فتوای سارکوزی:روزه دارن نوشیدن قهوه صبح را فراموش نکنند

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۷, ۴:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22106 بار

فتوای سارکوزی:روزه دارن نوشیدن قهوه صبح را فراموش نکنند

پست توسط sinaset »

ساركوزي هم فتوي داد:
روزه داران نوشيدن قهوه صبح را فراموش نكنند
خبرگزاري فارس: رئيس جمهور فرانسه كه هر از گاهي با سخناني نامتعارف، خود را به عنوان يك سياستمدار جهاني معرفي مي‌كند، اين بار با ارسال پيامي به مسلمانان فرانسه به آنان شيوه روزه داري فرانسوي را تعليم داد.
 تصویر 
به گزارش فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني شبكه خبري العالم، ساركوزي با حضور در يكي از مساجد بزرگ پاريس خطاب به نمازگزاران گفت: هموطنان عزيزم، يك مسلمان فرانسوي پيش از آنكه مسلمان باشد، يك فرانسوي است و بايد آداب و رسوم فرانسه را احترام بگذارد.
وي به مسلمانان روزه‌دار گفت: مگر مي‌شود از قهوه صبحانه گذشت و من بر اين باورم شما درعين حالي كه روزه هستيد، درساعت 8 صبح قهوه را فراموش نكنيد! و پس از آن به محل كارتان برويد.
ساركوزي افرود: نماز يك مسلمان فرانسوي نبايد شبيه يك مسلمان شرقي باشد و نبايد چند ساعت را براي اداء نماز تراويح در مساجد به هدر بدهيد؛ زيرا اين نماز واجب نيست و من دستور داده ام تا مساجد تنها چند دقيقه پس از افطار باز باشد و پس از آن مسلمانان به خانه بروند و به مشاهده تلويزيون و اخبار بپردازند.
مستاجر كاخ اليزه كه دينداري‌اش هم مانند زندگي‌اش پر از حكايت‌هاي جالب است در حالي اين سخنان را بر زبان مي‌راند و از مسلمانان فرانسوي مي‌خواهد كه پيش از آنكه فكر كنند مسلمان هستند به ياد داشته باشند كه فرانسوي مي‌باشند كه از جمعيت چند ميليوني مسلمان اين كشور كسي حق ورود به پارلمان را ندارد.
منبع خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”