مخصوصی انجام شود. اصول کار این دستگاه ها ایجاد حرارت و پرس همزمان جهت دوخت دو لایه پلاستیک به هم می باشد. دستگاه های دوخت معمولاً در کارگاه ها و تولیدی های بسته بندی کاربرد دارد . با توجه به اندازه آن ها نمی توان در مشاغل خانگی که در زمینه بسته بندی فعالیت می کنند از این دستگاه استفاده کرد.
دستگاه دوخت پلاستیک پدالی برای بسته بندی محصولات غذایی، دارویی، خشک بار و غیره استفاده می شود که با توجه به نوع محصول و شرایط که باید در بسته بندی محصول رعایت شود بنابراین باید بسته بندی محصول را در فویل های ویژه ای مانند فویل آلومینیوم. متالایز. سلفون و غیره با دستگاه دوخت مخصوصی انجام شود. دستگاه های دوخت معمولاً در کارگاه ها و تولیدی های بسته بندی کاربرد دارد.
 

نحوه دوخت دستگاه دوخت پدالی کاروپک

در دستگاه دوخت پدالی با پدال برقی، سر کیسه پلاستیکی بین دو فک دستگاه فشرده می‌شود. همزمان با قرار دادن بسته و فشار فک ها، المنت داغ شده و یکی از فکها کیسه پلاستیکی را آب کرده و سر کیسه را می‌دوزد. به علت فشار بالای فک ها کیسه های پلاستیکی ضخیم تر نیز با این روش دوخت می‌شوند و حتی کیسه های کاست دار (به کیسه هایی گفته می‌شود که در دو انتها 4 لایه می‌شوند) و کیسه های لمینت شده ضخیم هم، به این روش قابل دوخت می‌باشند. این موارد از جمله مزیت استفاده از  استفاده از دستگاه دوخت پدالی می باشد که می تواند در کسب و کار شما بسیار کارآمد و مناسب باشد. با این قابلیت دستگاه دوخت پدالی شما می توانید به راحتی از هر بسته ای برای دوخت استفاده کنید و به راحتی محصول خود را بسته بندی کنید.

تا به اینجا به خوبی با دستگاه دوخت پدالی و کاربرد آن و نحوه کار دوخت پدالی آشنا شدید. فراموش نکنید که دستگاه دوخت پدالی دارای انواع مختلفی می باشد و شما می توانید از هریک آنها برای بسته بندی محصولات خود استفاده نمایید. رویه بسته بندی با تمامی انواع دوخت پدالی تقریبا یکسان است و می توان از آنها برای بسته بندی کردن محصولات مشخصی استفاده کرد.
برای آشنایی با انواع دستگاه دوخت پدالی، روبه بسته بندی توسط هریک از آنها، محصولاتی که می توان با هریک از آنها بسته بندی کرد، قیمت و خرید انواع دستگاه دوخت پدالی وارد سایت کاروپک شوید.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”