از احضار ارواح تا خلوت کردن با شاگردان مونث!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 434
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶, ۶:۰۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

از احضار ارواح تا خلوت کردن با شاگردان مونث!!!

پست توسط HARD »

 یکی از حرکات تکان‌دهنده رئیس این فرقه اعتراف‌گرفتن از اعضاء می‌باشد. او برای اینکه در آینده کسی از وی شکایت نکند و نتواند او را از طرق مختلف تحت فشار قرار دهد، این اعترافات را ثبت و ضبط می‌نماید. 
 به گزارش مشرق، تحصیلات «ح» رییس این فرقه که بالای چهل سال سن دارد به دیپلم هم نمی‌رسد، اما شاگردانش تصور می‌کنند وی دارای دکترای فیزیک از هندوستان می‌باشد. او با حرکات و گفتار شبه عرفانی توانسته برخی افراد در سنین مختلف را جذب و کلاس‌هایی را برای آنان منعقد نماید. 
 بیش از هشتاد درصد افراد جذب شده را خانم‌ها تشکیل می دهند که وی در ابتدای جذب این افراد از آنها صداقت، سرسپردگی و اطاعت بی چون و چرا را طلب می‌کند و اگر کسی بپذیرد که اینگونه باشد با ورود او به فرقه "پ.ه" موافقت می شود. 
 برای افراد جذب شده در صورت شک و تردید جلسات احضار ارواح گذاشته می‌شود تا شک و شبهه آنها از طریق دریافت‌هایی که از ارواح دارند برطرف گردد و به همین منظور چند نفر در این فرقه مسئول احضار ارواح می‌باشند تا باصطلاح تشکیک افراد را برطرف کنند. 
 در این فرقه فردی به عنوان "کتابت وحی" نیز در نظر گرفته شده است. این فرد موظف است مطالبی که از زبان استاد خارج می‌شود را درج و در اختیار مریدان قرار دهد. 
 خلوت کردن با شاگردان مونث به بهانه رسیدن به حقیقت
«ح. پ» ابتدا مطالبی مانند هیپنوتیزم، مدیتیشن، تدریس علم حروف و اعداد به عنوان مسایل عرفانی به شاگردان آموزش می دهد و سپس آشنایی با تقویت ذهن و چاکراهای انسان توسط وی در کلاسها مورد بحث گذاشته می شود. در خلال گذراندن این آموزش ها اگر شاگردان بگویند باید از عقل خود بهره ببریم از نظر استاد می‌افتند، ولی اگر بگویند هرچه استاد بگوید و غیر از آن ما دیگر مطلبی نداریم نزد استاد ارج و قرب بیشتری پیدا می‌کنند.
سرسپرگی برخی شاگردان در مقابل دستورات استاد باعث می شود "ح" از این اطاعت بی چون و چرا سوء استفاده کرده و با مستمسک مضحکی تحت عنوان تقویت چاکراها، با شاگردان خود که اکثریت آنان را دختران و زنان تشکیل می دهند خلوت کند.
او با این استدلال که انتقال معنویت و عرفان فقط در این لحظات خلوت امکان دارد و لحظات اوج لذت جنسی و لحظه بی‌خود شدن از این طریق لحظات کمال، آرامش و رسیدن به حقیقت می‌باشد، با شاگردان نگون بخت خود خلوت می کند لذا یکی از دستورات این فرقه که برگرفته از شبه‌عرفان‌های هندی می‌باشد دستور غیرشرعی برای ارتباط با نامحرم است. حتی عنوان می‌کنند که این لحظات، لحظات ملکوتی برای انرژی‌ دو فردی است که در خلوت بسر می‌برند و از این لحظه به عنوان "مراقبه" نیز نام می‌برند.
بر پایه این گزارش، فرقه‌های این‌چنینی که مدتی است در ایران شکل گرفته برای خود منازل امنی به عنوان معبد نیز اختیار کرده‌اند که این فرقه نیز از آن مستثنی نیست. فرقه «پ. ه» در این معابد که از آن به عنوان آشرام یاد می شود، سخت‌ترین روش‌های به اصطلاح تربیتی برای مریدان در نظر گرفته می شود که در برخی مواقع حتی تا مرز تنبیهات شدید بدنی و تحریم غذا نیز پیش می رود و اگر فرد از این دستورات تمرد کند، فرد متمرد باید ساعت‌ها در دخمه‌ای محبوس شود و یا با چوب فلک شود تا بتواند از امتحانی که مورد نظر موفق بیرون آید و اگر نتواند حتماً مورد بایکوت قرار خواهد گرفت.
 
