برگزاری مسابقه توهین به پیامبر(ص) در اروپا

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 5234
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵, ۲:۴۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4179 بار
تماس:

برگزاری مسابقه توهین به پیامبر(ص) در اروپا

پست توسط ganjineh »

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]هگزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ در توطئه‏ای‏ آشکار و در یک اهانتعجیب به بیش از یک میلیارد مسلمان، قرار است مسابقه‏ای کفرآمیز با عنوان«روز به تصویر کشیدن پیامبر (ص)» در بیستم ماه می (پنجشنبه آینده) برگزارشود.
با توجه به بازتاب بسیار منفی اهانت به مقدسات در سال‏های گذشته،لازم است تشکل‏ها و نهادهای اسلامی این بار علاج واقعه را قبل از وقوعانجام دهند و مانع از برگزاری این مسابقه شوند.
در همین راستا «سیدحامد علیشاه موسوی» از چهره‏های روحانی شیعه در پاکستان، در مراسم عزاداریحضرت زهرا (س) برگزاری مسابقه کاریکاتور پیامبر را به شدت محکوم کرد. ویاین مسابقه را که با ادعای دفاع از آزادی بیان و در اعتراض به مسلمانانبرگزار می‏شود یک حرکت توهین آمیز دانست و گفت: "این حرکت در واقع توهینبه همه پیامبران از جمله پیامبر مسلمانان و مسیحیان است و همه سازمان‏هایبین المللی باید به شدت با این موضوع برخورد کنند."
این دانشمند شیعههمچنین این حرکت را بزرگترین فعالیت تروریستی صورت گرفته عنوان کرد وخواستار موضع گیری شدید علیه آن شد. وی در ادامه گفت: "امت مسلمان بایدفریاد خشم خود از این واقعه تاسف بار را به گوش جهانیان برسانند. آنها قصددارند با این اقدام توهین آمیز با موضع گیری شدید مسلمانان علیهکاریکاتورهای موهن به پیامبر مقابله کنند". 
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”