حمايت از محيط زيست با ساندويچ پانل‌

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۹:۳۳ ق.ظ

حمايت از محيط زيست با ساندويچ پانل‌

پست توسط aryabaron »

ساندویچ پانل ها واحدهای پیش ساخته ای هستند که از دو روکش فولادی (خارجی و داخلی) و یک هسته سازه ای عایق بین آنها تشکیل شده است. هسته پانل عایق حرارتی و صوتی را تضمین می کند و از پشم معدنی ساخته شده است، علاوه بر این محافظت بالایی در برابر آتش دارد. روکش‌های فولادی در برابر خوردگی محافظت می‌شوند و همراه با هسته، استحکام مکانیکی بالایی به پانل می‌دهند.

ساندویچ پانل های دیواری
ساندویچ پانل های دیواری در روکش فولادی متداول ترین مصالح ساختمانی برای ساختمان های صنعتی، تجاری، کوباتور، اداری، ورزشی، کشاورزی و ساختمان های عمومی هستند. از ساندویچ پانل ها برای ساخت دیوارهای جداکننده، سقف و سایر پارتیشن ها در انواع مختلف ساختمان استفاده می شود.

ساندویچ پانل سقفی
از ساندویچ پانل سقفی (سطح خارجی به شکل ذوزنقه) برای ساخت انواع سقف با زاویه شیب کم یا متوسط استفاده می شود. به لطف پروفیل مناسب قفل ها، ساندویچ پانل سقفی آرپانل دارای سفتی کامل در برابر نفوذ هوا، بخار و باران است. پانل های سقف به عنوان مواد سقف برای ساختمان های تولیدی، مراکز خرید، انبارها و ساختمان های کشاورزی-صنعتی استفاده می شود.

ساندویچ پانل سردخانه
ساندویچ پانل سردخانه در ساخت سردخانه، فریزر و سایر اشیاء در صنایع کشاورزی و غذایی استفاده می شود. آنها شامل دو روکش فولادی گالوانیزه و رنگ شده و یک هسته ساختاری از فوم PUR/PIR هستند. آنها با بالاترین پارامترهای حرارتی (ضریب انتقال حرارت بسیار کم U) مشخص می شوند، بنابراین آنها کاملاً شرایط لازم برای اطمینان از عایق حرارتی بالای دیوارها و سقف ها را برآورده می کنند. پانل های سردخانه در سبد محصولات ما می توانند از انواع مختلف روکش ساخته شوند که در هر مورد با افزایش نیازهای بهداشتی و بهداشتی تنظیم می شوند. پروفیل ویژه قفل ساندویچ پانل و جزئیات فنی طراحی شده، دوام و استحکام بالای موانع حرارتی را تضمین می کند که باعث می شود ساندویچ پانل سردخانه محصولی ایده آل برای ساخت سالن ها و انبارهای مواد غذایی و کشاورزی باشد.

ساندویچ پانل پیش ساخته
ساندویچ پانل های پیش ساخته گوشه ای که اصطلاحاً گوشه ها نامیده می شوند، ایجاد لبه های زیبایی شناختی معماری برای روکش ساختمان را تسهیل می کنند. مزیت اصلی گوشه ها بست بدون استفاده از فلاشینگ است که باعث می شود عنصر تکمیل کننده سیستم های نما بسیار موثر و زیبا باشد.

ساندويچ پانل‌ سازگار با محیط زیست
سازگاری با محیط زیست از مزیت های پانل ساندویچی است. این مصالح ساختمانی جدید و نوین دوستدار محیط زیست هستند. و قابل استفاده برای اقلیم های مختلف جغرافیایی بوده و نگهداری و تمیز نمودن آن ها آسان است.
[External Link Removed for Guests] ها قابلیت استفاده مجدد را دارد و پس از استفاده در سازه های موقت و صحرایی میتوان آنها را جمع آوری کرد و در محل دیگر برپا نمود. ساندویچ پانل ها را می توان در صورت خرابی یا مشکل ،بدون ایجاد نخاله و تخریب سقف و کنده کاری، تعویض کرد.
استفاده از ساندویچ پانل آریابارون کمک شایانی به حفظ محیط زیست می نماید این محصول که خود در بین دیگر مصالح ساختمانی کمک فراوانی به محیط زیست می نماید با توجهی که شرکت آریابارون در راستای تولید این محصول می نماید جزو سازگارترین محصولات با محیط زیست می باشد.
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 27
تاریخ عضویت: دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ

Re: حمايت از محيط زيست با ساندويچ پانل‌

پست توسط aries »

ساندویچ پنل ها از ورق های گالوانیزه نازک و یک عایق صوتی درست میشوند 
پس [External Link Removed for Guests]دارای اهمیت زیادی برای سازنده های ساندویج پنل هست 
حتما به سایت های آهن که قیمت مناسبی دارن مراجعه کنید 
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”