 بدون وضو و با جملات فارسی نماز را ادا کنید
«ح» که کسی تا به حال نماز خواندن وی را ندیده‌ است مدام به مریدان خود توصیه می کند کسانی که به مرحله حقیقت می‌رسند نیازی به انجام اعمال شرعی ندارند چرا که انجام اعمال شرعی مانع از کمال انسان می‌شود.
وی حتی به مریدانی که علاقه به نماز نشان می‌دهند دستور می‌دهد بدون وضو به هر طرفی که امکان دارد و با جملاتی فارسی نماز را ادا کنند. او می‌گوید دلت هرجا رفت به سمت همانجا بایست چرا که ما یک قبله نداریم و آنهایی که یک قبله را قبول دارند بی‌سواد و بت‌پرست هستند. رییس این فرقه خود‌ساز بر این مسئله مضحک باور دارد که چون من متصل به انوار هستم و به مرحله وصل رسیدم دیگران نیز باید از این طریق(من) نورانی شوند نه از طریق شرعیات.
«ح» خدمت به استاد را امری برتر می‌داند و کارکردن در خانه او برای شاگردان بالاترین ثواب است؛ البته شاگردان پس از گذراندن این مرحله اگر خواستند می‌توانند به دیگران مانند پدر و مادر نیز خدمت نمایند. او خود را محرم همه شاگردان می‌داند هم در دانستن راز آنها و در خلوت آنها. چرا که می‌گوید به مرحله‌ای رسیده است که خدایی شده است و می‌تواند بد را از خوب تشخیص دهد. او می‌گوید شرع در درون انسان‌هاست لذا به مرجع بیرونی در شرعیات هیچ نیازی نیست.
 
 اعتراف‌گیری رییس فرقه برای سوءاستفاده از مریدان
یکی از حرکات تکان دهنده رئیس این فرقه اعتراف گرفتن از اعضاء می‌باشد. او برای اینکه در آینده کسی از وی شکایت نکند و نتواند او را از طرق مختلف تحت فشار قرار دهد، این اعترافات را ثبت و ضبط می‌نماید. در برخی از مواقع اگر شاگردی به نکته مهمی که بعدها بتوان از آن علیه خود فرد استفاده کرد اقرار ننماید، رییس فرقه او را مجبور می کند برای ادامه دادن مراحل به اصطلاح عرفانی به گناهانی اقرار کند که تاکنون انجام نداده و فرد نیز برای بازنماندن از مراحل بعدی گناهانی را اعتراف می کند که انها را به هیچ وجه مرتکب نشده است؛ حتی در برخی موارد بعضی از مریدان که علاقه دارند به او نزدیک‌تر شوند به دروغ به برخی از گناهان نکرده نیز اعتراف می کنند تا مقبول رئیس فرقه قرار گیرد.
(ح.پ) راه کمال را برای افراد مبتدی شریعت و برای آنهایی که به مراحل بالاتر در خدمت استاد رسیدند طریقت می‌داند. در مرحله سوم نیز که حقیقت نام دارد شاگردان باید همه اعمال را کنار بگذارند و می گویند چون به حقیقت رسیده‌ایم لازم نیست، اعمال خاصی انجام بدهیم. این مرحله البته در بین شاگردان به مرحله همرهی موسی و خضر نیز معروف شده است.
 
 تجویز اذکار بی ربط و بی معنی تحت عنوان اسماء الهی
دادن اذکار مختلف به شاگردان نیز از دیگر اقدامات و کارهای این رییس فرقه است. البته شاگردان نیز هر ذکری را که او می‌دهد به عنوان اسماء الهی تکرار می‌کنند حتی اگر این ذکرها، اذکار بی‌ربط و بی‌معنی هم باشد مورد توجه شاگردان قرار می‌گیرد که این مسئله نیز امکان پیش روی بیشتر را برای رییس فرقه مهیا می‌سازد.
در مجموع با فعالیت‌های غیرقانونی ح.پ خانواده‌های زیادی مورد آسیب مالی، روحی، روانی قرار گرفتند همانطور که در خبر چند روز پیش مشرق نیز گفته شد بسیاری از زنان و دختران به بهانه های واهی و عوامانه مورد تعرض و سوءاستفاده های جنسی این فرد قرار گرفتند، بسیاری از جوانان بواسطه ارتباط با این فرقه خطرناک از خانواده های خود جدا شدند و در حال حاضر وضعیت مشخصی ندارند. البته برخی افراد نیز خوشبختانه پس از یافتن واقعیت از وی شکایت کرده‌اند و به کانون خانواده های خود بازگشته اند.
البته رییس این فرقه با کمک گرفتن از عناصر سرسپرده خود برخی از شاکیان خود را با تهدیداتی مواجه ساخته است و آنان را تهدید کرده که اگر شکایت خود را پس نگیرند از آنان انتقام می گیرند.
گفتنی است، وی هنوز با حلقه اول خود ارتباط ‌هایی دارد و فعالیت‌های گمراه‌کننده خود را از این طریق ادامه می‌دهد.
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”