اتحادیه اروپا دست از شیطنت بر دارد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1748
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3425 بار
سپاس‌های دریافتی: 5853 بار

اتحادیه اروپا دست از شیطنت بر دارد

پست توسط shafagh »

اول باید گفت نه تنها در دوران دفاع مقدس، بلکه در دوران بعد از ان نیز این سپاه پاسداران بود که با پشتیبانی ارتش مقتدر ایران از مرز ها وملت و کیان ایران تمام قد دفاع کرد و با پرورش و هدایت بسیج مردمی دشمن را از دست اندازی به ایران نومید و مایوس ساخت. سپاه پاسدران با ارتش جمهوری اسلامی ایران یک درخت واحد و تنومند با یک ریشه اما دو شاخه با وظایف متعدد می باشند که بعد از دوران دفاع مقدس با ایجاد پیشرفت های شگرف تسلیحات و امکانات نظامی و همچنین سازماندهی گسترده و منظم و تقویت نیروهای مسلح دشمنان را در انجام هرگونه اقدام نظامی مرعوب و ناتوان ساختند.
سپاه پاسداران از زمره نیروهای مسلح ایران است که توطئه تبلیغاتی غرب علیه ان علیه تمامی نیروهای مسلح ایران، ایران و تمامیت ارضی ایران می باشد. امریکا و اسراییل و بعد از ان اروپا که از زمان انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی در پی بر انداختن این حکومت بودند و حتی حمله صدام به ایران هم با تحریک انها صورت گرفت و تمامی ایجاد فتنه ها و توطئه های سیاسی و اقتصادی و غیره ناتوان ماندند امروز دست بکار توطئه ترورکثیف تبلیغاتی علیه بخش مهمی از نیروهای مسلح ما شده اند و می خواهند وجهه ی نورانی پاسداران کشور ما را که خود از طلایه داران مبارزه با تروریسم منطقه و جهانی بوده و در بخش سازندگی کشور و مدیریت گسترده ان نقش مهمی داشته اند را مخدوش نمایند. مسلم است که اقتدار تسلیحاتی ایران و سازماندهی مستحکم نیروهای مدافع ایران که بخشی از ان بر عهده سپاه پاسداران بوده است باید غربی ها را ناراحت کند وناراحتی و نارضایتی انها در برابر ایران مقتدر در شکل توطئه ی تبلیغاتی لاوی های نفوذی در اتحادیه اروپا بعد از همین تبلیغات از جانب امریکا علیه نیروهای مسلح مدافع کشور ما ظاهر شود. 

همین نزدیک به صده قبل در زمان حکمرانان بی عرضه و خائن و دیکتاتور ایران  که نه ارتش قابلی مثل امروز و نه سپاه پاسدارانی وجود داشت ناوهای انگلیسی سواحل ایران و منطقه بوشهر را زیر باران گوله توپ گرفتند و به ایران وارد شدند. امروز هم غرب چنان ایرانی با حکومت های ویران یا سر سپرده می خواهد که کسی جلوگیرشان نباشد و بتوانند از ایران گاوی شیرده بسازند و منابع ملی ان را بهر نحو غارت کنند و عامه مردم ایران را به همان فقر و فلاکت دوران قاجار و رضاخان مبتلا کنند. اگر امروز مشکلات اقتصادی و معیشتی هم در ایران هست غالب ان بر اساس همان توطئه های غرب در اعمال تحریم های اقتصادی علیه ایران است اما دستشان از منابع ملی ما کوتاه است. 

 کی تروریست است، داعش خونخواری که شما ایجاد کردید یا امریکا که ژنرال متقی و فداکار ایرانی را که مهمان عراق بود ترور کرد؟ فرماندهی که یک منطقه از جمله سوریه را از شر وجود تروریست های داعش پاکسازی کرد. زهی تاسف از این  بیعدالتی ها و عدم انصاف.

 این را بدانید شما نخواهید توانست سپاه پاسداران این بخش از نیروهای مسلح ایران را با این توطئه ها تضعیف کنید همانطور که در سایر نقشه های خود شکست خوردید اما ملت و نسل های اینده ایران این جرم و بیعدالتی شما را فراموش نخواهند کرد و مسلما دیرتر یا زودتر پاسخ این شیطنت خود را خواهید گرفت مگر انکه از قبل از دست از این دیو سیرتی ها بر دارید و اگر سر تعظیم مقابل سپاه پاسدران و ارتش مقتدر ما فرود نمی اورید لااقل تسلیم  حقیقت امر و اقتدار ایران امروز وفردای ما شوید. شما تظاهر می کنید که به خرید نفت و گاز ایران نیاز ندارید همین الان علیرغم انکه ملت ما را با تحریم ها در تنگناهای اقتصادی قرار داده اید ضررهایی که خودتان و شرکت هایتان از محدودیت هایی اینچنین کرده اید غیر قابل احصاء است. 

من نمی دانم در این مورد مسولین کشور چه تصمیماتی برای شما اتخاذ خواهند کرد اما تنها نصیحت به شما این است که با ایجاد این شیطنت ها و این تبلیغات سوء اینده ای با روابطی تیره و لکه تاریکی از نام و عملکرد دور از تمدن و انصاف را برای خود رقم خواهید زد که شاید پاک کردن اثار چنین فضاحتی به اسانی میسر نباشد و تذکره ان در تاریخ بماند.    

 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”