پیش گوییهای خاخام های صهیونیستی درباره آینده

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Shahbaz, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 436
تاریخ عضویت: جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵, ۹:۱۲ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 484 بار
سپاس‌های دریافتی: 517 بار

پیش گوییهای خاخام های صهیونیستی درباره آینده

پست توسط vaispard »

-------------------------------------------------
باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا حتی در ذهن خویش هم پیش بینی نکرده بود که تلاش هایش برای برقراری صلح میان فلسطینیها وصهیونیستها این همه سردرگمی در میان خاخام های صهیونیستی ایجاد کند.
به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) شبکه ندای قدس در گزارشی دررابطه با نوع نگاه خاخامهای صهیونیستی در باره نتانیاهو نوشت:
در حالی که اوباما تلاش می کند تا کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را وادار کند به روند مذاکرات سازش مستقیم اما خاخام های صهیونیست موضع خصمانه و شک و تردید نسبت به نتانیاهو اتخاذ کردند. و در عوض روی خوش به اوباما نشان دادند
برپایه این گزارش خاخامهای صهیونیستی اینگونه در باره اوباما تبلیغ می کنندکه اوباما خودش شروط برپایی روز قیامت را تعیین می کند.
از یک سال و نیم پیش، شخصی به نام باراک اوباما علم شد و اگر به دقت نگاه کنیم می بینیم که اختلافات اعتقادی بسیار شدیدی میان او و خاخام های صهیونیست وجود دارد اما پرسش کلیدی پیرامون اهمیت وارد شدن نام رئیس جمهور آمریکا دراین مجال و تکراراسمش در کتب مقدس است.
سروصداها و داد و بیدادها وقتی آغاز شد که خاخام های موسسه مذهبی هارعتیسون درقدس اشغالی اعلام کردند که در راستای شعله ور شدن آتش جنگ اجوج و ماجوج و فرا رسیدن روز قیامت، نام اوباما را درمتون کتاب مقدس جستجو کردند و سه مرتبه با نام وی در این کتاب مختلف برخورد کردند.
خاخام مردخای شاکید دراین رابطه به روزنامه عبری یدیعوت احرانوت گفت: از زمان نامزدی اوباما برای ریاست جمهوری امریکا ما با استفاده از نرم افزار رایانه ای پیشرفته تحقیقات فشرده ای را در کتب مقدس که ازاوباما یاد کردند، آغاز کردیم.
وی افزود: براساس این برنامه کامپیوتری موسوم به حساب جمل که یک حساب با حروف و ارقام است،مشخص گردید نام وی به صورت رمز در کتب تکوین ، حزقیال و آرمیا وارد شده است.
در کتاب حزقیال کلمه رئیس آمده و سپس حروف نام اوباما بصورت پراکنده وارد شده است بطوری که بین هر هفت حرف حروف عبری مقدس فاصله انداخته و بدین ترتیب شماره 7 در سه کتب مقدس آسمانی ازقداست بالایی برخوردار است.
خاخام یونی بار نون می گوید: نام اوباما درخبرهای کتاب حزقیال به طورخاص درفصل 38 ، آیه دوم آمده است، اما نام او درضمن خبری وارد شده که نشان می دهد رئیس جمهور آمریکا در دوران حاکمیت خویش، آتش جنگ یاجوج و ماجوج را شعله ور خواهد کرد ، و پس از آن، روز قیامت برای جمعیت جهان برپا می شود.
اما تب برپایی روز قیامت درمیان خاخام های یهودی مذهبی در طول دو هفته گذشته به اوج خود رسید بطوری که این خاخام ها تنها به هشدار به طرفداران خویش درباره نزدیک شدن روز قیامت اکتفا نکردند، بکه آنها با تعیین موعدها و تاریخهای مورد ادعای خویش تصویری کامل را از شروط فرا رسیدن برپایی روزقیامت ترسیم کردند تا اینکه اسلام گراها بتوانند کلید های امور و سرنوشت بخش زیادی از یهودیان و مسلمانان را بدست بگیرند و زمین لرزه ای شدید کره خاکی را به فرا خواهد گرفت و سپس روز قیامت برپا می شود ، و خدا مردگان را درسال 2035 زنده خواهد کرد.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”