گروه طراحی دلوان

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ

گروه طراحی دلوان

پست توسط delvan »

دلوان توسط یک تیم 5 نفره در حوزه تولید نرم افزار تخصصی ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت به عنوان شروع کار خود را آغاز کرد.

با گذشت زمان بخش بازاریابی مجموعه و فروش تشکیل گشت و شرکت دهکده دیجیتال دلوان با سرعت زیادی شروع به اجرای پروژه های مختلف نرم افزاری نمود. با گذشت مدت کوتاهی مجموعه تلاش خود را برای بهینه کردن هر چه بیشتر فرآیند توسعه نرم افزار به جهت کیفیت تولیدات و افزایش سرعت تولید و پاسخگویی به نیاز های مشتری را هدف خود قرار داد و در این راستا به اهداف بسیار بزرگی نائل شد.

این شرکت توانسته به بیش از 50 مشتری خدمت رسانی کند.

بیش از 70 وبسایت، در حدود 70 کار گرافیکی ، 50 پروژه بهینه سازی وبسایت و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب برای نیاز های مختلف مشتریان تنها بخشی از فعالیت های دلوان در این مدت بوده است.

ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است. آنلاین سازی کسب و کارها و کمک از طریق نرم افزار و بستر اینترنت به کسب و کار ها مهم ترین هدف دلوان بوده که با جدیت گام در این راه نهاده و توانسته با تلاش تیم خود کسب و کارهای بسیار زیادی را توانمند کند.
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ

Re: گروه طراحی دلوان

پست توسط fooladfidar »

شرکت پترو فولاد فیدار با بیش از 20 سال سابقه فروشگاهی با عنوان تاپ متال در تهیه وتامین انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی و آلیاژی فعالیت خود را آغاز کرد و از سال 1392 این مجموعه فعالیت خود را با عنوان شرکت پترو فولاد فیدار ادامه داد. این شرکت تاکنون با بسیاری از شرکتهای دولتی و خصوصی همکاری داشته است. دیدگاه توسعه محور در ارتباط با ارتقای فرهنگ تولید و نگهداری نیروی انسانی ، پیشرو بودن در نوآوری و تمایز در ارائه خدمات به کار فرمایان یک اصل حرفه ای بوده و به عنوان فلسفه وجودی شرکت دنبال میشود. همچنین شرکت دارای گواهی ارزش افزوده میباشد و فروش تمامی محصولات خود را با ارائه فاکتور رسمی انجام میدهد.
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”